2009 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

bu arada reyyan yine kanepeden düştü kankicim
artı moralim bozuk kanki taşınıcaz tamamen öylece bekleyip duruyorum ev bulamadık
ve taşınınca neti kapatmayı düşünüyorum bir daha da açtırmıycam
aslında ben neti bu hafta içi kapattırmayı düşünüyorum eğer ki benden haber alamazsan bil ki neti kapattım ve bir daha görüşmemiz kolay olmayacak
sen de dahil olmak üzere bugüne kadar eğer ki gönlünü kırdığım bi arkadaşım varsa şimdiden hakkını helal etsin
bu kararı almak için epeydir düşünüyorum
boş kaldığım her an kk'dayım replerim almış başını yürümüş her gün kk'yı açınca beni seven bisürü dostumun msj.ını görüyorum ama bu yetmiiyor dostum sadece yalnız kalmak istiyorum bu aralar herşey üzerime gelmeye başladı aslında güçlü ve sabırlıyımdır lakin benimde arada sırada şartellerim atıyor işte
kırıldığım gücendiğim o kadar çok şey oldu ki şu son aylarda anlatamam kankim
bi çok derdimi paylaştım sizinle hepinizi ayrı ayrı kimsenin ne olduğuna bakmadan sevdim ve herkese aynı özeni göstermeye gayret ettim bazılarınızı kardeş bazılarınızı abla bildim iyi kötü günlerimiz geçti beraber birbirimize sığındık çoğu zaman heyecanımızı beraber yaşadık paylaştık
gel gör ki bazı şeylere içerliyorum artık
eşimi ikna edebilirsem kk'daki son günlerim
bazı kararlar aldım ve hepsinin de sabırla arkasında durmak istiyorum

Selam güzel anneler... geçmişi okyup geliyorum.

Kuzum ben ve babamız alışverişe gittik bugün. MaşaAllah kızım hiç huysuzluk etmedi. Sonra bir güzelde yemek yedik gezdik geldik.. Pantolon alacaktım kendime bulamadım.. Ne giyeceğim perşembe günü ben yaa, hiçbir kıyafetim olmuyor...

Zeynep cnm geçmiş olsun, bişey olmamış çok şükür. Bu arada nedenlerin ney bilmiyorum ama burası seni özler, kapatma netini biraz ara ver yeter...

Kızlar bugün banada geldi herobabyden numune ürünler...
Ben çıkıyorum çok yorgunum, kız uyumuşken biraz dinleneyim...

artı moralim bozuk kanki taşınıcaz tamamen öylece bekleyip duruyorum ev bulamadık
aslında ben neti bu hafta içi kapattırmayı düşünüyorum eğer ki benden haber alamazsan bil ki neti kapattım ve bir daha görüşmemiz kolay olmayacak
sen de dahil olmak üzere bugüne kadar eğer ki gönlünü kırdığım bi arkadaşım varsa şimdiden hakkını helal etsin
boş kaldığım her an kk'dayım replerim almış başını yürümüş her gün kk'yı açınca beni seven bisürü dostumun msj.ını görüyorum ama bu yetmiiyor dostum sadece yalnız kalmak istiyorum bu aralar herşey üzerime gelmeye başladı aslında güçlü ve sabırlıyımdır lakin benimde arada sırada şartellerim atıyor işte
bi çok derdimi paylaştım sizinle hepinizi ayrı ayrı kimsenin ne olduğuna bakmadan sevdim ve herkese aynı özeni göstermeye gayret ettim bazılarınızı kardeş bazılarınızı abla bildim iyi kötü günlerimiz geçti beraber birbirimize sığındık çoğu zaman heyecanımızı beraber yaşadık paylaştık

zeynepcim reyyancığıma geçmiş olsun kıyamam ben ona. neden bu kararı aldın bilmiyorum ama o zaman daha çok bunalmazmısın burda en azından sıkıntılarımızı mutluluklarımızı paylaşıyoruz. bir daha düşün bence bak bu sana a.s.

herkese iyi akşamlar
bugün oğluşum erkek oldu Allah'a bin şükür şu an uyuyor. ilk getirdiklerinde epey ağladı kocaelinde doğum yaptığım hastanede yapıldı sünnet çokda uygun eğer burada oturup da düşünen varsa tavsiye ederim sünnetini biz görmedik odaya yerleştikten yarım saat sonra hemşireler geldiler oğlumu hazırlayıp ameliyathaneye götürdüler gitmesi ve gelmesi toplam 45 dk sürdü gelirken asansörün kapısında bekliyorduk 2 kat aşağıdan ağlama sesi geliyordu kuzumun o an beni görmeliydiniz o asansörün kapısını açıpda oğlumu alasım geldi nitekim yukarıya çıktığında ölede oldu bir süre ağladı fitil yapıldı 5 dk sonra rahatladı ve uyudu ama uyurken hep içini çekiyordu kuzum dr iki kere gelip kontrol etti ve bazı bilgiler verdi ilaçlarımızıda alıp evimize geldik şimdi uyuyor dün gece elinede kına yakmıştık benki kına kokusunu hiç sevmem hatta kendi kına gecemde bile yakılanı hemen yıkamıştım bu sefer oğlumun kınası die seve seve yaktım demek evlat sevgisi buymuş
kızlar ya ben nasıl oğlumdan ayrılıp çalışıcam çok kötüyüm :KK43:

zeynep geçmiş olsun,bizimki daha dönemiyor bende bazen tek bırakıyorum daha dikkatli olmam lazım,sohbetini özleyeceğiz sebeblerini bilmediğim için bir şey söyleyemiyorum.kızlar kızımın derisi çok çatlıyor,kuruyor sizdede oluyormu böyle varsa önlemek için ne yapıyorsunuz.

