2009 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

ayçatekin maşallah oğluna doğuştann fanatikler grubundan galiba oda bende gs eşim beşiktaşlı o yüzden çağana pek takım ile ilgili şeyler almıyos kavga gürültü çıkmasın diye :))))

aşağıda bir sürü insan vardı şişt millet ben kendi kendimemi konuşuyom yazıyor orda 6 kullanıucı diye

iyi akşamlar herkese
geçmişi okuma zahmetine bile girmiycem oku oku bitmez nezamandır giremiyorum
herkes iyidir inşallah
bizde çok iyiydik düne kadar ama dünden beri bir huysuzluktur gidiyo, bugün çok mızmızmış, akşam geldim durup dururken katıla katıla ağlamaya başlıyo, uyumak istiyo uyuyamıyo, zor uyuttum, ayaklarının altına sıcak su torbası koydum

kulaklarımı ağrıyo, karnımı, yoksa başka biyerimi anlamıyorumki
inşallah sıcak su iyi gelir, kızlar kulaklarına sütümden damlatsammı birer damla her ihtimale karşı
deneyen varmı

çağanda milupa yememişti biz bebelac aldık onu yiyor alişha onuda deneyebilirsin ama sana tavsiyem önce hep sağ yada emzir çünkü gittikçe süt azalıyor kıslar bende burda duymuştum sanırsam yulaf süt arttırıyormuş leblebi sarı olanı bugün habire bunları yiyorum süt artsın diye değil kilo vermek artık yaza kadar daha almasam bari diye dua ediyorum

inaysa ben yiyorum yulafı mısır gevreğiyle birlikte süt olsun diye değil sevdiğim için ama bi fark olmuyor yediğim günlerde

iyi akşamlar ocak anneleri epeydir giremiyordum ama sizi uzaktanda olsa takip ediyordum. mama ve emme sorunu bizdede var arada birde olsa mesela dışarıda olduğumuzda emzirecek yer sorunu yaşarsak aptamil 1 den 120 ml veriyordum ama şimdi almıyor ne kaşıkla nede biberonla yavaş yavaş pirinç unu mamasına başladık günde 1 öğünü pirinç unu ile geçiriyoruz yakında işe başlayacağım mecburen bakıcıya bırakıcam ama biberondan da hoşlanmıyor sütümü geçenlerde sağdım denedim biberonla alacakmı die yok almadı sonra annem denedi yine almadı bibebronu değiştirdi almadı 4 çeşit biberon değiştirdik almadı en sonunda kaşıkla verdik çoğu zaten ziyan oldu sütümün bir şekilde beslenecekler aç kalmazlar ya değilmi?
izinim bitmeden eşim burnundan ameliyat olacak o raporluyken oğlumda sünnet olacak hazır başlarında durabilecekken ikiside çıksın dedik yanlız bir sorum var sünnetin genel cerrah tarafından yapılmasının iyi olduğunu söylemişti bir arkadaşım fakat ben nereye sorsam ürolog yapıyormuş bir bilginiz varmı bu konuda?
ayrıca aranızda 26 yaşını geçmemiş olan varmı bilmem ama eğer varsa ve o arkadaşımızında özel sağlık sigortası varsa rahim ağzı kanseri aşısını özel sigortalar ilaç teminatı kapsamında karşılıyormuş.bilginiz olsun.
benden şimdilik bu kadar cevaplarınızı bekliyorum canlarım
kuzucukları öpüyorum

iyi akşamlar herkese
herkes iyidir inşallah
bizde çok iyiydik düne kadar ama dünden beri bir huysuzluktur gidiyo, bugün çok mızmızmış, akşam geldim durup dururken katıla katıla ağlamaya başlıyo, uyumak istiyo uyuyamıyo, zor uyuttum, ayaklarının altına sıcak su torbası koydum

inşallah sıcak su iyi gelir, kızlar kulaklarına sütümden damlatsammı birer damla her ihtimale karşı
deneyen varmı

sakın yapma kuzi orta kulak iltihabına neden olur bu durum kaş yaparken göz çıkarma belki sebepsiz yere ağlıyordur yarını bekle bakalım

ben sütümü işyerin sağıyorum yetiyo ama geçen gün yetmemiş doktor aptamil 1 önerdi, tabi akıllı eşim aptamil pre almış yanlışlıkla ama çokta farketmiyomuş doktor bitince 1 alırsınız dedi, benimki içiyo sorun çıkarmıyo

iyi akşamlar herkese
herkes iyidir inşallah

deneyen varmı

arkadaşım ben denemedim ama kulak ağrısı bildiğim kadarıyla başlangıç yerine yani ön taraftaki kafayla birleştiği o çıkıntının başlangıç yerine parmağınla hafif hafif bastırarak anlaşılıyor eğer oraya bastığında çığlığı basıyorsa kulaktır.
geçmiş olsun canım umarım çabuk düzelir

sağol heracım demin kuzenimde aynı şeyi söyledi, yarın da böyle olursa doktora gidelim bari, aslında cumartesi kontrole gittik hiçbişeyi yoktu

ayçatekin maşallah oğluna doğuştann fanatikler grubundan galiba oda bende gs eşim beşiktaşlı o yüzden çağana pek takım ile ilgili şeyler almıyos kavga gürültü çıkmasın diye :))))

evet cnm doğuştan :)) e tabi farklı takım olunca zor biraz..ama çocuklar genelde annenin takımını seçerler, gör bak gs li olcak senin çağan yerimseniben

valla trübündekiler ya açık bırakıp bilgisayarı bıraktılar, ya da nostalji yapıp iyice geçmişe daldılar..okuncak bişey de yok, naparlar anlamadım gitti..

hanımlar ben çıkıyorum ama cevaplarınızı arada gelip okurum herkese iyi geceler sütünüz bol olsun inşallah

kuzi geçmiş olsun, neyi var acaba..biz de hep diyoruz, bir konuşmaya başlasa da ne derdi olduğunu söyleyebilse..mirmirmirmir

ay bilmiyorumki normalde hiç böyle yapmaz, şimdi uyumak istiyo gözler yarı kapalı tam dalacak birden açıyo gözleri, hıçkıra hıçkıra ağlamaya başlıyo
bi rahatsızlığı var ama anlamadım, gaz çıkarıyo, kaka da yaptı tek ihtimal kulak gibi görünüyo ama cumartesi doktor kontrolü vardı hiçbişeyi yoktu. bi konuşsa gerçekten ya ne zor

ya bizimki de dün yaptı aynısını..düzeni bozuldu diye düşünmüştüm. normalde gündüz de uyur 2-3 kez kısa da olsa..dün sadece 1 kez kısa uyumuştu..o yüzden akşam yorgunluktan uyuyamadı. feci oluyo gerçekten de..sen de yıpranıyosun, o da..inşallah geçer, normale döner ya.

gülce naber bakalım görüşmeyeli

iyi sayılırım annemde kaldık 2 hafta dün evimize döndük keyfimiz bitti kızımda üzüldü kalabalık iyi geldi evde gözü hep kapıda yavrumunsenağlama
canım sakın süt sağma kulağına ben bazen yatarak emziriyorum ozaman bile otit kulak iltahabı olabiliyomuş dr.danış sen dr.a nereye götürüyosun ??memnunmusun ?

X