2009 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

teşekkür ederim cevap veren herkese,birde farklı şekillerde emzirmeyi denicem bakalım bir iki güne geçmezse giderim dr.a.......elagülce benim kızımda uyrken inliyo dikkat ettim gazı olduğu zaman böyle garip sesler çıkarıyo hemen altını açıp bacaklarını hareket etiriyorum çıkarıyo gazını

canım benim kızımın tam 23. gün düştü... olabiliyor yani...

yakında düşer merak etme... alkol sür

ben emzik veriyorum ilk haftadan beri. doktor ver dedi.... sorun olmazmış

ben komposto içiyorum arada emziği bandırıp verdim bayıla bayıla aldı... şimdi alıştı dene istersen...

yeşil kaka taze fasulye ve bezelye yiyincede olurmuş ve üşüttüğünde t

hanımlar merhaba çağan efendi uyurken bakayım dedim herkesin derdi aynı gaz sorunu tam gaz devam ediyoır bizdede ay işallah 3 aylık olsunda bitsin bu gaz problemi kanguruyu soran arkadaş bende sormuştum daha erkenmiş en erklen 3 aydan sonra kullan dediler ama johnsının bebekl bakım kitabı var bende onda 1, aydan sonra kullanın yazıyordu ama ben kullanmaya başlamadım emin olamadım taşıma koltuğunu bile yeni başladım kullanmaya
kıslar buarada biz eşimle ben hamileykjen bir ankete katılmışıtık turizm firmasının bugün bizi aradılar tatil bize çıkmış yarın akşam çağımışlar bizi görüşmeye 5 günlük tatil kazanmışız işallah düzgün bişeydirde oğluşumun ilk tatili olur :)))
ben birde dışarı çıkan anelere emzirme işini nasıl yapıysunuz diye sormuştum kimse cevap vermemiş yaa dışarı çıkanlar nerde emziriyosunuz yoksa mamamı veriyosnuz

3.aydan soona geçio mu bu gaz??
ben en kötüsü alışveriş merkezinde emziririm diorum canım,zaten emzirip çıkıorum..

slm kızlar ...
inaysa oglum kısmetli geldi hayırlı olsun tatiliniz:))
dısarda emzirmek zor yaaa dün arkadaslara gittik tam cay içicez bizimki agladı haydaaaaaaaa gectim baska odaya emzirdim geldi cay buz gibi sohbeti kacırmısız alısveriş merkezine gidelim diyorum da orda nasıl emziririm bilmiyorum...
ekinsu ben 20 günden beri sap kullanıyorum 4*8 veriyorum iyi geliyor ama acı elma yagını denicem arkadasım kullanmıs cok memnun var mı kullanan acaba...
dün sap ilacımızı misafirlikte unutmusuz metsil verdim 5 damla acaba kac damla verilcekti kutusunu atmısım onda yazıyordu...
marsg nbr?

ii montecim sen nasılsın. ben metsil kullanıyorum hep... yarım ölçek verceksin canım..

rezene veriyoum arada da elmayı duymadım hiç

bizim doktor alışveriş merkezine gitmeyin dedi. klimalardan hep aynı hava dönüyor içerde ya o yüzden hep pis hava dolaşıyor.

ama biz gitmiştik o diyen e kadar... benimki aglamaya başlayınca daldık tuvakete orda emzirdim rezillik yani. bir daha gitmeyi düşünmüğyoum... hiç bir yerde emzirme odası falan yok. alt açmaya yer bile yok hiç düşünmemişler biziş ya

marsg bende düşündüm klima ortamını sonucta havasız mekanlar....
ewt bizi düşünmemişler hadi alt acma bir derecede bizimki acıkınca kıyameti koparıyor hemen oracıkta meme istiyor...
bende aksamları 25 ml suya 1 cay kasıgı rezene hazırlıyorum içiyor sıcak su torbasının da cok faydasını gördüm karnına koyunca bayagı rahatlıyor...

İyi tatilleerrrrrrrr...Kutluyorummmmm inaysakaydirigubbakcemile2

Kızlarrr..Mama veren anneler varsa 4 haftalık bebeğinize ne kadar mama veriyosunuz..Ben mamaya alışmasın diye 30 cc veriyorum 3 kez falan kuzum aç mı kalıyor bilemiyorum..Sütüm az çünkü sağdığım zaman bi memeden 30 cc ancak çıkıyor..Çok üzülüyorum..Anne sütü satılsa da satın alsam..Geçen öyle fantazi vardı kafamda ama satan şahıs kurufasülye yerse nolcakkkkkkkk:)))O nu kontrol edemem tabii:))AMAAAAANNNNNNNNN AMANNNNNNNN Şu süt canımı sıkıyor valla billa

Başkent hast. çocuk doktoru bahsetmişti, onlar sanırım böyle bir şey yapıyor, aynı cinsiyetteki çocukların annelerinden sütü fazla olanlardan alınıp az olana mı ne veriyolardı. Bi arayıp sor istersen çocuk doktoru bi bayandı. Maltepedeki hastenede.

inaysa canım bizede öyle bi tatil çıktı gittik eşimle salaklar bize devre mülk kakalamaya çalıştılar ama tatilide verdiler sadece konaklama bedavaydı gitmedik saçma detayları vardı inşallah sizin tatilin imkanları iyidira.s
ay bende kızımla dışarı çıkıyım diyorum ama nerde altını değiştiricem ,emziricem kabus gibi havada soğuk kapalı alışveriş merkezleri kalabalık oluyo hastalıklı insanlar bide havasızlıkta var fisfisfisbahara kadar evdemi oturcaz-tatlicadiarzu-
ay bide küçük bebek görünce herkes yapışıyo bakabilirmiyiz diye siniroluyorumkötükedihüso
kızlar siz bebeklerinizi herkesin kucağına veriyomusunuz(akraba olarak soruyorum)

hanımlar bende ocak anneliğini 1 günden yakalamış bulunuyorum.muhtemel doğumumuz 15 şubatken oğlum acele edip 31 ocakta geldi artık bizde aranızdayız.

selamlar kıslar bugün oğlmun bakım günüydü tırnaklar kesildi masajlar yapıldı kremler sürüldü şimdi uyku faslına geçti bende size bakayım dedim işallah herkes iyidir

Ahhhh...Cidden mi!!!! Araştırayım valla..Diyorum ya benimki sadece fantaziydiii..Teşekkürler sheedahihoyyyt

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…