zeynep geçmiş olsun.ctc Allah damatlığını görmeyide nasip eder inşallah.
ısmiye ben bebe yağı sürüyorum bütün vücuduna banyodan sonra.çok kurumuyor ama bebe yağı iyi geliyor.

herkese iyi akşamlar
bugün oğluşum erkek oldu Allah'a bin şükür şu an uyuyor. ilk getirdiklerinde epey ağladı kocaelinde doğum yaptığım hastanede yapıldı sünnet çokda uygun eğer burada oturup da düşünen varsa tavsiye ederim sünnetini biz görmedik odaya yerleştikten yarım saat sonra hemşireler geldiler oğlumu hazırlayıp ameliyathaneye götürdüler gitmesi ve gelmesi toplam 45 dk sürdü gelirken asansörün kapısında bekliyorduk 2 kat aşağıdan ağlama sesi geliyordu kuzumun o an beni görmeliydiniz o asansörün kapısını açıpda oğlumu alasım geldi nitekim yukarıya çıktığında ölede oldu bir süre ağladı fitil yapıldı 5 dk sonra rahatladı ve uyudu ama uyurken hep içini çekiyordu kuzum dr iki kere gelip kontrol etti ve bazı bilgiler verdi ilaçlarımızıda alıp evimize geldik şimdi uyuyor dün gece elinede kına yakmıştık benki kına kokusunu hiç sevmem hatta kendi kına gecemde bile yakılanı hemen yıkamıştım bu sefer oğlumun kınası die seve seve yaktım demek evlat sevgisi buymuş

Geçmiş olsun canım, onların acısını, sevincini sanki kendinde olmuş gibi hissetmek, duymak annelik canım.İnşallah bir an önce atlatırsınız.Erkek oldu demek bebişimiz artık.

Ben de bu yaz yaptırmak istiyorum.Sen zaman buldukça bu hafta içinde neler yaşadığını anlatırsan ben ve benim gibi sünnet yaptırmak isteyenler hazırlıklı olur.
ERKEKİM BENİMMMM:hooray:

Zeynepçim sana da geçmiş olsun canım.Aldığın karara çok üzüldüm ama yine de karar senin canım.
Öpüyorum seni.
Ctc inşallah damatlığınıda görürsün canım, Allah o günleri görmeyi nasip etsin inşallah.

irem bebek yağıda kullanıyorum ama fayda etmiyor senin kullandığının markası ne ben nivea almıştım sebamed kullan diyorlar sanırım önce doktora gidip öyle değiştiricem.

ısmiye ben dalininkini kullanıyorum.sebamedin güneş kremi ve pişik kremini kullanıyorum pek memnun değilim.

ctc seni çok iyi anlıyorum, benim oğlum 7 yaşında sünnet oldu özel bir muayenehanede yaptırmıştık annem elimden tutsun diye ağlıyordu,elinden tutuyordum ama bayılmak üzereydim olana kadar ölüp ölüp dirildim,iğne harici hiç ağrısı acısı olmadı ama onu öyle görmek bana yettide arttı.

canım geçmiş olsun,düşe kalka büyücekler ah bi de biz alışabilsek:uhm:
interneti kapatman konusunda da aldığın karara üzüldüm ama tabi senin mutlu,iyi hissetmen önemli,belki netsiz kendine çok daha iyi zaman harcarsın,rahatlarsın:1rolleyes:
umarım ara gelir,bi merhaba verirsin,öpüorum:1hug:

herkese iyi akşamlar

anam Allah damatlığını da göstersin denir di mi:1rolleyes:
geçti bitti ,hatırlamayacak bile acısını,geçmiş olsun canıma.s.

zeynepçim hakkında hayırlısı kendini nasıl iyi hissedeceksen öle yap canım
ctc hayırlı olsun bnede kocaelideyim nerde yaptırdınız sünneti kaça mal oldu birde dra nereye kontrole gidiyosun canım

zeynepcim verdiğin karara çok üzüldüm.((( kararına saygılıyım ama hiç olmazsa ara ara gir kk.seni unutmayacağımdan emin olabilirsin...
ctc hayırlı olsun canım..ay kıyamam ya çok küçükler daha..bizde yaptıracağız bu ara inşallah..sizinki genel anesteziyle mi oldu lokalle mi???

kıslar milupanın muhallebisini veriyordum bugün bebelak aldım iç beğenmedim habeiniz olsun ezmek için bir saat uğraştım fiyatı milupaya oranla uygun ama erimsi falan çok kötü yaa birde iki paket aldım of of of of

herkese çok teşekkür ederim
Allah cümlemizin evladının gelinliğini damatlığını göstersin hayırlısı ile inşallah .
lokal anestezi ile oldu önce uyuşturucu bir krem sürüldü sonra aşağıda iğne yapılmış dikişli oldu sünnetimiz yapıştırma değil yani dikişlisini tavsiye ettiler
konak hastanesinde oldu sünnetimiz yine aynı hastanede halil bey çocuk doktorumuz
maliyetine gelince 250 demişlerdi ama dün bir kampanya başlamış ssk üzerinden 68 e maloldu
herkese iyi dilekleri için sonsuz teşekkürler
iyi geceler

X