2009 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Geçmiş olsun ayşegül size de.Gerçekten hiç güven yok bu satın alınan şeylere.Duygunun dediği gibi yoğurtlarda da aynı şey olabiliyor.

Saklama koşullarından ya da kutudaki herhangi bir deformasyondan oluşabiliyor bu bozukluk.Farketmezsen allah korsun hasta oluyor çocuklar.

Bizde de öyle bir saatle bitmez gezmeler.
Pazar günü kahvaltıya gidip eve geri dönecektik normalde.Ama arabaya binmeden başladı egehan, nereye gidiyos anne, bilmem oğlum, baban nereye götürürse.(özellikle eve kelimesini kullanmamak için bir taktik:)))) )
2 dk. sonra, nereye gidiyos anne, bu arada arbaya biniyoruz, duymamış gibi yapıyorum, anneeeeeee nereye gidiyos.Bilmiyorum hayatım.Bakalaım nereye gideceğiz.2 dk geçmeden, nereye gidiyos anne, ben denize gitmek istiyorum.Deniz de yüzcem.
Oğlum hava soğuk, kış geldi.Artık denizde yüzülmez, sadece deniz kenarında oynayabilirsin.Anladımmmmm, nereye gidiyos anne.Babana sor, o götürüyor bak bizi.
Babaya dönüyor, baba nereye götürüyon bizi.Eve oğlum (söylenmemesi gereken bir kelime:)))) ) Bir bağırış, ben eve gitmek istemiyom, denize gitmek istiyopm, gezmek istiyom.En sonunda baba başka bir yola sapıyor.Eve gitmediğimiz anlaşılınca, tekrar başlanıyor, nereye gidiyos anneeeee:))))) İşte böyle dışarı çıktığımızda eve dönmemiz gerçekten de bizim planımızla olmuyor...

selam ...
ayşegül geçmiş olsun!
eve bizimkide girmek istemiyo kapıdan girince niye geldik deyip15 dak. yerlerde debeleniyo
ay bide boya kalemleriyle heryeri çiziyo niye yaptın deyincede ben yapmadım bebek yaptı diyo ...

Filiz öğretmenler gününü kutluyorum, aslında başka öğretmen var mı aramızda bilmiyorum, eğer varsa onlarında öğretmeler gününü kutlarım.

slm kızlar
uzun bir aradan sonra bir yazayım dedim hep okuyorum hepinizden haberdarım
accu ben de üstüme alınayım kutlama mesajını ve teşekkür ediyorum
kızlar ceylinle bizim hayatımız ilçede devam ediyor ama hafta sonları konyaya gidiyoruz
2 gün annemlerde kalıp gezip eğlenip geliyoruz
ceylinin bakıcı konusu bizi çok üzmüştü hiç sevmemişti ve her gün arkamdan ağlıyordu
bu kadın gelmesin anne yüzünü görmek istemiyorum diyordu biz de biraz idare ettik ama sonunda değiştirmek zorunda kaldık
şükür ki yeni bakıcısıyla çok iyi anlaştı artık arkamdan ağlamıyor
kadın sürekli masal okuyor müzik açıyor kesme yapıştırma yapıyorlar evcilik oynuyorlar
bunların yanında bana da çok yardımcı oluyor
evi süpürüyor yemeğimi yapıyor nazar değmesin pek bi rahatladık ailecek

ahucum çok sevindim bakıcı işinin hallolmasına. vardır ceylonun bi bildiği
öğretmenler gününüz kutlu olsun.
çağan da dışarı çıkınca evimize ne zaman gitcez diye tutturur. cici evimize gidelim ben gezmek istemorum diye tutturur her evde bi sorun var işte..

Günaydınlar,
Ahucum çok sevindim sizin için, yeni gelen kişi demek hem sana hemde ceyline iyi gelmiş.Öğretmenler gününüzde tüm öğretmenlerin kutlu olsun.
Serpil çağan evini çok seviyor, başka bir yerde rahat edemiyor anlaşılan.Evcimen bir çocuk olacak kesinlikle.

sağolun kızlar
varmış valla ceylonun bildiği şimdi çok seviyor
arkamdan ağlamadan el sallıyor ya çok mutlu oluyorum
bugün yine her yere süpürge yapmış kadın sağolsun
haftasonu uğraşma dinlen çok yoruldun bu hafta diyor
gerçekten burda o kadar çok çalışıyorum ki 5 tane özel dersim var
onlar çok yoruyor beni

