2009 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Derya, gymboreeden birşeyler seçtim, elinde indirim kuponu var mı hiç_?
Bir de ne zamandır almıyorum, 100 USD kargo dahil mi olması lazımdı.Eğer öyleyse hiç uğraşmayayım.

kupon yok canım... ama ebayden bak al hemen... 25 dolara yakın indirim oluyor...

100 dolar +kargo ... kargo yu fatura ustune yazmıyorlar.... yanlış olmasın 75 euro kaç dolar yapıyor bu ara dur hesaplıyım ...

75 euro 97 dolar yapıyor..

sen gecme 90 doları yinede +kargo ...

ama ebayden kupon al mutlaka

Kızlar olaya bakın akşam için bulgur yaptım yanınada tavuk yapim dedim ocağa koydum pişiyodu defnenin gelmesinede az var baktım daha suyu var çıktı,m cama defneyi bekliyorum bi yanık kokusu geliyo ayyy dedim gitti birinin yemeği yandı diorum anam içeri doğru bi döndüm koku benim mutfaktan geliyo tavukları kılpayı kurtardım tencereden hayır yok gibi

Ay nazo hem guldum bem uzuldum ben de burada ki Ocaga alisamadim kapattim zannediyorum bi geliyorum ocak bosa yaniyo bakalim ilk vukuatim ne zaman olacak :)))

Evet meral aynen dedigin gibi olacak biliyorum ama inanamiyorum

Gulce cok gecmis olsun.. Sen lastikleri degistir obur turlu baya pahaliya gelir :)))

Benimde temizlige gelen kiz hali yikama makinemi bozmus motoru yanmis 450 tl istediler yenisini alirim dedim neyse 150 yan saayisini yaptirdik ama sinir oldum ...cok pismanim bu makineyi aldigima bir sunger filtresi 80 lira bionce ki kadin da bulasik makinesini bozmustu almisken iyisini alalim dedik 1500 de oyle gitii..

herkese iyi hafta sonları
hepimizin çıkacak paraları varmış herhalde kızlar ben 4 gündür okula arabayla gidip geliyordum ya
dün arabayı eve getirdiğmde eşim gördü arabanın ön kaputuna ve arka bagaj kapısına kimyasal madde dökmüşler boyasını kaldırmış fena olmuş
çok üzüldük karokola gittik olay yeri inceleme filan geldi ben lisede çalışmıyorum ama bizim okulun yanında lise var arabayı oraya park etmiştim biz lise öğrencileri yaptı sandık
ama akşam sitenin toplantısı vardı eşim söylemiş 2-3 kişinin de başına gelmiş aynı şey demek ki site çevresinden biri gelip yapıyor demişler
kamera sistemi takmaya karar vermişler
kaskosu var arabanın ama sonuçta boyanacak eşim boyalı arabayı hiç sevmez
arabayı da satmak üzereydik birisi arayıp duruyordu 30 milyar istiyorduk biraz önce eşim adamı çağırdı fiyattan inecem gel arabayı gör diye
durduk yere 1,5-2 milyar aşağı vereceğiz
ne yapalım sağlık olsun
ceylin işinde de toplantıda herşeyi söyledik öğretmenine artık daha dikkatli davranıyor alışacak sabırlı ve kararlı olun dedi
biz de 1 hafta daha beklemeye karar verdik su vermiyorlar sıraaya koyarken öğretmen ittiriyor hepsini söyledik yok öyle bişey diyor
en azından ceylinin herşeyi söylediğini bilsin
dün de ceylin çok hoş bişey söyledi ;ömer öğretmene teyze dedi öğretmende bir daha bana teyze dersen senin yüzüne bakmam dedi :))))
bir de diyor ki Allah iyiki bakıcı kadını yaratmış anne öğretmen hep odasında bize bakıcı bakıyor dün idareye bunu da söyledik
ne yapalım toplantıda her şeyi bizimle paylaşın dediler:))))

anneme gittim birkaç gündür yazamadım. ama okudum. araba zararları var geçmiş olsun. nazo tavuklara da geçmiş olsun.
ceylinin laf çokhoş allah iyiki bakıcı kadını yaratmış aklını yerim onun. ama böyle ise çok kötü o naıl bişey öyle yaa evde bakıcı tut daha yeğdir sen okula yolluyorsun ama umurunda değil demek ki. o bakıcı kadını gizlice konuştur bence gerçekten durum bumu diye kadın konuştu demezsin ama yasal durum ne gerektirirse yaparsın öğretmen hakkında olur mu öyle şey sinir oldum küçücük çocuk bunu kafadan uyduracak değil herhalde.
çağanda 13.5 kg boyu da 95-96 cm falan.

filiz iyi tatiller. benim bitti p.tesi işbaşı hade bakaaamm

ay okudum ama ne yazacağımı unuttum, uykum geldi ondan herhalde....
Filiz iyi bir tatil geçirirsin umarım.
İyi geceler........

günaydın:))
kızlar hepinize geçmiş olsun diyeyim..
okudum okudum ama nil bağırıo sporları öğret!!!!

ee sende herşeyi bilen annesin demek ki öğret öğret ne güzel işte bilgiye aç bi kızın var var da beni korkutan bilgi yi tükettiğinde napcek bu gız

geçen çağan anneanneee ben senin bu kızını çok sviyorum dedi. komik dimi...

