2009 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

saol cnm aslında bizimkinin gece uykusunda çok sorun yok genelde 1,5-2 saatte bir uyanıyor altını değiştirip emzirince hemen uyuyor genelde, bazen biraz kucakta gaz çıkartırken mızmızlanıyor ve biraz dolaştırmak gerekiyor ama fazla uyanık kalmıyor geceleri genelde ama gündüzleri en fazla 2-3 defa güzel bir uyku çekiyor 1,5-2 saat süren ve çok huysuzlanıyor sanırsam gazda ndolayı oluyor ve tabii uyanık olduğu süre boyunca emmesi de cabası:))) Bu da ona hazımsızlık yapıyor olabilir tabii huysuzluğu da ondandır belki. bende emziğe alıştırmaya çalışıyorum artık bu aralar, ağzındayken iyi de düşürdüğünde yine başlıyor huysuzluğa:)))

benim kızım almıyo emziği canı ne zaman isterse alıyo istemezse öğürüyo

giremiyorm kızlar nete artık kızım çok yaramaz günde 2 saatlik uykuyla duruyorum hep uykusu çok hafif ayaklarımda sallıyorum sürekli başka türlü uyumuyo gazımızda cabası dr 1.5 ay daha dayanacaksın dedi ne yapalım artık onlar ii olsunda

bebişleri rahatsız olan anişler geçmiş olsun inş en kısa zamanda iileşir kuzucuklarınız

esracım seni kaç kere aradım ama ulaşamadım numaran servis dışı olmuş

Sab Simplex damla kullanan arkadaşlar günde kaç kez kaç damla veriyorsunuz ?

kıslar herkese günaydınlar işallah herkes ve tüm bebişler iyidir

kızlar aranızda süt ateşi hakkında bilgisi olan varmı yada böyle birşey başına gelen?önceki gün ateşim vardı ve göğsümün bir tanesinde ceviz büyüklüğünde şişlik,ateşimi düşürdük ama şişlik duruyo hala,bilgisi olan varsa cevap yazarsa çok sevinirim.......

kızlar aranızda süt ateşi hakkında bilgisi olan varmı yada böyle birşey başına gelen?önceki gün ateşim vardı ve göğsümün bir tanesinde ceviz büyüklüğünde şişlik,ateşimi düşürdük ama şişlik duruyo hala,bilgisi olan varsa cevap yazarsa çok sevinirim.......

geçmiş olsun canım banada oldu aynen tarif ettiğin gibi, ben sürekli o memeden emzirdim meme boşalana dek birde ıslak bez koydum memenin üzerine ateşini alıyor , emzirdikçede şişlik iniyor ama benim 3 gün sonra falan tamamen yok oldu şişlik

ekinsu cnm nasılsın bebişin nasıl

ben sab simlexi günde 3 kere 10 damla veriyorum 8 saat arayla

durusu geçmiş olsun geçen gün tv de görmüştüm gül gölge die bi sunucu vardı bilmem biliyomusun onunda göğüsleri çok şiş oluyomuş lahana yapraklarını büyük parça oluyo ya o şekilde haşlayıp göğsüne koyuyomuş şişliğini alıyomuş dene istersen lahana tam mevsimi

iyiym barclicim sen nasılsın ay hiç görüşemiyoruz artık, benim bebişde dün akşam çok gaz sancısı vardı, dr da zorda kalınca sab simplexi ver dedi ama sormamışım kaç damla diye bende 3 damla verdim akşam az vermişim ama yinede rahatladı neyseki, saol bilgi için

bende iiim cnm evet görüşemiyoruz yaa..ben her gün veriyorum ona rağmen genede gaz sancısı çekio

Herkese merhaba, benim oğlum kucağ alıştı daha da kötüsü sadece kucak yetmiyo bi de gezmek lazım

sheeda merhaba bizde de var aynı sorun gazı olduğu için sürekli kucağımıza almak zorunda kaldık ama alıştı işte...

ya emziğe alıştırcaz ya kucağa yoksa başka türlü nasıl susturcaz, ben yolunu bulamadım.Barcli çok haklısın gaz çıkarmak için sürekli kucakta ee olacağı buydu...

Bu arada doktoruma kanguruyu ne zaman kullanabiliriz diye sordum 4,5 -5 ay dedi :KK43: Oysa benim ne planlarım vardı.

durusu geçmiş olsun canım bana da oldu.devamlı emzirdim ve sağdım sütümü öyle geçti ama sol göğsüm hala(1 ay oldu)dolunca damarlarımı falan hissediorum ve canım yanıo:KK43:(
kanguruyu doktor çok geç söölemiş be canım 2 aylıkken en güzel gaz çıkarma aracı dio herkesler:))ben hediye gelcek die almadım daha yoksa başlamıştım çoktan..

Evet innanna acaba kanguru deyince başka bişey mi anladıki!! telefonda sordum Martın ilk haftası gittiğimde tekrar sorcam ... Başka doktoruna soran var mı?

selam kızlar...
bu bebişler tüm vaktimizi alıyo siteye bakmaya fırsat kalmıyo vallakafamçokkarıştı
benim kızım bazen uyurken inliyo aranızda aynı sororunu yaşayan varmı :uhm:

X