2009 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

berrak uykusu gelip huysuzlaştığında hemen emzirioruym gözü kapanıp sakinleştiğinde ayağıma alıp sallıorum hemen uyuyo

slm kizlar nasilsiniz umarim sizler bebisler iyidir kizlar bisey sorcam sizler biberona süt siktiginizda ne kadar cikiriyor ortalam ben bizim oglni emzidiktan sonra bidenim dedim 20ml anca cikti kizlar yoksa benim oglan acmi kaliyoryaaaaa

filizcim yeğeninin doğum günü kutlu olsun canım, buluşuruz bir gün sen üzülme

esracım benim doğum günüm 8 mayıs

mayısı ben açıom demek 2 mayııs benım:lepi:
sene kaç senin:uhm:

kızlar az önce blooms aradı emir cmt. günü academi de ameliyat olcakmıs cok yogunmus giremiyomus kızlar benim için bol bol dua etsin dedi....emel sagol canım 1 mayıs dogumlu yarın kutlucaz...
esra okulun malzemeleri takılcak monte işleri filan var onlar bitsin temizlikçi gircek sonrada acarız artık....berrak özlüyo mu seni annesi...

bnm 1haziran, kimlikte 31 mayıs yazıo.eşim 24mayıs.aslında çok farklıyız ya bence o tamamen boğanın özellklrni taşıyo
bnm kızıma kalimero kız mı dediii, ama bu haksızlııık o da prenses perfinya olsun

kızlar az önce blooms aradı emir cmt. günü academi de ameliyat olcakmıs cok yogunmus giremiyomus kızlar benim için bol bol dua etsin dedi....emel sagol canım 1 mayıs dogumlu yarın kutlucaz...
esra okulun malzemeleri takılcak monte işleri filan var onlar bitsin temizlikçi gircek sonrada acarız artık....berrak özlüyo mu seni annesi...

uzun zamanir giremiyordu ben de merak etmistim.insallah kolaylikla saglikla gecer ameliyat..Allah yardimcilari olsun.:Saruboceq:

kizlar bu arada yarin esimin dogum gunu 12 sinde de benim:)hazirlik falan yapicam Allah tan is yerinden de izin vermisler cok sevindim bas basa bir dogum gunu geciricez tabi aysimayla birlikte..

annelerimizin zamanında KK olsaymıs kesin mayıs annelerinde olurlarmış:roflol::roflol::roflol:

naber aslıcım hoşgeldin

kızlar siz dandini dandininin devamını biliyormusunuz bende netten öğrendim

dandini dandini dastana
danalar girmiş bostana
kov bostancı danayı
yemesin lahanayı

dandini dandini danadan
bir ay doğmuş anadan
kayırmış yaradan
mevla korusun nazardan

dandini dandini danaylı
kaplarımız kalaylı
kızım konak gelini
oğlum olsa saraylı

dandini dandini danaylık
benim oğlum 10 aylık
10 değil 5 ay olsun
güzellere eş olsun

valla ilk defa duydum,peki sen bunu duydun mu:
dandini dandini dastana
danalar girmiş ormana
kov ormancı danayı
yemesin nil ablayı
inanna:):teytey:

inşallah ii geçer ameliyatı iileşir emir bebek

hadı hayırlı olsun bakalım ne çabuk halletinizhihoyyyt
özlemezmi yaa benı görünce hemen eller ayaklar tepinerek sewinç gösterısı yapıo,yaşasın sütüm geldi dior sanırım:jeyyar:

canim su anda ayagimda salliyorum ama sipa uymamakta israr ediyor ....bir de kendi kendine birseyler soyluyor :roflol:uyumak istemiyorum der gibi..

işte öle söylendimi ee eee istıo uykuya hazır demek oluo bizde,eee eee die sende onunla söyle canım.uykuya geçerken öle aynı ritmde ses isterlermiş

eee ye gerek kalmadi uyudu esra :)

dünürcüm tribündne bakip kacma kiz gel bakalim nasilsin damadim nasil??

ya walla mayıs listesimi yapsak ne,ne kadar çok warmış,aslı ilk senin eşin açıo 1 mayısla,nice yıllara olsun hepinize kızınızla

duygu şimdi aklıma takıldı,biz senlemi hemşo oluoduk yoksa inaysaylamı karıştırdım?

ay inanna aklıma geldi şimdi benim ananem aynı dandini dastana melodisinde şunu söylüyodu nazı uyuturken
dandini dandini danalı bebek
elleri kolları kınalı bebek
hu dervişler dervişler
bir dilim ekmeği yemişler
hu hu hu huuuuuu:))))))
sonrada sordum sarı çiçeğeyi söylüo:)

ay inanna aklıma geldi şimdi benim ananem aynı dandini dastana melodisinde şunu söylüyodu nazı uyuturken
dandini dandini danalı bebek
elleri kolları kınalı bebek
hu dervişler dervişler
bir dilim ekmeği yemişler
hu hu hu huuuuuu:))))))
sonrada sordum sarı çiçeğeyi söylüo:)

bu da iyiymis:ecrin_bebek:
ninniler giderek cesitleniyor ohhhihoyyyt

benim oğlum ayakta sallamayı istemiyor hele uykusu varsa asla memeyi almıyor nerde öle memede uyuma falan ancak arabasında gezerken uyuyor yada beşiğimnde sallaya sallaya uyutuyoz ama hala uyumamış gözler kıpkırmızı
benim burcumda terazi eşim koç oğluşum oğlak :)))

X