2009 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

mehabaaa...
sevda o kadar sööledik canım bu iş bikaç günde çözülüo ,geçmiş olsun:))
canım siz de kaka için 1 kere bez bağlarsanız,aylaraca bağlarsınız,nil 3 gün yapmadı kaka soona hadi gel kaka die die çıkardık,hala da kabız gibi olunca kendi karnını sıvazlıo gel kaka gel gell gell die:)))
bu arada nil 2 gece arka arkaya çiş yaptı,hehhe sööleyin bakayım kimin gözü kaldı:)))
dün pikniğe gittik ayy süper ya..nil de çok eğlendi..

Ne guzel duygu piknik yapmisdiniz. Bizde termosla cay goturuyoruz gittigimiz parka yere ortu seriyorum tabii bizim kiz 5 dk oturamiyo yemek olunca:)
Cise alistirirken kakayi ogrenmeleri biraz zaman aliyor. Okudugum kadariyla genelde tuvalet egitimi sirasinda kabizlik yasaniyor. Kaka konusunda cok uzerine gitmeyin. Zamanla alisacaktir. Bizim kiz bir haftadi klozete yepiyordu oh dedim alisti bu sabah arkadasi vardi oyundan geri kalmamak icin altina yapmis. Bide bana diyorki benim sesimi duymadin anne :) iki ileri iki geri ogreniyorlar

mrb lar nasılsınız kızlar
ı love okul ya başladık çok şükür bu hafta ne büyük rahatlık, beyin hücrelerim toparlandı biraz 4saatte sanki.nerdeyse 4aydır sabahtan akşama tepemden inmiodu şimdi birz kendime vakit ayırıyım biraz spor yapıyım bi de şu ismek in kursları varmış onlara mı yazılsam diorum var mı deneyen

hatice ece nerdeyse 2senedir konuşuo kız bi kakayı mı duyuramıycak:)) işlerine nasıl gelirse.biz biraz şanslıyız sanırım naz artık bize hiç sölmeden hallediyo ıslak mendil hep klozetin yanında yapıyo siliyo arada sifonu çekmeyi unutuyo tabi o kötü oluyo:) ama çok oyuna daldıysa biraz çiş kaçırıyo ve gece hala bağlıoruz sabaha kadar 2kilo falan işiodur

Son düzenleme:
selam kızlar..
seda darısı sene ye kaanın başına :))
kızlar geçensene buluşup görüşüyodunuz bu senede buluşsak palladium da olabilir nedersiniz ?emel,hatice ,ayşegül

Oh aysegul 4saat kafani dinle.ben bu sene gondermeyi dusunmuyorum o yuzden 24 saat birlikteyis. Temizlige arada kadin alsam birlikte daha cok zaman geciririz. Artik hep oyun istiyo arabayi konustur yok bebegi konustur. Bugun komsunun kizi vardi 3 saat cok guzel oynadilar bi kardes mi yapsak acaba oynasalar :)
İsmek kurslarini bende dusundum ama eceyle zor gozukuyor.
Gulce cocuklar buyudu evde zaptetmek zor olur. Palladiumda olabilir aslinda eger ayarlayabilirseniz bana cok yakin palladium gelirim.

görüşelim ozaman en kısa sürede...

canım duru iki gün sadece altına işedi 3 gün sadece tuvalete işedi ama altına yaptı kakasını 5 gün hem çiş hem kaka tuvalete.arada kaçırıyo ama gidene kadar bikaç damla bu hiçbişey deil dediğin gibi altına yaptığı zamanlarda olucaktır mutlaka inan bunlar gözümde büyümez böle böle öğrencekler işte napalım bunlar bişi deil.kabızlıkta çok şükür bizde olmadı çünkü altına yaptı hep tutmadı :))))

benim gözüm kalmadı inan bana :)) piknikte kulağa çok hoş geliyo.

hadi bakalım inşallah çözersiniz sizde canım

Sevda olayi cozmussunuz cok sevindim.ilk gunler hic olmiyacakmis gibi geliyor insana.ama birdenbire cozuyo akilli bidiklar
Xwfv:)

tşk ederim canım aynen öle oldu

duruda gece çok işerdi en çok işediği zaman gece ama bezi çıkardığımızdan beri 12 de işetiyorum sonra sabah 8.30 gibi kalkıyo çiş için tek bi gece altına kaçırmış

çok güzel gez biraz canım en güzelini yaparsın insanın kendine zaman ayırması kadar güzel ne olabilirki.bende vericem 3-4 saatlik duruyu kreşe ama duru gitse kaan varr:)) kafa dinlemek yok bana.bende akşamları dinliyom kafamı ikisinide babayla alt kata babaanneye gönderiyorum 2-3 saat kalıyolar orda bende kahvemi yapıp bilgisayar başında elimde kumandayla takılıyom o bile çok ii geliyoo

selam kızlar..
seda darısı sene ye kaanın başına :))
kızlar geçensene buluşup görüşüyodunuz bu senede buluşsak palladium da olabilir nedersiniz ?emel,hatice ,ayşegül

görüşelim ozaman en kısa sürede...

ayy keşke bende gelebilsem yaaa ne çok istiyorum.

