2009 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

kuzici senin o tüp kızını yerim ben,maşallah çok seviorum bu fotoyu:)
ii geceler dünürüm:)

kızlar cok kötüsünüz
-sen bu ayse yi istiyosun
-cok hızlısınız
-deliler kulubu......filan
küstüm size konusmuyorum hiçbirinizle

Hımmmm montesoriye ayşe, bana da hakkı gelebilir desenize :)) aslında ben korunmayı düşünmüyodum ama sezeryan olunca mecburen, zaten benim kız tüp biliyosunuz ama istemeyince olurmuş ya. Neyse hayırlısı bakalım.

tüp bebek yaptırıp doğurduktan sonra doğal yolla hamile kalan çok canım aklında olsun

Canım benim filizcim çok tatlısın güzelim yaaa.Takılıyoruz sana:)))))

kızlar maşallah nilde, elif ırmakta ne güzel gülmüşler öyle.Benim oğlanın gülerken fotoğrafını çekmek çok zor, kendisi ağır abidir.
Yabancılara karşı nasılllar kızlar sizinkiler. Ege yabancı biri ona laf attıysa, bizide çevresinde göremezse ağlamaya başlıyor.Hiç istemiyor yabancı birisinin onu sevmesini, kucağına almasını.

kızlar maşallah nilde, elif ırmakta ne güzel gülmüşler öyle.Benim oğlanın gülerken fotoğrafını çekmek çok zor, kendisi ağır abidir.
Yabancılara karşı nasılllar kızlar sizinkiler. Ege yabancı biri ona laf attıysa, bizide çevresinde göremezse ağlamaya başlıyor.Hiç istemiyor yabancı birisinin onu sevmesini, kucağına almasını.

bizimki de zor valla fotograf makınasını gordumu cocuk saskın saskın makınaya bakıyor ufo gören masum köylü misali :1shok:

ağır abi de çok güzel bakmış annesi:nazar:
nil biraz zilli:eek:klava:hele bi de gülerek konuşurlarsa onunla hemen gülücükler ,kahkahalar:eek:klava: ama bikaç zaman soona yabancılaşacaklarmış,sanırım 5.ayla beraber.

Sağol inannacım hepsi bi şeker bu ocak bebeklerinin ya, çirkin yok valla içlerinde maşallahhhh hepsine.

Hera bende onu diyorum ya senelerce uğraştık olmadı, şimdi tak diye hamile kalırmışım bide :)

Benimki de fotoğraf makinesine odaklanıp kalıyo, ilgisini dağıtmak için yapmadığım şaklabanlık kalmıyo kolay değil yani bu gülen fotoları çekmek :)
Waterfull seninki zaten doğduğunda 5100 kg'luk ağır bi abiydi canım normal yani :)) ama benim kız son hız yetişti ona ağırlık konusunda valla.
benimki çok yabancılamıyo öyle, iki laf atan herkese sırıtır :)

Evet aynen heracım,
Senin oğlanın adını gördükçe aklıma geliyor, ben büyük oğlumun adını batuhan koyacaktım.Teyzeside batuhan istemişti, kendi adı uhan, bana uyumlu olur demişti.Kızım o zamanlar 3 yaşındaydı, batuhanı söyleyemiyor, batıkan diyor diye batıkan koymuştuk.Çok güzel bir ismi var ismiyle yaşasın inşallah.
Valla duygucum bizimki 3 aylıktan itibaren yabancıuları ayırıyor.Anneannesi bir haftaşıpına kızkardeşimin yanına gitmişti, geldiğinde onu bile yabancıladı ilk gün.Annem kucağına aldıkça ağlamaya başladı.Alışması bir gün sürdü.

Sağol inannacım hepsi bi şeker bu ocak bebeklerinin ya, çirkin yok valla içlerinde maşallahhhh hepsine.

Hera bende onu diyorum ya senelerce uğraştık olmadı, şimdi tak diye hamile kalırmışım bide :)

Benimki de fotoğraf makinesine odaklanıp kalıyo, ilgisini dağıtmak için yapmadığım şaklabanlık kalmıyo kolay değil yani bu gülen fotoları çekmek :)
Waterfull seninki zaten doğduğunda 5100 kg'luk ağır bi abiydi canım normal yani :)) ama benim kız son hız yetişti ona ağırlık konusunda valla.

Evet canım, ama o ağır abiliğini davranışlarıyla da belli ediyor artık.Sokakta yürürken, ya da alışverişte birisi laf atarsa ciddi ciddi bakıyor.Sen kimsin dercesine:roflol:Gülmesi ancak bize ya da çok aşina olduğu biri olursa onakafamçokkarıştı

Evet aynen heracım,
Senin oğlanın adını gördükçe aklıma geliyor, ben büyük oğlumun adını batuhan koyacaktım.Teyzeside batuhan istemişti, kendi adı uhan, bana uyumlu olur demişti.Kızım o zamanlar 3 yaşındaydı, batuhanı söyleyemiyor, batıkan diyor diye batıkan koymuştuk.Çok güzel bir ismi var ismiyle yaşasın inşallah.
Valla duygucum bizimki 3 aylıktan itibaren yabancıuları ayırıyor.Anneannesi bir haftaşıpına kızkardeşimin yanına gitmişti, geldiğinde onu bile yabancıladı ilk gün.Annem kucağına aldıkça ağlamaya başladı.Alışması bir gün sürdü.

amin canım sağol. bizimki de soyadımızla çok uyumlu ya yıllar önceden belliydi erkek olursa batuhan olacaktı o yüzden hiç isim aramadık:)

Evet canım, ama o ağır abiliğini davranışlarıyla da belli ediyor artık.Sokakta yürürken, ya da alışverişte birisi laf atarsa ciddi ciddi bakıyor.Sen kimsin dercesine:roflol:Gülmesi ancak bize ya da çok aşina olduğu biri olursa onakafamçokkarıştı

kazak erkekim benim yerim onu ben :)) aman bizim kızlar şimdi iyi de büyüyünce de böyle olmasınlar herkese sırıtırlarsa yandık :)

Evet aynen heracım,

evet ben de bugün okumuştum,büyükler allınr die yazıodu demekki bebeğim önce başlamış,aman daha ii bizimki gülüp duruo,kıskanıorum,hele babası sinir oluo bazılarınaCADIARZU

Maşallah elif ırmağa, çok tatlılar yaaaa.
Yaa ben özleme soracaktım, bize gülmüyor diyordu, acaba şimdi nasıl, hala mı gülmüyor ki.Özleeeeeeeem cevap ver kaan nasıl şimdi, size gülüyor mu_?

Kızlar bu arada sayfaları açmak iyice zorlaştı, sanırım yoğunlaştı site.Canım çıkıyor bir sayfayı açıp cevap gönderinceye kadar.Şimdilik size hoşçakal diyeyim, ben de yatayım.
İyi geceler hepinize, fazla sohbet etmeyin sizde yatın artık, sabah okumak zor oluyor-tatlicadiarzu-
Öptüm hepinizi, melekleri de tabiiiii.

batuhanda bazı kişilere gülüyor ama bazılarının ters ters bakıyor acaba içten sevmediklerini falan mı anlıyor diyorum mesela karşı komşuya hiç pas vermiyor o konusunca kafasınıı cevırıyor. benim kucağımdan kimseye gitmek istemiyor hele ki geziyorsak direk kafa dönüyor ters tarafa.

iyi geceler meral. bende yatsam iyi olcak sabah mesai başlıyo 6 da bu patronda çok acımasız:)

X