2009 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

herkes birden kayboldu.
filiz. gezme işi insanın içinden gelecek. zorla olmuyo. dediğin gibi gezcek olsan çocuğu bahane ediyosun işte..

buldum yazıyı ve tabiki hiç hoşlanmadım. böyle cahil insanlar oldukça bu ülke geri kalmış ülke olmaya devame der. hele bir kadın yazmıyormu böyle şeyleri daha da deliriyorum ya... niye bu kadar cahil var bu ülkede... yazdığı bazı söler...

------- Kimse doğruları söylemek istemiyor. Tamam kadın uygun şartlarda okusun, donanımlı olsun. Fakat ne olursa olsun KADININ YERİ EVİDİR

------ çalışan annelerin çocukları yeteri kadar ilgi ve sevgi görmüyor.

----- Kadın evine yakışır.

Son düzenleme:
derya birde okullarla ilgili yazıları vardı. okulun açılışında atatürk şiiri okunmuş onun hakkında yazmış bişeylr dün akşam tarif bakıyorum güya bunları okudum.
yaa bizim çocuklarımız evgisiz aaa bak onu bile eksik yazmışım o kadar sevgisiz yani..

sinirden deli oldum... yorum yazıyım dedim sayfa kappandı...

Bir gazeteci ve anne olarak yazınızı üzülerek okudum.
Ülkemizde bu kadar cahil insan olduğu için çok üzülüyorum.
Malesef ülkemizin gelişememe seblerinden biri sizlerin bu geri kafalılığıdır.
Bir kadın kendini yetiştirir, okulunu okur, çocuğunu yapar, işine gider. Tüm ailesini korur sever sayar...
.... 'çalışan annelerin çocukları yeteri kadar ilgi ve sevgi görmüyor.......' demişsiniz .. Siz hiç canınızı sıkmayın. Allah'a şükür bizim çocuklarımız çok sveiliyor ve sizin gibi cahil bir anneye sahip değil.... Biz onları en iyi şekilde yetiştirip sizleri ülkemizden temizliycez.
Her önüne gelen bir blog kurup yazı yazıyor. Bırakın bu işleri biz yapalım. Siz sadece yemek yapın yeter.

iyi olmuş kapandığı. sonracevaplar yağacak. sinirin daha da bozulacak.

bugün hiç iş yapmadım canımda sıkılıyo. eşim arabayla gitmiş işe diğer türlü biyerlere çıkmakta zor geliyo.

çağan da çizgifilm izliyo. oyun oynayalım dedik sıkıldık.
burası da durağan seyrediyo hadi bakalım

:))) neyse yazıyı okumadığım iyi olmuş boş lakırdı demekki bırakın delirtsin sevgiden ilgiden çocuğunu

Evet gezmek işi içten gelen birşey bizde yok o ve hiç sevmiyorum bu huyumu gerçekten, bizim sayemizde çocuklarda değişik biryer görmüyo tabi

derya sen adaları bırak, bizim buradaki alışverişlerine geldiğinden falan bahsediyosun ya ben ona bile "ayy karşıdan buraya okadar yol çekilirde gelinirmi" diye geçiriyorum içimden valla :))) çünkü benim burnumun dibindeki o yerlere gittiğim sayılıdır ayyy fark ettimde benim durumum gerçekten vahim hee :))

:)))) yetmiyor bu taraf bize... :)) ya karşıya çok geçmiyoruz aslında.. ama daha çok seviyorum ... belki buralardan sıkıldığım içindir...

bir sürü yorum gelmiş yazının altına zaten. işine gelenlere cevap yazmış... anaokulu ögretmeni de cevap yazmıış hiç oralı olmamış...

ya burda bir dinci matba var.. biz orada birşey bastırdık.. içindekileri görseniz şalvarlı sakallı ... selam vermez .. el vermez... garip bir yer.. hiç bayan çalışmıyor..

bizde kontrole gittik mecbur .... orada bir çocuk benden kucuktur. kadın dediğin çalışmaz evinde oturur çocuk bakar.. kocası ne getirse onu yer... demezmi.. ay ay deli olmuştum... bu da aynı hesap işte... cahil insanlar... yarım akıllılar...

Bir laf var ya " Ey kızlar okumaz diyen cahil, karını doktora götürdüğünde kadın doktor istemeyi biliyorsun ama" diye, onlara verilecek engüzel cevap bu bence, cahile laf anlatmak zordur onlar herşeyi herkesten iyi bilirler, o yüzden tartışmakta faydasız.

bişey sorcam gülmeyin ama. şu pasta süsleri varya renkli. onu pişmeden mi serpicez piştiktten sonra mı. kurabiye yapıyorumda

mantıken pişmeden öncedir ama serpilcim hayırdır yahu bir mutfak telaşıdır gidiyo sende :)))) eşin bunlara alışıp sonra o da demesin kadın çalışmaz sen mutfaktan çıkma diye :))))

merhaba kızlar
burdayım okuyorum ama yazamıyorum üzerimde bir yorgunluk halsizlik parmağımı oynatacak halim yok şu satırları nasıl yazıyorum bilmiyorum hava değişimi mevsim geçişi falan sebep oldu sanırım :) neyse yine girerim biraz enerji toplıyım

ya mevsimdendir ya onat'a kardeş geliyodur Emelcim :))))) Allahmı söyletti bilmem aklımdan o geçti birden.

Bende nezle oluyorum üzerinize afiyet

sağol derya. geçen markette çağan görmüş alalım dedi napcaz onu dedim ben hiç almadım da bugüne dek. pastalara koyarız dondurmalara koyarızz dedi iyi alalım dedim. dün akşamd aklına gelmiş çıkardı dolaptan olmuş akşam 10 hadi kurabiye yapalım diyo yarına dedim unutmuşum yeni geldi aklıma.

filiz alemsin ben çağan olduktan sonra istifa ediyim dedim vanda bakıcı bulamamıştık falan o zaman bile istifa ettirmedi bana ben ederim hemen sonra kurslara koşarım. hoşlandığım ne varsa yaparım. haa resim kuursuna başlıyorum yakında bakalım kıvırabilecekmiyim.

emel geçmiş olsun. onat nasıl okul işi.. gerçi yazmaya mecalin yokmuş arkadaşım sonra yazarsın kendini iyi hissedince. duygusal olarakta yoruldun tabi inşallah toparlarsın bir an önce.

:)) bende yemek kursuna gitmek istiyorum ama vakit yok ya, yemek konusunda pek bi beceriksizim de, hiç anlamam, zaten sevmemde pek ama kötü yemekte gerçekten kötü oluyo be

resimde gerçekten bir zamanlar en büyük zevkimdi, fena değilimdir bende hatta çok pişmanım resimle alakalı birşey yapmadığıma okuluna gitmek gibi. Ama artık kalmadı öyle heveslerim.

aradım nazlıyı yokmuş bi sorun defnede gidiyomuş okula problem yokmuş. işten güçten fırsatım olmuyo diyo.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…