2009 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bizimkide çıkarken yalandan makyaj yapar bazen ananesi gel ruj sürim der istemem büyüyim genç kız olim o zaman der hem babam kızar der banada dergiden gösterir anne genç kız olunca bana bunlardan alırmısın die genç kız olunca işimiz çok

Günaydın, duyguuuuuu nil iyice genç kız havasına girmiş:)))
Ayakkabılar topuklu seçiliyor. Bir de olsa ayağına tam olacakmış:)))
Hayırlısı olsun bu arada yeni eviniz.

Serpil, bir şeyine takılmıştır. annen geldiğinde onunla konuşuyorsanız ki tabii konuşulacak.Kadın gelmiş, sonuçta annen berabre konuşacak şeyleriniz olacak, bunlara takılmıştır.Sanki çağanı dışlamışsınız gibi düşünmüş:)))) O kadar konuşma meraklısı olunca tabii, 2 dk konuşamayınca karşıdakiler çok konuşuyor olmuş:)))

Günaydın

yine yorgun bir hafta sonu sonrası sendromlu bir pazartesi benim için

Nil çok tatlı maşallah, ojelerde pek yakışmış rengarenk :)

Benimde ne makyajla ne ojeyle hiç işim yoktur, herşey gençlikteymiş şimdi öyle üşeniyorum ki. Geçen ablam kendine sürüyodu, gel sanada süreyim dedi Elif'e sürdürmedi, eline birşey olacağını mı düşündü nedir korktu :) ama ruj falan görünce sürmek istiyo

Elif'te benim topuklu ayakkabılarıma bayılır, evin içinde gezer durur onlarla, sevimli de oluyo gülüyoruz ediyoruz ama geçen gün 10-12 yaşlarında iki kız yumurta topuktan biraz daha büyük topuklu ayakkabılar giymişler, çocuk ayakkabısı ama topuklu, hani şu Tom Cruise'un kızı giyiyomuş ya ondan moda olmuş herhalde, hiç hoş değildi ya yakıştıramıyorum çocuklara böyle şeyleri.

selam..
bende yorgunum ama alışveriş yapmaktan %50 indirime girmişken alıyım dedim yok sa %70 deyken bişey kalmıyo..ipekyoldan çanta alıdım 48tl
twist ten 2 tane elbise aldım 230 tl daha birsürü şey duru ya zaradan aldım morhercey den aldım ama zara pazar yeri gibiydi...
ben pek makyaj yapmam ama manikür pedikür severim duru da bana

konu süslü kızlar olunca bendede o modellerden bir tane olduğunu belirtmek istedim. Benim herşeyime ortak, ayakkabılarımı gösterip bunlar çok gücel aynısından bende istiyorum, hem de barbieli anne...diyo. Velhasıl hem aynısı hem de barbieli bulduğumda alacağım hepsinden :)

Nilin ojeli ellerine bayildim kendide cok tatli
Ne guzel gulce alisveristen yorulmak bende istiyorum ama ecesiz dolasmaliyim..
Bizim kiz oyle suslu degil arabalar kepce kamyon ilgi alani :)) kiyafet bakmayi hic sevmez oyuncak magazasinda kiz oyuncaklarina bakmaz ..son zamanlarda takilara bakmaya basladi ay ay suna bak anne deyip bana gosteriyo :) erkek fatma olacak heralde
Kizlar biz ay sonu tasinioruz marmarise 1 yil deneyecegiz bakalim hayirlisi artik kafamda bir suru soru isareti var:26:

Eceyi doktora goturdum bu sabah k.b.b. Genizeti var bagdemcikleri cok buyuk ameliyat dedi ( nasil olacak cok kucuk degilmi dedim hayir dedi... Kafam karisik birde tasinma telasi olacak ameliyat olsun mu yada baska bi dr. Daha mi gotursem bilmiyorum

Hoşgeliyorsun hatice:))))

Kolay gelsin sana. Dr. içinde ben başka dr. a da göster derim.Bir de çok acil olmadığı sürece yazın olması taraftarı değil dr. lar.Benim arkadaşın oğlu oldu.Genizeti ve bademcik. Bizimkilerden 1,5 yaş büyük. Geçen ay oldu, basit bir ameliyat olmuş ama, güneş deniz yasak bir ay boyunca.Burada devlet hastanesinde ameliyat oldu, çocuk denize , havuza gitmek ister diye istanbula götürdüler 15- 20 günlüğüne.

hatice kararverdiniz demek hayırlısı olsun canım...burdaki evi ne yapıcaksın?satarsanız haberim olsun ....
bencede başka dr.götür hemen ameliyat yaptırma...

Oyleyse yaptirmayayim kisa dogru geliriz istanbula...muhtemelen benimde ameliyat olmam gerekecek endometriozisten dolayi ikimiz birlikte oluruz artik annemde bize bakar :)

Tesekkurler gulce buradaki evimizi satmayi dusunmuyoruz,bi muddet bos tutacagiz eger orada kalmaya karar verirsek kiraya verecegiz...

Nazlı en sevdiğim işi yapmışsın, zara'ya bende gitmeliyim hemen ozaman.

Hatice bence de birkaç doktora daha göster, etrafımdaki bütün çocuklarda bu şikayet var nasıl iş anlamadım, doktorlar mı abartıyo ne, birde bunun koruyucu iğnesi varmış sanırım, bazı çocuklara iyi geliyomuş, bazı çocuklarda da bu şikayet yaşı ilerledikçe kayboluyomuş, hemen ameliyat ettirme bence bademciğin alınması da iyi değilmiş çünkü. Bu arada hakkınızda hayırlısı olsun ev konusunda.

Arzu Elif'te pembeye takmış durumda, ne görse anne banada bundan alırmısın hemde pembee, herşeyin pembesi

Gülce sen daha ev bulamamışmıydın

hatice sana şimdiden kolay gelsin, çok güzel bir yere taşınıyorsunuz, umarım çok mutlu olursunuz....Eceyi kesinlikle başka bir dr. götürmelisin sonra dediklerini karşılaştırır kararınızı verirsiniz.
Pembe pembe gönlüm sende Elif'i yerim ben.

Yarin baska bi dr.a goturecegim. Ameliyat olcaksada kisin yaptiricam...benim kizkardesimde cocuklugundan beri hep bogaz sikayeti var hatta 18 yasina kadar igne vuruldu simdi gene hasta 10 antibiyotik igne ve ilaca ragmen iyilesememis keske zamaninda aldirsaydim kurtulurdum diyo , ben cok acil degilse simdi aldirmayacagim ama antibiyotik fayda etmiyorsa aldirmak gerekiyormus

Ay yok ben sezon sonundan bişey almıyorum defneye mark spencer dan ayakkabı almıştım elimde patladı zaradan trençkot almıştım elimde patladı waikikiden etek almıştım elimde patladı yani ne alsam yaramadı bende sezon sonu alışverişine tövbe ettim

Ay yok ben sezon sonundan bişey almıyorum defneye mark spencer dan ayakkabı almıştım elimde patladı zaradan trençkot almıştım elimde patladı waikikiden etek almıştım elimde patladı yani ne alsam yaramadı bende sezon sonu alışverişine tövbe ettim hadi hayırlısı hatice Allah yolunuzunu açık etsin

hhaha en azından büyüyene kadar rahatsın:))

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…