2009 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Ateslendi kizim asidAn gece olmadi sabah yaniyordu simdi iyi surubu bugun vericem acaba yarinda olurmu Ya dun asi oldu bugun yaniyor yavrum

marsg bana hemşire aşıdan önce ver demişti.aşıdan 6 saat sonra tekrar verdim.

İnanna maşllah Nil'e Efe henüz dönemiyor ama kucağıma yüzü dışarıya doğru yatırdığımda (yarı yatar yarı oturur şekilde) kalkarak oturma pozisyonu alıyor, sanıırm artık oturmak istiyo. :)

Müthiş bir tempo ile ev işleri yaparken arada size bakayım dedim; herkese mutlu, huzurlu bir hafta sonu diliyorum...

3. ay beslenme sistemleri değişiomuş belki ondan almıolardır arada memeyi???

inannacım kızım 10 gündür doğru dürüst emmiyordu beni eyvah dedim bırakıcak galiba emmiyo hemde çok ağlıyodu yavrum
dr'a gidince dr çocuğun boğazı şişmiş farkında olmamışsınız canı acıyor o yüzden ememiyor annesi dedi antibiyotik verdi bunlara da dikkat edin
bide eskiler bebekler 3 . ayda memeyi bırakmaya çalışır direnir mama vermezseniz tekrar memeye başlar diyor ama ne kadar doğru bilemiyorum tabi :uhm:

biz doktordan geldik.oğlum tam bir oburcuk oldu teyzeleri evden çıkarken besledim ama orda da acıktı.tabi bastı feryadı.memeyi verdim cık yok,beni bi dövmediği kaldı tekmeler,yumruklar:)Doktor bile senin bu oğlun çok inatçı olcak dedi.oğlak olcakken kova oldu.aslında oğlaklar daha inatçı değilmidir kovalardan.bu oburluğu sayesinde 1.300 g almış bu ay ve 3 cm uzamış:))çok üzülmüştüm hastaneye yattığında,hemşire demişti de inanmamıştım senin bu oğlan yaşıtlarını bile geçicek diye.Allah tüm bebişlere sağlık versin.Bizimki de dün yüzüstü yatarken kollarının üzerinde başını kaldırdı 2-3 dk durdu öylece.Bir de artık ben ona öpücük attığımda o da bana karşılık veriyo dudişlerini öne getiriyo çook şeker oluyo:)

Herkese iyi hafta sonları, inşallah sizlerde bebişlerde iyidir.
Geçmişi okuyamadım, kusura bakmayın.Yaklaşık 10 gün içinde ne kadar çok sayfa birikmiş öyle!!!!
İzmirden döndük, çarşamba günü.2 gün annemle temizliğe gitti.Evde 2 erkek bırakınca, (onlar temizledik , toparladık biz diyorlar ama-tatlicadiarzu-) düşünün evin durumunu.

Annemle büyük oğlumu da dün bursaya yolcu edince bugünde anca girebildim. Ama geçmişi okuyamadım.delikafadulden
Bana kısa bir özet geçer misiniz_?:eek:

biz doktordan geldik.oğlum tam bir oburcuk oldu teyzeleri evden çıkarken besledim ama orda da acıktı.tabi bastı feryadı.memeyi verdim cık yok,beni bi dövmediği kaldı tekmeler,yumruklar:)Doktor bile senin bu oğlun çok inatçı olcak dedi.oğlak olcakken kova oldu.aslında oğlaklar daha inatçı değilmidir kovalardan.bu oburluğu sayesinde 1.300 g almış bu ay ve 3 cm uzamış:))çok üzülmüştüm hastaneye yattığında,hemşire demişti de inanmamıştım senin bu oğlan yaşıtlarını bile geçicek diye.Allah tüm bebişlere sağlık versin.Bizimki de dün yüzüstü yatarken kollarının üzerinde başını kaldırdı 2-3 dk durdu öylece.Bir de artık ben ona öpücük attığımda o da bana karşılık veriyo dudişlerini öne getiriyo çook şeker oluyo:)

Maşallah oğluşuna pembecim. Kocaman olmuş. Bak o kadar üzülmüştün, Allaha şükür iyileşmişte, şimdi kocaman olmuş.)))))

saol waterfullcum büyüyorlar işte böyle böyle.annelik zor zanaatmiş.sen de yorulmuşsundur baya evin durumunu tahmin edebiliyorum:))nasıl buldun izmiri.

