2009 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Meralin dedigi gibi gelin diye deryacim :))) bizim cadinin dogru duzgun bi resmi yok asla poz vermiyor resim cekerkende kafasini ceviriyo fırsat bulup yuklersem koyarim
Bayır koyune gittik meral bi gun birlikte gidelim
Kizlar ozelden telinizi yazin alip gonderirim ..istanbula gittigimde sanirim bir valiz bal goturucem :))

Serpil hisaronunde mi kaliyorsunuz,arabayla mi geldiniz? Cuma gunu uygunsa sizin icinde bulusalim!

günaydın,

filiz yok merak ettim acaba tatil demi
Derya biraz geç oldu ama Allah evinizden mutluluğu esirgemesin, birlikte nice evlilik yıldönümleri kutlayın

günaydın,

filiz yok merak ettim acaba tatil demi
Derya biraz geç oldu ama Allah evinizden mutluluğu esirgemesin, birlikte nice evlilik yıldönümleri kutlayın

amin canım inşallah 8 yılımızın daha guzel geçmesini diliyoruz bizde :))

slm herkes nerelerde :)))

sabah ezginin okul işini hallettim. artık milli eğitimin anaokullarına yaşı tutuyor... bizim oradada her apartmana bir anaokulu düşüyor nerdeyse :))

hepsi aynı model ama müdürleri bambaşka... birini sectik.. gercekten digerlerinden farklı... bakalım napıcaz... çıkış saatleri 4 ... hangi çalışan anne 4 te işten çıkar ki.. bu milli eğitimdekilerin beyni nasıl çalışıyor anlamış değilim... annem alıcak mecburum.. bu da benim için sorun tabi... hergun bir yere gider cunku annem :)))

bakalım bizim agresif prenses begenecek mi okulu ve ögretmeni...

Son düzenleme:
Buradayım ben derya:))

Aynı sorun bende de var.İçmelerde milli eğitimin anaokulu var, bu yılın başında sormuştum, ancak eylülde alırız demişlerdi.Ben de özel kreşe vermiştim.Ama milli eğitimin anaokulu dediğin gibi 3,5-4 te bitiyor.Kış döneminde o saatten sonra ne yapacağım, annem de büyük ihtimalle izmirde kızkardeşimin yanında olacak bu kış.

Mecburen özel kreşe devam edeceğiz.Sadece öğretmenlere özel çalışıyor sanırım milli eğitim anaokulları.Başka yerde çalışan anne yok ya ya da hepsi 3,5-4 te paydos yapıyor ya...

Arkadaşlar, buzdolabımı değiştireceğim.Bana ne önerirsiniz_?

Beko no frost vardı bende.Eşim gardrop tipi olan, dışında sebili olan tiplerden istiytor.Samsungta var bu tip.Ama nasıldır, kullanışlı mıdır_? Kullanan var mı_?

Slmlar Benimki general elektrik cnm cok memnunum.devlet okulu için erken diil mı ya ben güvenemem cok kucuk:26:

arcelik benimkide sebil den su içmiyor benim eşim dolap kokuyormuş su :)) halbuki kapaklı ama içmiyor. sebil olduğu halde kullanmıyoruz yani...

beko dansa samsung daha iyidir heralde...

mrb kızlar duruda 10 gün sonra kreşe devam edicek aynı kreş tabi seçeneğmiz yok başka bizim

bugün avşaya gidicez hafta sonu için 3 aile pazartesi dönücez kısmetse

canım bende normal buzdolabı var samsung 3 yılık ama diğer evime geçince burda bırakıcam eşyalarımı,oraya bende büyük tip istiyorum ve yine samsung istiyorum çok dayanıklı ve kullanışlı bu buzdolabım sadece bir rafına 3 tencere artı birkaç daha küçük saklama kapları sığıyor iç hacimleri çok geniş

Bizde samsung üzerinde duruyoruz.Netten yorumlara baktım, boschu bile kenara atmışlar samsung için.
Seçtiğim model bu, marmariste yok, getirtiriz diyorlar ama benim netten bulduğum fiyatla arasında 600-700 TL fark var.Hemde netten alacağımın kargosunu ben ödeyeceğim halde...

