2009 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

pempe alttan görüyom seni nerelerdesin nasıl gidiyor paşanla aran nasıl iyi mi biraz

saol zeynepçim iyiyiz çok şükür.Ama bana hiç göz açtırmıyo çok açıldı iştahı kşm der bu bebek beslenemediği için hastanelik oldu:)))Aman maşallah dilimi ısırayım ama artık korkuyorum bu çocuk aşırı yemeye başladı bi sıkıntı olmasın.Korkma canım hamile değilsindir millet normal şartlarda bile neler çekiyo hamile kalmak için hormonlarımız daha düzene girmedi ki.ben de hiç ihtimal vermiyorum kendime hala adet görmedim ben de.Ama beni de sürekli hamile görüyolar rüyalarda hayır olsun:)

saol zeynepçim iyiyiz çok şükür.Ama bana hiç göz açtırmıyo çok açıldı iştahı kşm der bu bebek beslenemediği için hastanelik oldu:)))Aman maşallah dilimi ısırayım ama artık korkuyorum bu çocuk aşırı yemeye başladı bi sıkıntı olmasın.Korkma canım hamile değilsindir millet normal şartlarda bile neler çekiyo hamile kalmak için hormonlarımız daha düzene girmedi ki.ben de hiç ihtimal vermiyorum kendime hala adet görmedim ben de.Ama beni de sürekli hamile görüyolar rüyalarda hayır olsun:)

ya bırak yesin yavrum ya neler çekti kuzum karışma meleğe annesi
inşallah pembem dediğiniz gibidir ay ne bileyim pis şeytan soktu işte aklıma spiral için adet olmayı bekliyorum ya ondan iyice stres yaptım
hayır olsun pembem dikkat et bu aralar kendine:jeyyar:

merabalar:))
ay bugün bi gezdik pir gezdik valla ,aylardır toplamda bu kadar dışarda kalmamıştım,ohh hava mutlu,bebeğim mutlu,ben daha mutlu:)))
zeynepçim içini sıkma ama bi test al ,içini rahatlat bence..

kızlar şu diş çıkarma nası oluo,nil bugün öldü o ellerini yemekten,ben elimi sokmaya çalışınca izin vermezdi ama bugün istio ki kaşır gibi yapim,bi de parmaklarımı yio??ne oluo anlamadım,yoksa açmı ki??ama emio ii,hatta süt kalmadı artık:KK43:(

herkese günaydınlar kimseler yok galiba oy kullanmayamı çıktınız kıslar biz öğleden sonra gidicez oğluşuda götürücez yakın bize okul yürüyerek gidcez oradanda parka geçeriz ee bahar geldi çocuk hava alsın tabi anneside

İnaysa cnm ne şanslısın.. Niğde ye gece kar yağöışş ve felaket soğuk var.. Oy kullandığımız okulda bize çok yakındı ama bebeği komşuya bırakıp gittik...

Bu arada sana birşey soracağım... Bizim kocaeli- körfez de bir arsamız var ev yaptırmayı düşünüyoruz.. Ben hiç gitmedim, görmedim. Nasıl bir yer olduğu ile ilgili bilgin varsa söylermisin...

kızlar şu diş çıkarma nası oluo,nil bugün öldü o ellerini yemekten,ben elimi sokmaya çalışınca izin vermezdi ama bugün istio ki kaşır gibi yapim,bi de parmaklarımı yio??ne oluo anlamadım,yoksa açmı ki??ama emio ii,hatta süt kalmadı artık:KK43:(

canım bide emzirdikten hemen sonra dene bakalım parmaklarınla kaşımayı eğer yine isterse diş etleri kaşınıyo demektir ama istemezse ozaman açlıktandır.

teşekkür ederim canım uyudu şimdi nil bi de yarın deneyeceğim,bakalım sonuç ne olacak??

merhaba kızlar...
alisha ne güzel sahildesin havalar düzelsin bizde buluşalımyerimseniben
seçim haberlerini izliyorum ay çok heyecanlı :1shok:
demek lost 5sezonu veriyolar eşim beni kandırmış :mymeka:ay tiryakisiyim ben ama bakalım nasıl işin içinden çıkıcam
bu gün kabak çorbasını yaptım çok lezzetliydi başak sağol canım sen vermiştin yanılmıyosam tarifi:jeyyar:

Alisha bizde bugün maltepe sahildeydik, sizin ordan geçerken dedim hatta bizim kız sahildemidir acaba diye, buluşalım valla havalar ısınınca sahilde bende gelirim, Ela sen maltepedemisin ?

Bizde bugün oğluşumuzu koyduk arabaya gezdik hava aldı çocukcağız

selamlar hanımlar oğluşumu banyo yaptırdık babası kucağonda hoplatıyor ay kıslar önceden bu oğlan banyo yaparken ağlardı şimdi banyodan sonra bitmicek bu oğlanın ağlaması kıslar sizin ebbekler banyodan sonra hemen emiyormu yada hemen uyuyormu

İnaysa cnm ne şanslısın.. Niğde ye gece kar yağöışş ve felaket soğuk var.. Oy kullandığımız okulda bize çok yakındı ama bebeği komşuya bırakıp gittik...

