2009 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

merhaba kızlar
nasılsınız bakalım.
fırtınaları okudum geçmiş olsun
meral emel kuzi kreşiniz hayırlı olsun.
ezginin 23 insanlı şiirini dinlemek isterim. haklı çocuk atatürk cumhuriyeti kurarken yanında 20 bilemedin 23 insan vardı annesi
meral olsun bizim erkeklerimizde bi pantolon bi gömlekle çok şık olabiliyo işte. öyleeee uğraşmadan şık olabiliyorlar kız anneleri uğraşıyo uğraşıyo anca işte.:))))))))))))
nası kıskancım dimi hahahaaa
duygu ne diyim gülom allah hakkınızda hayırlısını versin. nilde düzelir sizde düzene girince.
çağan bugün sabah ezanı okunuyordu uyandığında. kulağımı kaşı anne bana hikaye oku anne gibi laflardan sonra kulağım çok acıyo anne. söylediklerinin hepsi kulakla ilgili olunca sabah işe götürdüm. allahtan çocuk doktorumuz var. oturdu benim kulağım acıyo dedi. kendini muayene ettirdi. allahım dedim kendi derdini de kendi anlatyo çok hoşuma gitti.
bide mikroplar diyişi var
likloplal çok komik dimi
dün platese geldi benle. bizim hoca çok seviyo bigün getirsene demişti. o anlatınca gruptakilerde merak etti getir görelim dediler çağanda geldi. bize komut vercek kovalarınızı düzgün tutun dedi hoca çağanda geldi anne kutunu bozmıycakmışsın dedi. bizim salon kahkahadan yıkıldı.

ayy bu ay adetim geciktihamileyim sandım. normalde ihtimal vermem ama kaçak olunca şüphelendim. 4-5 gün geçti ve oldu. ama heyecanlandım bile olsa fenada olmaz. kazayla gelene diyecek yok.. ama bi daha kazaya fırat vermem herhalde.

bence kaza süsü verip hemen bitane daha yap.yeterince büyümüş çağan.ben sezeryan olmasam 4.yü kesin düşünürdüm...

duygu nevşehir dendemi vazgeçtiniz..??sen gergin olduğun için nilde etkileniyo boş ver elbet yoluna girecek herşey elinden gelen bişey yoksa durumu kabullenmek daha iyi...
yaren hoşgeldin :))
serpil geçmiş olsun..

yaren serpil için şuan hamilelik çok riskli bel fıtığı ameliyatı oldu daha yeni fiziktedavi ve plates yapıyo o yüzden...

:))) Serpil olsa da iyi olurmuş ikinci bebe, sende heyecanlandığına göre hazırsın demekki psikolojik olarak, zamanıdır ama tabi biraz iyileş önce

likloplala bayıldım yalnız :)))

ahh kızlar bel fıtığını kimtakar. ankilozan spondilitim var benim immün sistem hastalığı. o yüzden yapamıyorum. bazan onu da takmayasım geliyor da onu da eşim çok takıyor. ikinci kez ayynı şeyleri benim yüreğim götürmez diyor. eşimin onayını almadan da yapamam o yüzden. yoksa bi kaza fena olmaz. ne kıymetliler bunlar yaaa
yaren sağol ben seviyorum böyle deneyimleri dinlemeyi. gezi rehberlerinden daha hoş geliyor direk gidenin kendinden dinlemek.
geçen gün bi fotoğraf sergisine gittim. çok güzel fotoğraflar vardı. samsun ve ilçelerine ait. hemen elime aldım kağıt kalemi hoşuma giden yerlerin adlarını hangi ilçede olduklarını not ettim. nasıl fikir ama. bu yaz ziyeret ederiz her biriciğini.
mayısta düğünümüz var kaynım evleniyor oraya yolculuk. ama tatili naparız bilemiyorum. yunan adaları yapsak dedim sonra vazgeçtim gürcistana gitsek karadenizi dolaşa dolaşa dedim. ama bilemedim ki. daha yurdumun keşfedemediğim biçok köşesi var. haa bunları yapabilmek için kocamın izine ihtiyacı var bakalım nolcek

gülcee beni de bi sen merak etmişsin. sağol valla.

