2009 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

aaa bakıyorumda herkes burdasengözlerimebaksanab
marsg sorular çok iyi valla pek bişey bırakmamışsın sorulacak sağol canım:lepi:
kuzi benim kızım kuvettli çekmiyo çabuk yoruluyo süt kalırsa ateş yapıyo hemde sütüm artssındiye sağıyorum senağlamadün dr. gittik 3445gr olmuş nasıl üzüldüm yeni doğan bebekler vardı 3 günlük benim kızımdan tombikler senağlamasenağlama
bağdat cad.dr.hülya hanım var ona haftaya gidicez ben sağlık ocağına kayıt bile olmadım zaten gitmicem valla onlar arasın gelsin evime herkese gitmişler bize gelen yok
banada 2 aşı dediler 2 tanede isteğe bağlı rotavirüs ve pnömokok aşısı varmış ay 4 aşı nasıl yaptırıyım her gittiğimizde iğne yapılıyo zatensenağlama

elagülce ben doktoruma sordum 3 aşı ağar gelmezmi die hayır dedi literatüre göre 9 aşıya kadar yapılabilirmiş bi günde
elagüle seninki 4 haftalıklı benmi yanlış okudum eğer öyleyse hiç üzülme kilosuna biz 2 aylığız ve kilomuz 4375 sizin kadarken yani 1 aylıkken 3350ydi

bence şunu unutmayalım kilolu bebek sağlıklı bebek demek deil benimki minik oldu ama çok çevik şişman olup pelte olmasındansa dedi doktor zayıf ama çevik oldun dedi

slm canım biz iyiyz ezgi hanımla siz nasılsınız berrak hanmlar nasıl :))

bzde iiz canım,berrak mutlu,karnı tok altı temiz,hergeçen gun büyüyo maşallah,
sen çalışmaya başladınmı,ezgi nasıl uslumu
rota virüsüde 2. ay yapılıo,ishale karşı yapılıomuş,sık görülüen bı hastalıkmış yenı doğanda
sende bı drna sor canım

başlamadım canım. işe gitmek gelmiyor vaalla içimden. benim gibi bir iş kolik işe gidemiyor :))

bana karma ve verem yapıcaz 2. ayında dedi. rotayı sorayım bakayım

herkese merhaba umarım anneler bebişler iyilerdir..
hasta olanlara acil şifalar dilerim..

kızlar allah hepinize sabır versin çok çektiniz halada çekiyorsunuz bu yaramazlardan inşallah en kısa sürede gaz sancılarınız biter..ben çok şükür aman nazara gelmiyimde yaşamadım hiç sorun çok akıllı uslu yavruşum arada tabii mızmız olduğu günler oluyor ama yinede çok üzmüyor bizi..artık anlamaya başladı aguluyor onunla konuşunca ana kucağına oyuncak bağladım deli oluyor onun için..ve salonda abajura bayılıyor ışığı yanınca yapmadığı kalmıyor abajura :))
cumartesi günü mevlütümüzde okuttuk onuda atlatmış olduk..

ezra tickerde ki resime bayılıyorum ısırasım geliyor o koca yanakları :))

onları sağlık ocağı yapıo zaten ücretsiz,rota yı hastane yapıo,oda 130 tl mış aklında olsun,4. ay bidaha yapılıo rota virüs aşısı

iyiyim marsgcım sen nasılsın kokoş kızın nasıl :))

kardeşimin perdelerini aldım benimkiler çöpe gitti şimdi fırsat bulup dışarı çıkarsam tül alacağım :)))

biz perşembe günü 2 aylık olacağız aşımız var..
ama sağlık ocaklarında haftanın birgünü aşı günüymüş, bizimkinde çarşamba günleri yapılıyormuş aşı
ama yarın eşim yok yalnızda gidemem sanırım haftaya yaptıracağım aşısını..3 tane aşı olacaklar aynı gün..rota aşısı sanırım ağızdan veriliyormuş olsada olur olmasada olurmuş ama yaptırsak daha iyi tabii..
marsgcım ben akşamları o tüylü peluş battaniyesini örtüyorum şimdi sen öyle diyince korktum birdaha örtmeyim ozaman..sizler ne örtüyorsunuz geceleri..

walla linay bende okuorum burda problem yaşayanları,gıkımı çıkarmıorum nazar değer die:))))bizde çok şükür öle şeyler yok,dediğin gıbı arada olcak azcık mızmızlanma,yan dairede ewsahıbım oturuo,bebek varmı yokmu hiç belli deil dio,allah yardımcısı olsun problemlı olanların,
mewlütün hayırlı olsun,biz daha yapmadık bakalım ne zamana kısmet olcak,
canım bizde sabredemioz artık beklemeye,öpmeye bile kıyamıoz kokluoz sadece: yanaklarını (((

valla şimdiye kadar bişey demedim bende nazar değmesin diye :)) üzülüyorum arkadaşlarıma nasıl çekiyorlar yazık..

iyiyim marsgcım sen nasılsın kokoş kızın nasıl :))

kardeşimin perdelerini aldım benimkiler çöpe gitti şimdi fırsat bulup dışarı çıkarsam tül alacağım :)))

napsın benim kokoş kocaman oldu valla...

ben gece penye battaniyeye sarıp üstüne bir penye bat. daha örtüyorum. kaldır at dedi heşire o tüylü battaniyeleri...çok zararlı dedi...

kızlar sizinkilerde ölemi bilmiorum,benım kız altının açık kalmasına bayılıo,demin zır zır zırladı sebebsiz,patikli altını çıkardığım an ssustu,öle üstüne battaniye örttüm oynaşıp duruo bacaklarıyla

benimki de bayılıyo hep çıplak kalmak istyo, daha badisini çıtçıtlıyorum ağlamaya başlıyo

Allah yardimcin olsun canim, acliga dayaniliyor da uykusuzluga dayanilmiyor. Ins duzene girer uykusu ama bu gaz uyutmuyordur bebegi . Benim kizim gazi olmayinca oldukca uzun uyuyor gerci bu genelde gunduz saatlerine geliyor ama olsun.

merhaba.bizde aşıdan geliyoruz.moralimizi bozdu ebe.kilosunu boyunu ölçtü.maşallah hepside iyi ama bıngıldağını bir doktora gösterseniz iyi olur fazla kapanmış gibi dedi.ayyy nasıl canım sıkıldı.saat dört buçuk sağlık ocağındaki doktor gitmiş.kendi hastanemizdeki doktora gittik hemen o da çıkmış.bir kerede doktordan iyi haberle gelemedik.inşallah normaldir.17.günde doktor baktı normaldi..
bu arada oğluşum 4700 gr olmuş.boyu da 52cm .küçük doğdu derken tosuncuk olmuş oğluşum.erken doğan çocuklar ilk ay fazla kilo alırmış zaten.artık mamayı olabildiğince vermemeye çalışacağım.rejime girdin artık diye dalga geçiyoruz kuzumla...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…