2009 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

slm kızlar kimse yokmu yaww
ne oldu ocak annelerine herkes file vermiş 20 gün önce neydi bu saatlerde herkesler burdaydı eee şimdik bebişlerle valla bende fırsat bulamıyorum kızlar yaa.bi okuyorum akşamdan akşama oda.herkese öpüyorum ama özellikle bebişlerii

Kizlar biz yine gece kusuyuz. off off gece uykularina hasret kaldim.Sabahtan beri memede dogru durust yatmadi yatagina ve hala devam ediyor, ictigi sutude disari cikartiyor. Bir an once hayirlisiyla bitse su surec.:Saruboceq:senağlama

Günaydın kızlar,ocak annelerinde ctc arkadaşımız,bu sabah bebeğini kucağına aldı..şu an detayları bilemiyorum ama annede bebekte çok iyiler...Allah bebeğimize güzel ve uzun ömürler versin..Analı babalı büyüsün..
Doğum yapan arkadaşlarımıza gözünaydın diyorum,doğum yapacak olanları allah kurtarsın..hepinize sevgiler..

kıslar günaydın doğum yapan anneleri tebrik ediyorum Allah analı babalı büyütsün doğum yapacak kaldımı bilmmiyorum kaldıysa onlarda bir hkta doğururlar işallah
kıslar problemlerimizi yazdığımız topiğide taşımışlar

Elagülce, Pembepanter, Ctc hepiminize geçmiş olsun arkadaşlar, Allah analı babalı sağlıkla büyütsün bebişlerinizi inşallah

merhaba arkadaslar
dun doktora gıttık oglum sarılık oldu arkadaslar degerı 14.8 cıktı bol emzır dedıler (
nazo ısık altına tutun demısın canım bı anlatsana nasıl yapalım cok endıselıyım ınsallah atlatırız
sızler kac saatte bır emzırıyorsunuz ve kac dakıka suruyor (

merhaba özlem.sarılık için bebeği beyaz ışığın altına çıplak yatırman gerekiyormuş.60 cm yakınlıktan ve gözlerini siyah bir tülbentle bağlaman gerek.ama oda ısısını iyi ayarla bebeği üşütme.benim bildiğim bu kadar.ben birde paranox diye bir fitil kullanmıştım.

20dk da bir emzir bebeyin uyumasına izin verme muhtemelen uyumak istiycek atlatırsın ışıkları söndürmeyin ve ışıklar beyaz olcak

merhaba kızlar sağolun dilekleriniz için inaysa canım tlf açık kimi zaman kapalıydı hiç bakamadık eşimde bende kendimizde değildik canım kusura bakma
blooms evlat bambaşka kızım çok küçük 2765kgr doğdu ama 2500 kgr kaldı zaten başımıza gelmedikte kalmadı ama çok güzel hep dua ettim Allah duydu sesimi evimize geldik sadece kızmla ilgileniyorum Şenizşaftım kaydı bu kadar uykusuzluğada 10 gr vermiyorum yakaydirigubbakcemile3kilo yerinde kafamçokkarıştı
yeni doğum yapan arkadaşlarıda tebrik ediyorum Allah aanalı babalı sağlıklı büyütmek nasip etsin

Elagülceeeee gözün aydın, seni merak edip duruyodum bende, inanmıycaksın ama bende 16 Ocakta sezeryan doğum yaptım :))
bizi doğum katında yer kalmadığı için çocuk katına yatırdılar, hastaneye gider gitmezde hemen ameliyathaneye aldılar sonrasında da zaten yerimden kalkamadım yoksa gelip bakacaktım sana, benim katımdaki hemşirelere sordum seni ama senin bölümüne sormak gerekiyomuş, aynı zamanda hastanedeymişiz desene, çok sevindim iyi olduğunuza canım Allah bağışlasın, benim kızımda 3920 kg 53 cm doğdu ama hastaneden çıkmadan balon gibi söndü 3600 kg'ye düştü. Normalmiş okadar kilo kaybı şişlikleri inmiş. Şimdi nasıl bebiş adını ne koydunuz, bizimki Elif Irmak oldu.

kuzi canım kızn ismiyle yaşasın Allah analı babalı büyütmek nasip etsin:Saruboceq:sen niye sezaryen oldun?akşama kaldırıp yürütüyolar hastanede sen hep yattınmı?
benim prensesimin adı duru canım çok sıkıntı çektiksenağlama

ama inşallah bundan sonra problem yaşamam hep dua ediyorum :Saruboceq:
hastane çok yoğun sürekli yatış çıkış valla devlet hastanesi gibi ve pahalı olmasına rağmen kafamçokkarıştı

Amin canım hepimizinkini inşallah, insanın başına ne geleceği belli olmuyo işte neyseki kurtuldunuz ikinizde, inşallah bundan sonra güzel olur herşey,
Benim kendimi çok kasma problemim var evlendiğimden beri, çatı muayenesinde doktor normal doğumda sıkıntı çekersin dedi ve bebekte iri olunca sezeryan önerdi bende tamam dedim.
Benide yürüttüler akşamına ama ben kadın doğum katında değildim, çocuk katında yattım 5.katta yani, o yüzden yukarı çıkamadım, hatta hemşireyle çok konuştuk varmı böyle bi hastanız diye, bakarım ben bi ara ona dedi ama fırsat olmadı, cuma günü doğum yaptım pazar öğleden sonra çıktım hastaneden.
Ama hastaneden çok memnun kaldım, ilgi alaka süper ve bize sezeryan 1800 ytl ekstra masraflar hariç denildi, bizde öyle olunca 2.500 'ü gözden çıkardık ama aldıkları para 1250 ytl çok uygun geldi valla, senin epey masraflı olmuştur heralde dimi.

Elagülce,kuzi,özlem Allah analı babalı büyütsün,uzun ömürlü sağlıklı olsun bebişleriniz

kıslar tünaydın oğluşum güzndüzleri pek uyumuyor o yzüden artık üzndz giremiyorum umarım herkes iyidir

kuzi canım valla senin çok uygun olmuş doğum fiyatı dr.da uzman olunca iyi olmuş biz 13 milyar ödedik kafamçokkarıştı
Allah kimseyi evladıyla sınamasın hastane çok iyi dr.da hemşireler helede mükemmeldi iyiki oraya gitmişim para yerine geliyorda sağlık çok önemli yarın kızımın kontrolü var inşallah iydir herşey :Saruboceq:
lajoconde sağol iyi dileklerin için canım Şeniz

merhaba hepinize,
uzun zamandır bakamıorum,gelen iden derken malum bebekde çok vakit alıo,
doğum yapan herkesın gözü aydın olsun,kimse kalmadı sanırım doğum yapacak ocak annelerınden,eğer warsada onlara da hayırlı doğumlar olsun inşallah,
kızlar,bebeklerimizin sorunlarını paylaştığımız topiği bulamadım,nereye atmışlar acaba bilen warmı,bide nie atıolarsa anlamıorum ya.(((

Of çokmuş gerçekten ya, benim Sgk lı olmamdan dolayı baya uyguna geldi, neyse cana gelecek mala gelsin yinede, inşallah iyidir minnoş hadi hayırlısı bakalım.
Bende bu hafta içinde götürücem, sarılık aşısının birincisini hastanede yaptık ikincisi için haftaya gelin demişlerdi. Seninde yapılacakmı yarın.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…