2009 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

slm kızlar bizde 36+5 te dünyaya geldik benim bebeğimde sarılık oldu bi gece hastanede yattık anne sütü ve mamayla vede fototerapiyle düştü değeri 17yle yattık
sarlık olan arkadaşlar korkmayın atlatıyolar evde hep ışığın altında olsun yani başucunda şu büyük florasanlardan yakın ve sıcak tutun fototerapide yaptıkları bu çünkü

merhaba arkadaşlar.bende pek giremiyorum.konularda o kadar dağılmışki hangi konuyu okuyacağımı bilemiyorum.mehmet eymen fırsat vermiyor.sürekli emmek sürekli kucak istiyor.

bende birşey soracağım sezaryandan sonra bel ağrısı olan varmı.ben çok kötüyüm.önce belim ağrıyordu bir haftadırda sağ bacağımın üzerine birşey batıyor topal oldum resmen.ortapedi doktorunu aradım doğumdan sonra kaslar toparlanıyor normal dedi.uzun sürerse gel emar çekelim dedi.

ayrıca sarılık için doktorum bana bir fitil verdi.hergün gece onu kullandık birde lambanın altında yatırdık bebeği.

Balım, nazobülo çok geçmiş olsun, Balımcım sezaryan sonrası bel ağrısı çok oluyormuş bende olmadı ama olan çok duydum

geçmiş olsun sibellas.benim oğlumda şimdi kan verdi.değeri üç gün önce 14 dü bu gün 12 ye düşmüş.17 olsa yatıracaktı doktor bizide.merak etme canım düşmeye başlar değeri fetoterabiyle.38 haftadan önce doğan bebeklerin yüzde 85 de oluyormuş sarılık.bol emzirmekten başka bizim yapabileceğimiz bir şey yok...

Valla sohbet için biraz geç kaldım ama kızlar ...allah nasip ederse bende ocak annesi olacağım..yarın 38 hafta doluyor...inşallah zeynep nazımı hayırlısıyla ve sağlıkla kucağıma alırım...tabiki diğer arkadaşlar içinde dualarım sizinle...

benim oğlum 6 günlükken 18 ile hastaneye yattı,24 saat sonra 10 a düştü ertesi gün ölçtürdük 13 olmuştu..şu an 35 günlük ve hala yüzünde sarılık var geçenlerde yine ölçtürdüm 12 çıktı..seninkide en kısa sürede atlatır merak etme bol bol emzir ve ışık altında tut çok faydası var..

merhaba kızlar ben eve geldim 2 gittik 3 olarak geldik kaydirigubbakcemile3
çok stresli günler yaşadım Allah kimselere yaşatmasın ama çok şükür duru kızımızla evdeyiz 17 ocakta sezaryenle doğum yaptım 37 hafta 4 günlükken amniyozsuyundaki kaçak yüzünden kızımada enfeksiyon geçmiş birsürü tedavi oldu 10 yıl yaşlandım vallasenağlama
biri özet geçe bilirmi herkes ne durumda kuzi kançiçeğim doğurdumu CADIARZU ne var ne yok :1rolleyes:

gülcecim hayırlısı olsun allah analı babalı büyütmek nasip etsin inş zor günler geçirmişsin geçmiiş olsun ama çok şükür bebişinle evdesiniz

gülce canm geçmiş olsun seni çok merak ettim aradım hatta seni açmadınız teli sonrada arayamadım tekrardan iyi olmanıza sevindim Allah analı babalı büyütsün

iyi akşamlar herkese... ben pempe_panterin kız kardeşiyim :) ablam bu sabah 09.00 sularında sezaryanla doğumunu yaptı oğluşumuza kavuştuk çok şükür :) doğum yapan ve yapmayan bütün annelerin Allah yardımcısı olsun kolay gelsin hepinize...

iyi akşamlar annişler nasılsınız......
benim oğluşum geceleri beni hiç uyutmuyo gündüzde maşallahgözlerini açmadan uyuyo.... uykusuz geceler devam ediyo anlıyacağınız...
birde bugün 7.gün olmasına rağmen dolu dolu sütüm gelmedi varsa süt yapıcı besinler tavsiyelerinizi bekliyorum gerçi birçok şeyi denedim ama çok az... malesef mama ile besleniyoruz...

slm reyhancim benim duyudugum kadariyla incir kuruusu süt yapyiormus bide rezene yai dene bence.bizde oglumla evimize geldik ilk günü oglumun cok hos bi duygu arkadaslar

Gülce cnm çok geçmiş olsun ALLAH bidaha yaşatmasın ne güzel dimi evlat sevgisi....

Reyhancım ben ayva yiyorum çok faydasını gördüm bide yemeklerini yemeden önce lokmalarını ALLAH'ın isimlerinden YA METİN ismini söylersen çoalıomuş bide humananın çayını içiorum..

iyi akşamlar hanımlar. bende inşallah yarın sabah 7:30 da hastaney yatıcam bebeğimiz sezeryan ile olacak benim için dua edin hanımlar

pembe panter gözün aydın hayatım

ctc sende yolun sonuna geldin demek ALLAH yardımcın olsun İnşallah çok rahat bi doum olur..

Sennur hadi seni beklioruz kapanışı yapıcaz:)))

ilginize teşekkür ederim kuru incir yiyorum ama henüz gelmedi sütüm...... humanayı duydum belki alıcam onu
gülsü oğlunla sana hayırlı geceler diliyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…