Serpilcim şu hastalıkların adını Türkçe yazsan da bu garip arkadaşında anlasa, google amcaya başvurmak zorunda kalmasa :)))))

hstaığın adı bu türkçesi yok. hımm şöyle diyim suna pekuysalın hastalığı. kalça ekleminden başlayıp boyna doğru ilerleyen iltihaplı romatizma çeşidi.

nazooooo naposun. naptın arkadaşını hatırlatmak istemem ama çok kötüydü sesin topladın mı biraz.
ya benim yeğenini kaybeden arkadaşım çok kötü. benimde aklım hep onda. nasıl toparlıycaz onu bilmiyorum. ben artık toplamam diyo bu acı ilk değil ki artık dayanamıyorum diyo. inancım olmasa neler yaparım diyo. ee birde oğlu var tabi ama sağlıklı düşünemyoki. kızlardua ederken falan arkadaşıma da edin nolur. allah güç versin sağlık versin diye. nolurrr...

Ooo anladım şimdi, aman boşver önemli olan sağlığın, Allah Çağana uzuuuun ömür versin, biride bir, bini de

Sağol serpilcim daha iyiyim şükür ama hep aklımda inan onla yatıp onla kalkıyorum zaten unutmam mümkün değil buzdolabımda resmi vardı hayat devam ediyo iyi olmak zorundayım aynen Allah lnancı olmasa insanın dayanması zor hayatımda 3. Büyük kaybım ilki dedem ikincisi dayım şimdide arkadaşım neyse sıkmim sizide akşama çınarcığa gidiyoruz eşya götürmeye hemde eşim hava değişimi olur diyo

merhaba:)
kızlar tutuoduk ev nevşehirden ama vazgeçtik..biz bi kafe yapabileceğimiz dükkan arıoruz ya da devreden bi yer..ama zor tabi bulmak..ihtiyacı olan yerlerde para garanti,o yüzden de bi karar vermem çok güç..
serpil 2..mi??:))
ben de kaçırmışım vefatları Allah rahmet eylesin,kalanlara sabır versin:KK43:(ben en büyük acımı yaşadım ,ama o 2.. sırada şimdi..Allah en büyüğünü göstermesin

Geldim çınarcıktayım ve yüreğim acıyo burdan arkadaşımdı evinİn önünden geÇerken içim yandı sağo duygu bende Allah bunu unutturucak acı vermesİn diyorum

merhaba..
içim buruk ..annesizliğim reşit olmuş..koskoca 18 yıl olmuş..bi düşünüorum ki nası büyüdüm ben anasız..bu yaşıma geldim bi de anne oldum..oldum mu??annesiz olup anne olunabilinir mi!!?nur içinde yat annem..

Başın sağolsun tekrar duygucum.Gerçekten annesiz geçen yıllar ne kötüdür bir çocuk için.

merhaba..
içim buruk ..annesizliğim reşit olmuş..koskoca 18 yıl olmuş..bi düşünüorum ki nası büyüdüm ben anasız..bu yaşıma geldim bi de anne oldum..oldum mu??annesiz olup anne olunabilinir mi!!?nur içinde yat annem..

:KK43:((( kelimeler tükendi bende, Allah rahmet eylesin anneciğine Duygucum :KK43:

Bugün Elif'in okuldaki ilk günüydü, sabah okula götürdüm, direk içeri daldı, etrafı keşfe başladı, sonra birkaç çocuk geldi onları görünce ağzı kulaklarına vardı, bana bakmadı bile :KK43: gel öpiyim diyorum gelmiyo, e ben gidiyim ozaman sen oyna burda dedim tamam dedi, arkasına bile bakmadı.öğretmenler de daha gelmemişlerdi, Nöbetçi öğretmen aldı içeri, sonra aradım durumunu öğrenmek için müdür yardımcısı dedi ki, hiçbir sorun çıkarmıyormuş, ağlamamış falan ama ilk gün yanında kalsanız iyi olurdu bırakıp gitmeseydiniz keşke falan dedi, görüşme yaptığımız gün söylemiştim yanında tutuyoruz anneyi ilk günler diye dedi, halbuki öyle bir konuşma geçmedi aramızda ogün, ama o ısrarla söyledim diyo, öyle deyince de canım sıkıldı şimdi, sanki çocuğu oraya atmış gitmişim gibi hissettirdi bana kadın :KK43:(

Zaten bu hafta yarım gün gidecek, öğle uykusuna kalmayacak, sabah 8'de bıraktım, 12:30'da alacak babası. Yarın bir iki saat kalırım artık yanında, işten izin almakta öyle zor ki :KK43:

Yanlışmı yaptım şimdi ben yani yaa canım sıkıldı çok.

X