Sağol canım
Soğuktu izmir, buraya göre.-tatlicadiarzu-Gezdik bol bol.
Sende diğer arkadaşlarda gelemediniz. Sadece esrayla tanışabildik.Keşke sizlerle de tanışabilseydik, ama inşallah yaz döneminde:)))

Ateslendi kizim asidAn gece olmadi sabah yaniyordu simdi iyi surubu bugun vericem acaba yarinda olurmu Ya dun asi oldu bugun yaniyor yavrum

geçmiş olsun:çok üzgünüm:
hiçbi fikrim yok benim ateşlenmedi nil aşılarında..

İnanna maşllah Nil'e Efe henüz dönemiyor ama kucağıma yüzü dışarıya doğru yatırdığımda (yarı yatar yarı oturur şekilde) kalkarak oturma pozisyonu alıyor, sanıırm artık oturmak istiyo. :)

hera,sheeda saolun canıma.s.
valla nil hep oturur vaziyette,kendi kendine kalkmaya çalışıo,bi süredir de sırt üstü yatarken poposunu kaldırıp yan dönüodudelikafadulden.bugün itibariyle de yüz üstü koyunca dönüo :sm_cool:bem de kara kara düşünüorum ordan burdan düşer mi die:uhm:

ay dışardaydık biz gene millet dalga geçio,sen karda kızı çıkarıodun bu havalarda evde oturmazsın die,şeytan dio ver lafı ağzınakötükedihüso hayatımız çok kolay zaten 1 saatlik gezmelerimize takılıolar:eek:klava:

ay bi de sokakta hep kadınlar aman üşütürsün aman soğuk derlerdi,oh diodum hava osındı karışamayacakkar,bi tanesi bağırmaz mı hanım çocuğun başına güneş geçerrrrlaelaelaelaelae

inannacım kızım 10 gündür doğru dürüst emmiyordu beni eyvah dedim bırakıcak galiba emmiyo hemde çok ağlıyodu yavrum
dr'a gidince dr çocuğun boğazı şişmiş farkında olmamışsınız canı acıyor o yüzden ememiyor annesi dedi antibiyotik verdi bunlara da dikkat edin
bide eskiler bebekler 3 . ayda memeyi bırakmaya çalışır direnir mama vermezseniz tekrar memeye başlar diyor ama ne kadar doğru bilemiyorum tabi :uhm:

haklısın canım tabi doktorla paslaşmayı unutmamalıyız:))

pembecim maşallah canım:))
waterfull hoşgeldin canım,yormasaydınız kendinizi yahu temizlik için:))
özet geçim diycem ama benim aklımda kalmıo dooru düzgün:KK43:(

hera,sheeda saolun canıma.s.
valla nil hep oturur vaziyette,kendi kendine kalkmaya çalışıo,bi süredir de sırt üstü yatarken poposunu kaldırıp yan dönüodudelikafadulden.bugün itibariyle de yüz üstü koyunca dönüo :sm_cool:bem de kara kara düşünüorum ordan burdan düşer mi die:uhm:

ay dışardaydık biz gene millet dalga geçio,sen karda kızı çıkarıodun bu havalarda evde oturmazsın die,şeytan dio ver lafı ağzınakötükedihüso hayatımız çok kolay zaten 1 saatlik gezmelerimize takılıolar:eek:klava:

ay bi de sokakta hep kadınlar aman üşütürsün aman soğuk derlerdi,oh diodum hava osındı karışamayacakkar,bi tanesi bağırmaz mı hanım çocuğun başına güneş geçerrrrlaelaelaelaelae
Canım boşver takılma kimseye.Gezmek istersen gez, dışardakilere bakacak oplursan hiç çıkamayacaksın dışarılülülülülülü Kimse senden daha iyi bilemez,biz neredeyse 10 günlükten beri dışarlardayızkaydirigubbakcemile3

pembecim maşallah canım:))
waterfull hoşgeldin canım,yormasaydınız kendinizi yahu temizlik için:))
özet geçim diycem ama benim aklımda kalmıo dooru düzgün:KK43:(

Düşünmen yeter hayatım, özet geçemesendenaniknanik

X