Günaydın,

Cuma günü Bolu'ya gitmiştim, üşütmüşüm, haftasonunu evde dinlenerek geçirmek zorunda kaldım, hala burnum tutmuyor. 3 gündür giremedim diye hemen açtım KK'yı ama kimse girememiş...

slmmm...iyi haftalar..

kimseler yok... bizdende haber yok... öyle boş boş bir hafta sonuydu..

oyuncak fuarı vardı ona gittik... inanılmaz kalabalıktı... insan görüp çıktık valla... hiçbirşeye bakamadık...

Günaydın kızlar

benim hafta sonum güzel geçti çok eğlendim üniversiteden sınıf arkadaşlarım geldi buluştuk çok özlemişim meğer kendime geldim resmen terapi gibiydi iki gündür kendimi çok iyi hissediyorum gerginliğim stresim gitti , oğluşumla da aram çok iyi 2 gündür hiç kızmadım ona sesimi bile yükseltmedim ben sakin olunca oda sakin oluyor

günaydın
emelcim haklısın bizim stresimiz onlarada yansıyor. Aranızın düzelmesine çok sevindim, zaman böyle daha güzel geçiyor.

merhabaa....
canım çok geçmiş olsun(
ceylinin bakıcısıyla anlaşmasına çok sevindim..
emellll sana da çooookk sevindim,nası rahatlamışsındır..aman o döngüye girme gene..
derya size de üzüldüm boşuna o hengame,halbuki süperdir oyuncak fuarı..
nil de 2 gündür okulakeyifle gidio,dün gökkuşağı kedi,bugünde palyaço nil oldu:))
cuma öğretmeninin kınasına gittik,pazarda düpününe..eğlendi,pistten inmedi..

selam
okuyup çıktım bende aama zaten kimse de girememiş anlaşılan. emel iyi olmuş gerçekten bizi yansıtıyo çocuklarımız dikkat etmemiz lazım kendimize.
ay vaktim yok. görüşürüz.....

günaydın kızlarsınıfıma net baglandı cok mutluyumarık bol bol götüsürüzazcık gecmişi okuyum

okudum azcık inat anneyle yatma ilk sırada....kaan benle metin babasıyla yatıyor 2009 dan beri ayrıyım kocamla kaan elimi tutarak uyuyo yani bir süre daha böyle devam eder herhalde özledim ama eşimle yatmayı ona kalsa dördümüz yatalım istiyo bir güzel uyuyo üçü ama ben gözümü kırpamıyorum inat bizde yok cabuk kanar metin herseye abi olunca büyüdü gözümüzde 5-6 yasında bir cocuk gibi bazen damarı tutsa da

sen mi 2009 dan beri eşinle ayrı yatıyosun belliiiii..,
kaann peki hahahaaaa

hahahaha leylekler getirmiş kaanı bende tam filizi okurken kaan peki dedim senin yorumunu gördüm ilahi serpil

filiz nasılsın uzun zamandır görüşemiyoruz seninle tlf irtibatımızda koptu bayadır iki çocuk bi okul bide koca çokk valla bende bu ara çok zorlanıyorum durununda kaanında zor dönemleri çakıştı inanırmısınız geçen bi kavga ettilerr ayıramadım aralarına girdim ve bende arada bi iki bişiler yedim kafama gözüme eşime bi seslenişim var koş die düşünsenize iki kişi zor ayırdık kocaman çocuk gibi kavga ediyolar ya bide kuvvetliler kaan sakin bir çocuk ama duru çok uğraşıyo onla onunda kafası bi kızdımı duru kaçacak delik arıyo :)))) anne anne diye arkama saklanıyo girip okuyorumdevamlı ama yazamıyom yazacak hali bulamıyom kendimde kocaman muckkhepinizee

ayy bi kameraya çeksene bizde görelim kavgalarını. bende koyun can derdinde...kasap oldum dimi..
çağanı dr.a götürdüm bugün öksürüyo yine. bu sefr çok uslu durdu rahat dinlledi dr. bronşiolit dedi. ailede astım varsa astıma ciddi aday dedi. vantolin verdi bide burun açıcı. canım sıkıldı çok inşallah astım falan olmaz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…