Son düzenleme:
meralcim özellikle sana soruyorum ve diğer bilgi sahibi arkadaşlar :))
bana alanya ve kemerle ilgili biraz bilgi verirmisin cnm ya biz tatil konusunda geç kaldık ama yinede gezmek için bile olsa gitmek istiyoruz sen ne kadar bilgi sahibisin bilimyorum ama fikrin ve önerin varsa bilmek isterim bebeklerimizle rahat edebiliceğimiz AQUAPARK,RAHAT ODALI,HERŞEY DAHİL,DENİZE SIFIR aradığımız özellikler :)))

Günaydın kızlar,
Sevdacım bez olayını çözmüşsünüz, artık sadece kaan kaldı.Seneye tam rahatlarsın.
Alanya ve kemerde kalacak oteller hakkında açıkçası çok fazla bilgim yok. O konuda derya ve orada tatil yapan diğer arkadaşlar sana daha açıklayıcı bilgi verirler.
Derya bu sene kaldığı otelden çok memnundu. Sanırım ayşegülde orada bir otelde tatil yapmış.

voyage belek canım tavsiye ederim süperrr

ezgi çişe alıştığının 3. gunu gece yatarken bez baglamak istemedi... o benden daha cesaretli çıktı... birkaç tane şu çiş geçirmez çarşaflardan al onları yay... gecede kaldır bir kez merak etme onada alışır... böyle yaparsan böyle gider... tatilde vardı 4 yaşındaymış gece hala baglıyorlarmış bakıyorsun kocaman kız ... öyle alışmış ...

okul iyi ya birde işe gelmek çok iyi geliyor bana...

Egehanda 3 gecesi anne o benim değil, istemiyorum diye gece bezi bağlatmamıştı.
Onlar bizden daha cesaretli gerçekten de.Arada gece kaçırmaları oluyor.Ama 4 aydır neredeyse 2-3 kez oldu.
O da sorun değil.

seda Amara Club Marine Nature kemer de bi bak istersen !
duru ya oda takımı bakıcam öğleden sonra iş den izin alıp çilek ve doğtaş a bakıcam umarım net ten gördüğüm gibidir ..

seda Amara Club Marine Nature kemer de bi bak istersen !
duru ya oda takımı bakıcam öğleden sonra iş den izin alıp çilek ve doğtaş a bakıcam umarım net ten gördüğüm gibidir ..

voyage belek canım tavsiye ederim süperrr

kızlar tşk ederim bilgiler için ama her ikisindede o tarihlerde yer yokmuş :))bizde araştırdık bikaç yer bakalım onlarında bikısmı dolu bi kısmı aradığımız kriterlere uygun deil araştırmalar devam ediyo yeni fikirleriniz olursa açığım :)) üç gün kala plan yapıyoz sorun bizde sanırım :)açıkçası bu tarihte hala yoğunluk olmaz die düşünmüştük ama demekki yoğunluk devam etmekte

Son düzenleme:
biz voyage da yaptık cnm ama tam yanında maxx royal vardı kurucusu aynıymış yemekler falan kesin güzeldir çocuk kulübü güzel gözüküodu uğradık geçerken.oraya da bakabilirsin

hsonu buluşabiliriz kızlar palladium olabilir ya da kozzy de tiyatro oluo güzel ona da götürebilirz çocukları

Aysegul kozzy de iyi fikir.bu bahane ile tiyatroyada gitmis oluruz.cumartesi gunu olabilir ne dersiniz?

Gulce cilek mobilyada guzel takimlar var.odaniz buyukse tam takim al. Degilse fazla esya olmasin sonra oyuncak vs. Odada adim atacak yer kalmiyor. Simdiki aklim olsa sadece yatak alirdim.

Gece bende bezliyorum. uyumadan once sut istiyor birde aksamlari cok su vs. İciyo.aslinda gunduz bezi biakigimizda gecede bezlenmek istemedi hatta agliyarak uyaniyordu cisim geldi die :) ramazandi usendim gece kaldirmaya . 12 ve 4 gibi cise kaldirsam iyi olur. Bazilarida gece uyandirma bu defa da gece kalkmaya alisir diyo
Kararsizim.

biz voyage da yaptık cnm ama tam yanında maxx royal vardı kurucusu aynıymış yemekler falan kesin güzeldir çocuk kulübü güzel gözüküodu uğradık geçerken.oraya da bakabilirsin

derya ve ayşegül kızlar siz aynı yerlere gitmişsiniz sanırım yer yok dediler maxx aramadım ama oda fena görünmüyo yarın bakıcam elacım amara çok güzel ve diğerlerine görede uygun ama ondada yer yok yani takıldık kaldık bakıyoruz

Günaydın,

Biz tuvalet eğitiminde 4. günü geride bıraktık ama hala tuvalete yapmıyor, üstüne yapmayı tercih ediyor. Ancak gündüz ve gece uykusunda hiç yapmıyor bizde bezlemiyoruz, geceleri süt içmesine rağmen. Benim kız ters zaten!!!! Dün kreşte 6 defa yapmış, götürdüğüm 5 takım yetmemiş, mecbur kalıp yıkamışlar. Bu hafta sonuna kadar deneyeceğiz eğer söylememekte inat ederse, biraz erteleyeceğim.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…