2009 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

derya geçmiş olsun. burun ve gözün birleşim yerine ovalayarak masaj yapılıyo dr önermiştir belki baya etkili bir yöntem. gelişmelerden haberdar et. içini ferah tut lütfen bakarsın belki o da yoktur geçici bir enfeksiyondur.

nazo o arkadaşına da onun gibi nicelerine de allah şifa versin sabır versin maddi manevi güç versin inşallah.

bizimde kayabaşı toki de evimiz vardı ya kiracımız çıkıyo tayni çıkmış. pazar günü günübirlik eşim gidip gelcek o arada kiracı bulursa kiracıyla anlaşır artık nasıl olcaksa işte bana sende gel dedi de şimdi koşturmaca için gitmemehiç gerek yok dimi
inşallah temiz birilerini bulur...

merhabaa..
deryacım çok geçmiş olsunumarım gerek kalmaz ameliyata falan bi de naçizane nilin de hep gözü sulanır,astigmat dedi dr.belki şişlik de uçuk falan olur ya..havalar da kötü ya soğuk gelince de göz şişio...saçmalama deme de ben dr.lara hemen malesef inanamıorum..

Günaydın hanımlar dün dahileyiciyle görüştüm kan tahlilimde şeker yüklememde normal peki neden oluyo dedim çok streslisin dedi kondisyon düşüklüğü var vücudunun yorgun bi yemek yemek bile seni direncini düşürüyo dedi spor yap stres yapma biraz rahat ol dedi ev işleri iki küçük çocuk aşırı stres yüklüsün dedi tamam dedim de demesi kolay hocam dedim içimden offf gelde stres olma yetişemiyorum kızlar yaaa çok yoruluyorum yemek çamaşır ortalık bitmiyo

Nazlıcım kıyamam ya stres nasıl yapılmasın cnm ama napıcaksın biraz boşvermeyi bilmemiz gerekioo rahat olmamız lazım da bende yapamam benide tasalar tuttu 2 çocukla napıcam die şimdiden depresyona girmiş durumdayım elvin kreşe gidiyo herşeyi sorun olmaya başladı önceden çok sakindi şimdi mahvediyo benii allah yardımcımız olsun hepimizin..

deryacım üzülme dr. lar hep en kötüsünü söylerler, hele hele internet resmen felaket tellalı, umarım hiç düşündüğün gibi olmayacak, hemencecik iyileşecek.
Kızlar biz okulumuzu değiştirdik, biraz ani oldu ama son zamanlarda Aslı çok mutsuzdu. Şimdi özel bir kolejin anaokulana verdik, ikinci günü ve çok mutlu. İnşallah burada mutlu olmaya devam eder. Beni en çok düşündüren tarafı yarıyıl ve yaz tatilinde okul kapalı, ne yapacağız bilmiyorum, bir b planım yok şimdilik. Okulda bale, ingilizce ve halkoyunu standart ders olarak veriliyor. Gerçi ensi okulu ile hala görüşüp kaydımızı sildirmedik, ne olur ne olmaz diye hafta sonuna kadar bekleyeceğiz.

Sağol canımda işte huy bi gün iki gün umursaman üçüncü gün sinir yaparım misal şimdi deren uyudu defne okula gitti hemen banyoyu temizledim makineyi boşalttım mutfağı toplayıp akşam için ocağa yemek koydum yani iş bitmiyo dolayısıyla stre bitmiyo :) amaaan nneyse bizimki okul ii geldi gibi geldiğinde gayet mutlu mesut sabah erkenden jkalkıp okul saatini bekliyo bi ara çok hırçındı daha bi sakinleşti gibi

merhaba herkese çok tşk :)

ezginin göz şişliği indi. hassasiyet devam ediyor. dün göndermedim okula bugun gönderdim.

ezgilerin sınıfa biz yardımcı ögretmen tuttuk. veliler 50 lira fazla verdi. iki ögretmenleri olsun dedi.

gecen yıl staj yapan ögretmeni yardımcı ögretmen olarak almış mudurde...

iri yarı sesi de kalınca bir kız. sabah ezginin damlasını veriyorum ..sabah ögle akşam konmalı.

alamayız dedi. sorumluluk almıyoruz dedi. müdürden izin alın diyor. müdür nerde yok.

dedim bunun konması lazım o zaman çözüm bulun bana. hala sorumluluk almıyoruz diyor. dedim ne diyorsunuz yani götürün çocugunuzu eve evde mi ilgilenin koyun damlasını diyorsunuz dedim. evet dedi... ay çıldırıcam...

götürdüm anneme bıraktım ilacı. ezgi girmişti içeri girmese alıp gelicem eve....

