2009 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

canım saol dökülüler ama artık yavruşumun saçları işallah yakın zamanda çıkar yenileri :)

ay ekinsy kalplerimiz birmiş:))Canım ben uğraşıyorum ama avatara koyamıyorum bağlantı kesiliyo ama böyle yaptım bakım minnoşuma :)
selamlar bende eksik kalmim oğluşumun resmini bende koyayım :)

ay maşallah ikiside çok tatlılar Allah nazarlardan saklasın, çok çabuk büyüyorlar değil mi doğdukları gün dün gibi ben o ilk günlerdeki halini şimdiden özledim valla

tüm bebekleri Allah nazardan saklasın.ben hiç özlemiyorum küçüklüğünü valla hatırlamak bile istemiyorum hatta eski resimlerine bakmıyorum hiç moralim bozuluyo

slm kizlar ya bu rezene cayini benim kiz da sevmiyor tadi gercekten kötü.ama dr icir gazina iyi gelir dedi...keyfi yerinde olunca iciyor ancak...ben de Hipp organik markaninkini veriyorum ama sevmedi gitti..

benimkide içmiyo rezeneyi birkes içti bidahada içmedi zaten bizim kız biberonda almıyo o nedenle veremiyorum çok şükür gerekte kalmadı yavaş yavaş gaz sorunumuz çözülüyor sadece kabızlık sorunu var durunun onuda aşarsak çok ii olucak.
kanciceğim naber canım nasılsın.

iyiyim sedakt cim cok sukur kizimla gurasiyorum uyuymuyor birturlu...az once banyo yaptirdim da zar zor uyudu yaramaz...ben de firsat bu firsat kk ya gireyim dedim....senin cimcime nasil??

allah allah bi benim sıpammı severek içiyor bu rezeneyi :)) kançiçeğim sedakt nasılsınız bebeişlerde iyilermi ? yaramazlığa devammı :)

valla linaycim ben uykusuzum kizimin uykusu bir turlu düzene girmedi sürekli agliyor bu da yetmezmis gibi ayagimda salliyorum halbuki hic d eistememistim ayakta sallamaya alismasini ama baska turlu uyumuyor...surekli kucakta durmak istiyor ...
sen nasilsin??

linay maşallah ne güzel gülmüş ufaklık...

biz bu gece ayaktayız uyandı benimki aslında çoktan uykuya dalardı ama bu gece esneyip duruyo sadece...

kucağımda sizi okuyorum bende

kanciceğim biaz daha sabır canım inşallah büyüdükçe düzene girecek ufaklık..
ben iyiyim canım uyuttum oğluşumu sizleri okuyordum :)

marsg sağol canım :) hayırdır seninki neden uyumadı hasta falan değil dimi senin zilli ..

iyi geceler kızlar herkes uykudan yana dertli galiba
ya ben ne yapayım gece 1buçuktan sabah 6buçuğa kadar oturuyoruz kızımla şimdide yoruldum beşiğine koydum uykusuzluktan şeklim şimalim değişti :çok üzgünüm:
kimin bebeişinin saçı dökülüyo ya benim kızımın kafasında saç kalmadı yastıktan kalırınca saçtan yastık görülmüyo valla

sana da iyi geceler zeynep..her gece böyle mi kızın ? canım allah sana da sabır versin dayanmak çok zor..benimkinde de zaten az saç vardı onlarda döküldü iyice keltoş oldu :))

iyiyim sedakt cim cok sukur kizimla gurasiyorum uyuymuyor birturlu...az once banyo yaptirdim da zar zor uyudu yaramaz...ben de firsat bu firsat kk ya gireyim dedim....senin cimcime nasil??

ii canım nasıl olsun gaz sorunumuz çözüldü gibi artık kendi gazını kendi çıkarıyo ama şimdide kabızlık sorunu yaşıyo bunun dışında geçen haftalara göre maşallah daha iyiyiz canım

linaycım bizde durumlar böyle siz nasılsınız gaza devammı

sorma linayım 1 aylıktan beri böyleyiz 2 buçuk ay olacak bi türlü düzelmedi benim kızımda keltoş oldu ama bazı bölgeler dengesiz döküldüğü için bira tuhaf duruyor

sedakt iyi sevindim canim gaz cok sanci yapiyor ben d ecok cektim sonunda bir ilac aldim o rahatlatti biraz ama zaten o kadar cok degil gazi artik...

zeynep ayni kaderi paylasiyoruz kankim.ben de sabaha kadar oturuyorum kizimla...benimkinin de saclari dökülüyor ama o kadar cok degil sadece yanlardan azalmay abasladi alttan gelir dedi dr...

benimki çok gazlı değildi zaten..şimdilik iyi gidiyor bakalım inşallah bozulmaz sonradan..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…