Bu arada sana birşey soracağım... Bizim kocaeli- körfez de bir arsamız var ev yaptırmayı düşünüyoruz.. Ben hiç gitmedim, görmedim. Nasıl bir yer olduğu ile ilgili bilgin varsa söylermisin...

canım biz merkezdeyiz yahyakaptan geçiyor bizim burası bende evlendikten sonra yerleştim buraya önceden istanbulda oturuyordum ist sonra zor oldu alışmam ama memnumum genede ama körfez tarafını hiç bilmiyorum

selamlar hanımlar oğluşumu banyo yaptırdık babası kucağonda hoplatıyor ay kıslar önceden bu oğlan banyo yaparken ağlardı şimdi banyodan sonra bitmicek bu oğlanın ağlaması kıslar sizin ebbekler banyodan sonra hemen emiyormu yada hemen uyuyormu

bizimki banyo yaparken ağlamıyor ama giydirirken ağlıyor çünkü emmek istiyor sabırsızlanıyor giydirdikten sonra hemen emiyor kucağımda hem emiyor hem uyuyor keyif yapıyor ama memeyi bıraktıktığı anda gözler açılıyor sonrada uyumuyor

ya benimkinin de 10 gündür falan bi huzursuzluğu var dişleriyle ilgili..sürekli değil ama ara ara yumruğunu sokmaya çalışıyo ağzına,ağzının suyu akıyo ve çok mızırdanıyo bu anlarda..salı kontrolümüz var bakalım dr ne diyecek..diş çıkmadan birkaç ay öncesinden de başlayabilirmiş belirtileri..öyle bişey mi acaba :uhm:

benim oğlum banyoyu çok seviyo sadece üstünü giydirirken biraz ağlıyo... banyodan sonrada 10 dakikalık emmesiyle 2-3 saat uyuyo... sonrasındada uyanıp emiyo tekrar uyuyo banyo günlerimiz hep uykulu geçiyo.... haftada 2gün banyo yapıyoruz...

banyoda ağlamasını istemiyorsanız, karnını iyice doyurduktan sonra yıkayın ozaman ağlamaz.. annem söylemişti gerçektende doğru deneyin isterseniz..

kızlar duruda banyoda hiç ağlamıyo ama çok alıştı valla hergün yıkanmaya o banyosu biraz gecikirse ağlıyo.banyodan sonra giyinirkende biraz mızmızlanıyo ama çok deil.
reyhancım ben bi kes tok karınla banyosunu yaptırdım ama çok kustu banyo öncesine döndü çocuk kusmuktan o nedenle her bebek tok karınla banyo yapamaz.banyoda çok ters düz olduğu için kusan bebekleri kötü etkiler.

kızlar duruda banyoda hiç ağlamıyo ama çok alıştı valla hergün yıkanmaya o banyosu biraz gecikirse ağlıyo.banyodan sonra giyinirkende biraz mızmızlanıyo ama çok deil.
reyhancım ben bi kes tok karınla banyosunu yaptırdım ama çok kustu banyo öncesine döndü çocuk kusmuktan o nedenle her bebek tok karınla banyo yapamaz.banyoda çok ters düz olduğu için kusan bebekleri kötü etkiler.

benim oğlum pek kusmuyo... ama karnı açsa çok ağlıyo banyodada giyinirkende o yüzden tok tutmaya çalışıyorum... her bebek aynı olmuyo işde birine iyi gelen diğerine uymuyo...

pardon ya ben ben girdim de bu siteye bişey sorucam. bu gün ay yıl gösteren resimleri nasıl buraya taşıyorsunuz ?step 1 tamam 2 tamam 3 tamam sonra buraya alamıyom .yardım ederseniz çok sevinirim

pardon ya ben ben girdim de bu siteye bişey sorucam. bu gün ay yıl gösteren resimleri nasıl buraya taşıyorsunuz ?step 1 tamam 2 tamam 3 tamam sonra buraya alamıyom .yardım ederseniz çok sevinirim

canım hangi resimleri taşımaya çalıştığını anlayamadım ben daha açık yazarsan bildiğim bişeyse yardımcı olurum

reyhancım tabiki her çocuk aynı deil benim duruşum normaldede çok kusan bi çocuk biraz zıplat hemen çıkarır.o nedenle tok karınla yıkıyamıyorum.ama kusmayan için çok güzel bi çözüm.

kızzz seda öldürcen beni sen gülmekten tabi.))))
aysurey ticker ları soruo nasıl yapıştırcam die,hadi anlat bakalım ,öğrenmiş misin ???:))))))))

X