2009 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

naapıosunuz bu saatte:))koparttınız beni..
serpilcimm çok geçmiş olsun canım,artık daha klay fıtık ameliyatı ,umarım senin içnde öle olur..
emel canım iç ne içiosan,insan gerçekten çok kötü oluo,çocuğa kızsan bi dert,kendini yesen yetmio(ben ciplarex miydi ne onunla biraz düzelmiştim..

anam apar topar ameliyat olcam ben stres atıyo m şansıma gündüzz vakti toplanamayız buurda bukkadar bakk herkes bueda bende rahatladım bayaaa

Şimdilik sözde ameliyattan sonra uygulamada salon kadınına Allah yardım etsin, ameliyatı süper geçsin, ameliyat sonrası ise hayatında herşey daha da güzelleşsin İnşallah...

serpilcim geçmiş olsun canım yaa inş çok ii ve kolay geçer aml
bencede kendini bukadar yormamalısın inan hiçbirşey senin sağlığındanda senin hayatındanda önemli deil Acil şifalar diliyorum
emelcim bendede var o sinir halleri evde olmaktanda oluyor bu durum bütüngün daha doğrusu 7/24 çocukla olunca insan sabrını yitiriyor,kendine zaman ayır diyicem ama zannedersem onatı bırakıcak kimsen yok yakınında en azından eşinin evde olduğu gün onatı ona bırakıp çk gez dolaş alışveriş yap yemek ye biyerde bi kahve iç ne bilim sinemaya tiyatroya git 3-4 saat bile ayırsan kendine sana çok iii gelicek eminim tabi böyle bi şansın varsa canım.

günaydın kızlar

Sevda doğru söylüyorsun sürekli çocukla birlikte olmaktanda oluyor eşime ancak hafta sonu bırakabilirim o da çok uzun değil
kızlar 3 yıl 9 aydır hiç bugünkü kadar regl sancısı çekmemiştim hem karnım hem belim ağrıyor felaket derecede oğlanda durmadan anne gelsene oyun oynayalım diyor bakalım napıcaz

emel yat yere havlu ısıt ver onatın eline oyun oynıcaz de sen beni ısıtıyomuşsun sobaymışsın doktormuşsun falan filan belki biraz oyalanır sana da iyi gelir

çok geçmiş olsun... umarım ameliyatla tüm agrıların sona erer..bende bu yazıdan sonra değişme kararı aldım...

Ne çare ki sadece bir hayatımız var.
Bu da maalesef kısa.
Ortalama altmış yılın yirmi yılı uykuda geçiyor.
Kalan kırk yılın yirmi yılı çocukluk, eğitim, vesaire...
Son yirmi yılı da ziyan edersek, bize yaşanacak bir şey kalmaz.

eşime 20 yılım kaldı artık hayatıma bakıcam dedim.. belkide 10 yılımız kalmıştır çoktan 10 yılı boşa yemişizdir demezmi :))) aldı beni bir panik :)))

Günaydınlar,
Serpilcim geçmiş olsun canım, inşallah kolay bir ameliyat olur, çabucak atlatırsın.

Ece ve nazda maşallah kocaman olmuşlar.Nasıl büyüyorlar.Onlar büyüyor biz yaşlanıyoruz.
Çok güldüm yaaa, demek 10 yılı yediysek 10 yıl kaldı:)))))

valla öyle derya. ömür dediğin bi çırpıda....
allah yarım bıraktırmasın hiç bişeyimizi. ağızlarımızın tadı bozulmasın hiç..
yaa insan bildiğişeyden daha çok korkuyo herhalde bu durumda herkes korkar gerçi ama sırasıyla olacaklarıda bilince daha fena..
felç olma tehlikesi var ya fıtık ameliyatlarında benim o korkum yok allah korusun sol bacağım gitmek üzere zaten bugündaha kötü yani ameliyat olmazsam zaten sol bacağım felç olacak ayy iki günde başıma gelene bak

serpil cok cok gecmış olsun.amelıyatın ıyı gecer sonrasında da henececık ıyılesırsin inşşş
dediğiniz gibi kızlar hayat cok kısa. hele hele ev işleri için kendimizi paralamaya degmez. bende öyleyim ne yazık kı halıları camları hep kendim temizledim bayadır yardım almıyordum. bana da ders olsun ..
serpil bundan böyle yardımcı al eve .imkanında var anladıgım kadarıyla..yap kedine bi kahve otur kk da sohbet edelim :)

amel.tan çıktım. belim çok kötüymüş. eklemler birbirini tutmuyomuş ileriki yıllarda vidalarız dedi.bide bu çıktı hadi bakalım. benim spora da başlamam lazım

amel.tan çıktım. belim çok kötüymüş. eklemler birbirini tutmuyomuş ileriki yıllarda vidalarız dedi.bide bu çıktı hadi bakalım. benim spora da başlamam lazım

geçmiş olsun..şimdi nasılsın.. ne yapıldı peki.... agrın gidicekmiymiş artık

Geçmiş olsun canım yaaa....Bir an önce başla spora.İşin zor gerçekten.
Nasıl geçti ameliyat, nasıl yaptılar_?

İzmirdeki kızkardeşim hamileymiş.Onda da kemik erimesi, fıtık vardı.Sırt ağrısından geceleri uyuyamıyordu.
Bir taraftan seviniyorlar, bir taraftan da korkuyor.Yarın doğum hastanesine gidecek.İnşallah sorun olmadan bu hamileliğini de atlatır.
İlk hamileliğinden sonra oluşmuştu tüm sorunlar.Bunda da çok korkuyor o yüzden.

Son düzenleme:
valla fıtığı çıkardılar kocamanmış ve pat diye gelişmiş ama belimde eklemler çok kötüymüş birbirini tutmuyomuş kayıyormuş çelik korse takacakmışım beli karnı güçlendirecekmişim şimdilik bunları söyledi. yarın tekrar görüşcez bende bişey sormadım fazla yavrumu özledim bi an önce oonu görmek istiyorum şu anda

çok geçmiş olsun serpilcim oğlunu nasıl özlediğini çok iyi bilirim Allah ayırmasın
meralcim kardeşin hayırlı haberler alır inşallah

serpil çok geçmiş olsun, en kısa zamanda hiçbir şeyin kalmaz umarım. Çağan'da seni çok özlemiştir eminim...
Emel yavrular ne tatlı çıkmışlar öyle, Maşaallah onlara tabii anneleri de süperrrrrrrr.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…