Bi h.sonu daha bitti c.tesi sabahtan doktordaydık şeker yüklemesi falan yapıldı yarın alcam sonucu sonra biraz evdeydik akşamüstü eşimin müdürüne gittik tamirat işleri vardı bahçeli çok güzel evleri var mangaldı yemekti derken gece döndük eve bugünden gündüzden avm falan dolandık sonra evdeydik akşamda görümceme gittik öle geçti gitti bu arada kadın doğumcuma uğradım dedim tamam spiral takalım ama kanama çok ve uzun sürüyo aaa o zaman takamam dedi dedim azaltanı varmış evet var ama ilaçlı hormonlu tavsiye etmem dedi bide senin hormonlu daha oturmadı dedi rahim duvarına bakmam lazım tak çıkar yapmayalım dedi çarşambaya çağardı ama anca önümüzdeki ay giderim ama büyük ihtimal takılmıycak

günaydın,
serpil haftasonu bi erkek anasıyla konuştum dio ki:erkek çocuk anne için ,ayrı bi haz...çağan da bööle maşallah,bi de laf cambazlığı yapıo:))
canım ,ii gezmişsiniz be yawww:))))spiral bana da takılmadı ama ii oldu çünkü öle hamile kalan çok var ve bööle bi durum sinir bozucu,yani hem taktır hem korun!!

günaydın,
serpil haftasonu bi erkek anasıyla konuştum dio ki:erkek çocuk anne için ,ayrı bi haz...çağan da bööle maşallah,bi de laf cambazlığı yapıo:))
canım ,ii gezmişsiniz be yawww:))))spiral bana da takılmadı ama ii oldu çünkü öle hamile kalan çok var ve bööle bi durum sinir bozucu,yani hem taktır hem korun!!

merhaba iyi haftalar herkese bizim ki iyi başlamadı... çok cannım sıkkın

ezginin gözü sulanıyordu birkaç gundur iyice şişti bu sabah dr götürdüm. göz yaşı damarı tıkanıklıgı var dedi... damla krem verdi. takip etmeliyiz mutlaka dedi...

şimdi internetten araştırıyorum... damlayla bu belirtier gidermiş ama. kanal ameliyatla açılmazsa yine aynı şeyler olurmuş... cerrahi müdahale şartmış yani.

perşembe sabah gidicez dr kontrolüne o güne kadar artık sarhoş gibi gezerim.

çok canım sıkıldı ya...

ameliyatı kolayda değilmiş. burun göz arası kesiliyormuş. iz kalıyormuş vs vs ....

yeni yeni bazı yerlerde lazer varmış. allahım oralara gelmek isteiyorum...

Deryacım çok geçmiş olsun gönlünü ferah tut belki ilaçlar ii gelir ameliyata gerek kalmadan geçer..kıyamam ben ona

Napalım duygu kış gelince kapanıcaz gene eve bende taktırsam yine korunmaya devam edicektim yani çift dikiş yapmış olcaktım derya çok geçmiş olsun Allah beterinden saklasın offf çocuklarımız hasta olmasın yaaa rabbim bizi evlatlarımızla helede sağlıklarıyla sınamasın kasım annelerin topiğinden bi bebek derenle akran bi süredir iyi değildi yemiyo içmiyo halsiz kilo kaybı vardı en son serumla beslendi yok çölyak dendi yok bilmemne derken söylerken içim cız ediyo lösemi çıkmış anne perişan küçük bi çocuğu daha var falan filan rabbim bütün hasta bebeklere acil şifalar versin bence sizde bi doktorla kalmayın nereye götürdünüz

Derya cok gecmis olsun..hemen aklina kotu seyler getirme ilaclar iyi gelir hicbir seye gerek kalmaz

Bende regl oldum onceki gun bu sabah cok kotu agrim oldu iki agri kesici ictim de daha iyiyim....

derya canım çok geçmiş olsun ...inşallah damla ve kremle geçer...
Allah kimseleri evladı ile sınamasın ...

Deryacım geçmiş olsun , hemen kötü düşünme iyi düşünmeye çalış bir iki doktora daha danış artık hemen herşeye ameliyat diyorlar çünkü , ilaçla geçebilir belki üzülme hemen , Allah hepimizin çocuklarını korusun dert vermesin

Nazlıcım anlattığın arkadaşınada Allah sağlık versin çok zor çok, evlat bambaşka bir şey Allaha emanetler Allah hepsini korusun

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…