işe gelince bir hırs müdürü aradım. badigart gbi koymuşsunuz kapıya. ne selam ne sabah. beş karış suratla karşılıyor insanı dedim. istemiyorum muhattap olmayı. başka sınıfa alın dedim.

ay sinirden aglıyorum ama.. özür özür müdürde. deniycem biraz daha olmadı bende alıcam. ezginin ögretmeni iyi ama bu yardımcı diye aldıgımız gıcık çıktı. hem biz veriyoruz parasını hemde surat çekiyoruz.

kapıda dikiliyor . içeri giriyorsun mal mal suratına bakıyor. insan bir gunaydın der. birşey der...

bu ara çok doluyum ben ya... annemde gitti şimdi damlasını koymaya. saçma sapan iş yapıyorlar.

sağol canım... inşallah iyi olucak. bakalım perşembe bir gelsinde rahatlıycam

Hey Allahım nasıl iş bu derya yaaa ne demek sorumluluk almıyoruz soruyosun ama kullandığı devamlı ilacı varmı diye tutki sürekli kullandığı ilaç var vermiycekmisniz yani alala

Hey Allahım nasıl iş bu derya yaaa ne demek sorumluluk almıyoruz soruyosun ama kullandığı devamlı ilacı varmı diye tutki sürekli kullandığı ilaç var vermiycekmisniz yani alala

onu dedim bende... antibiyotik olur sudafed sabah öglen akşam mesela ....

sabah akşam verilecekmiş ilaçlar...

şimdi annem gitti o da konuşmuş müdürle. toplantı varmış bugun ögretmenlerle. denemedeymiş bu ögretmen. konuşucam demiş.

ilaç alıyorlarmış gecen ay. öğretmenler unutmuş. sorumluluk aldık yerine getiremedik diyormuş müdür.

müdür yardımcısına sabah bırakın o koyar demiş. ilaç demeyin odasına getirin demiş ayyy gizli servis gibi...

Derya cok haklısın ne acayip insanlar ya hiç kendilerini karşı tarafın yerîne koymuyorlar...o suratsızlıgı bende cekemiyorum hiç bu okulu cok begendim ama herkes pek bi suratsız geldi umarım gun sonu oldugu içindir ...hayrına bakmıyorlar sonuçta

ya içeri giriyorum. durmuş orda mal gibi. suratıma bakıyor. bir çocuga bak. hoşgeldin de. nasılsın de. dimi. ögretmensin sen göya...

eski okulumuza dönücez heralde bu gidişle. arar oldum valla...yazın göndermedim ögretmeni evden aradı kaç kere özeledim ezgiyle konuşayım diye...

Niye ilaç demiycekmişsiniz anlamadım ben bizim öğretmende suratsız değil ama güieryüzlüde değil eşim ilk günlerde normal kafası milyon hereyerden biri bişey soruyo dedi bu hafta nasıl bilmiyorum servisle gidip geldiğinden ama defne herşeyi anlattığı için bi sıkıntı yok diye düşünüyorum

almıyorlar ya ilaç.. diger veliler ayaklanmasın diye.. onunkini niye aldınız bizimkini almadınız derler diye..

servisişi daha kötü. hiç okuldaki durumu görmüyorsun. çocuk nasıl giriyor noluyor. ben böyle bırakmayı seviyorum. daha iyi görüyorum herşeyi.

Derya bi önceki özel burası devlet diymi ya işte işte sonra devleti beğenmiyosunuz diolar tamam meseela bende diorum işleri zor kaç tane çocuk kaç veli soruları bilmemne ama eğer yapamıyosan bu işi yapmıycaksın o zaman

Gercekten çok can sıkıcı bi tebessüm bile edemiyorsa yapmasın bu işi.. ne kötu ya ne dr.a ne öğretmene kimseye güven kalmadı.. Rabbim iyi insanlarla karşılaştırsın hepimizi...

evet önceki özel burdaki devlet. ama ögretmeni iyi. müdürü iyi. bu bizim velilerin yardımcı diye aldığımız ögretmen..

sınıfları 16 kişi şuan. daha da azalıcak alışamayanlar var cunku...

bizde dedik ki daha kucukler 16 kişiye tek ögretmen olmaz. parasını biz verelim. yardımcı ögretmen tutalım dedik. bu o ögretmen.. içinde olacak insanın ya... herke her işi yapamaz.

Aynen derya o yüzden çocuğu didikliyip duruyorum imkanım olsa bende kendim götürmeyi tercih ederim ama napalım Allaha emanet diyorum

Aynen derya o yüzden çocuğu didikliyip duruyorum imkanım olsa bende kendim götürmeyi tercih ederim ama napalım Allaha emanet diyorum

ezgi anlatmıyor cok fazla. çok soru sorunca da sıkılıyor.. yatınca falan bazen keyfi olursa sunu yaptık bunu dediler diyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…