Samsung RF67VBPN 528 lt İnox Gardrop Tipi No-Frost Buzdolabı | Samsung Buzdolapları | Hizlial.com

Hahahahahaha derya, bizimkininde sonu o olur sanırım ama, senelerdir bu tip buzdolabı isteyip duruyor, bende karşı çıkıyordum.Bu sefer tamam dedim artık. Tabii bunu aldığımızda benim marangozu çağırıp mutfak dolabında da tadilat yaptırmam gerekecek...

selam..derya hayırlıolsun okulunuz..duru da dev.okuluna gidicek ama 2009diye sabah9 öğlen 12.30 2008li ler 8-16 saatleri arasında gidiyo benim kimse olmadığı için bakıcı devam edicek birde servis tutucaz ben güveniyorum devlet okul.özel kreş bana daha ucuza geliyodu oysaki..

Selammm çooookk yoğunum çok yoruldum bu hafta.

Ezginin okulu hayırlı olsun, milli eğitimin derken, özel anaokullarıda millieğitime bağlı ya öylemi yoksa geçen Gülcenin bahsettiği gibi devletin anaokulumu anlamadım, çünkü çok var diyosun ya, o anaokulları okadar yaygın değil bildiğim kadarıyla listesine baktığımda bir ilçe'ye bir tane ya düşüyo ya düşmüyo gibiydi sanki.

Bizim geçen seferki okulda da, saatle ilgili bende aynı şeyden şikayetçiydim ya, göya 6:30'a kadar bekletiyolardı ama, servislerin çıkış saati 4'tü saçma sapan birşey işte. Yokmuymuş sizinkinde nöbetçi öğretmen.

Bizimki de ikigündür ikişer saat olmak üzere okula başladı, pazartesiden itibaren tam gün gidecekler, aman maşallah diyim de geçen seferki gibi nazar etmiyim :))))) yine okuldan gelmek istemiyo, okulda kalıcam diye ağlıyo bir acayip benim kızım ya, birkaç gün sonra bakıcaz ne yapacak.
Babannesi götürüyo bekliyo orda iki gündür iki saat sonra çıkıyor, diğer günlerde zaten evin yanında ya sabah evden en son kim çıkarsa baba, dede, amca falan bırakacak okula, akşamda en erken gelen alır artık, süper oldu bu açıdan, zaten sabah 7'den akşam 7'ye kadarda nöbetçi öğretmenleri olacak. saat sorunumuz olmayacak inşallah.

Hepinizin okulları hayırlı olsun kızlar, çocuklarımız büyüdü de okul sorunlarını tartışıyoruz:)))

ben altınolukda annemdeyim hala ama deniz buzgibibizimki devletin bağımsız anaokulu du her ilçe de sanırım 1tane oluyo kuzi mobilya işini hallettinmi?

Gülce oralar istanbul'un iklimi gibi herhalde tatil mevsimi bitti tabi, neyse dinlenmiş olursun enazından, Ümraniye'de herşey var ama o anaokullarından yok çok enteresan valla, çekmeköyde var, ataşehirde 2 tane var ama uzak bize bunlar,

mobilya işinide hala halledemedim :))) bayağı baktım aslında ama okadar kararsızım ki, o köşe koltuğa gittim baktım, kırmızı modeli vardı hiç hoşuma gitmediği gibi birde iki gün önce 2.238 TL olan koltuk, 2.950'ye çıkmış, okadar etmez gibi geldi ama yinede son seçenek. Birde yaptırayım diye düşünüyorum, biryere sordum 2000-TL fiyat verdi istediğim modele ama nasıl birşey çıkar karşıma bilemiyorum, kararsızım işte.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…