2009 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

hayır bu değil bunda ay gün yazmıyo, başka siteden yaptım ama onu ekleyemicem herhalde..
neyse bu da yeter

demir ismini beğendiğine sevindim.

eşim 9 ay boyunca istedi ben beğenmemiştim hala da alışamadım ne hikmetse

:) biz de 5 ay "demir" dedik..sonra sarp oldu..babamız son anda ters döndü -tatlicadiarzu-

ayy minnoş,bizde de tam tersi oldu..olsun canım..ikisi de ismiyle yaşasınlar..ben oglum için "emre demir" düşünmüştüm..son bir dönüşle "sarp emre" oldu..ben de sarp a alışamadım..emre diyorum..isim işi zor işmiş...

gülcecim lostta 5. sezon bölüm 10 var en son bende bugün 8e kadar izledim ama acaip karıştı dizi çıkılmıyor işin içinden :KK43:

:) ay ayça sorma bende demir diyemem ömer olsun dedim son anda ömer demir koyduk, 9 ay demir deyince ömere de alışamadım. şimdi bebeğin adı ne dediklerinde afallayapı kalıyordum ömermi desem demirmi diye

ama demiri kullanmaya karar verdik bende alışmaya çalışıyorum

gerçekten hamileyken en çok isim düşünmüştüm. gerçekten zorrmuş.

sarp emre de adıyla yaşasın çok güzelmiş

minnosh yazıorya canım 9 ocak deilmı???
inaysa walla ben hem izlıom hem sinir oluom,binlerce cevaplanmamış soru war,kim nerde hangi zamanda ,walla kim kiminle bağlantısı wardı unuttum bile,arapsaçına döndü,

slm kizlar uzun bi aradan sonra yine burdayim herkez ve bebisler iyidir ins.

bende lostun 5.sezon 10.bölümü izledim cok karisti gercekten anlatmayayimda heycani kacmasinşakkıdı

Son düzenleme:
yok canım 2 ay 2 haftalık yazsın istiyorum.

lostun 5.sezonunu cdciye gelmesini bekliyorum. 4 .sezonu indirmiştim ama netten şimdi uğraşamıyorum.
merak ediyorum neler oldu bitti acaba .
sayyid napıyo 5. sezonda

iki isim hic iyi degilmis ya bizde iki isim koyduk yavruma efe altan ben efe diyorum esim altan annemlerde efe kayinvalidemlerde altan sinir oldum iyice. kimseye iki isim tavsiye etmicem

:) ay ayça sorma bende demir diyemem ömer olsun dedim son anda ömer demir koyduk, 9 ay demir deyince ömere de alışamadım. şimdi bebeğin adı ne dediklerinde afallayapı kalıyordum ömermi desem demirmi diye

teşekkür ederim..

ezracım sorma biz diziyi izleyip birde koçişle üzerine tartışıyoz bağlantıları çıkarmaya çalışıyoz bir saat hoş artık eskisi gibi çok takılmıyoz oğluştan dolayı izleyip geçiyoz

iki isim hic iyi degilmis ya bizde iki isim koyduk yavruma efe altan ben efe diyorum esim altan annemlerde efe kayinvalidemlerde altan sinir oldum iyice. kimseye iki isim tavsiye etmicem

:)) valla gülüyorum ama aynı durumda oldugum için..gercekten coook sinir bir durum..iki isme de alışamadım zaten..ne zamana kadar oglum,kuzum diye hitab edicem bakalım :uhm:

kıslar hepinize iyi gecelr fazla kaynatmayın anam sonra okuması zor oluyor :) buarada yarın seçim var lütfen mantıklı düşünüp semtiniz için ilçeniz için iliniz için iş yapabilcek çalmayacak çırpmayacak insanlara oy verin ( bulmak zor ama :KK43:)

ya biz de bu dizilerin hastasıyız..lost, prison break, heroes.. şiddetle tavsiye edilir

minnosh,delidizi.com adresinden direk tıklayıp izlıosun indirme bindirme falan yok:)))biz anlatmayalım sana ne olduğunu izle ve gör:))

kızlar bu 2 isim konusunda hep sorun olmuştur şimdiye kadar,bakın size 1 örnek....
çok yakın bır arkadaşımın oğlu oldu 2 isim koydular,dediğiniz gibi kız tarafı ilk isimle hitap edıo,erkek tarafı diğer isimle,arkadaşımda çok sinir oluodu defalarca uyardı 2 sini birden kullanın die , ama bişey değişmedi,tabi arkadaşımda çok dediği dedik inat etti,gitti mahkemede dava açarak erkek tarafının kullandığı ismi sildirdi nüfüstan,şimdi çok mutlu,o hep derdi sakın ola yanılıpta 2 isim koyma die:))))

bu arada saat 01.45 oluo ileri alınmış halıyle yaww:)))çokk geç olmuş,eşimde hala milli maçı izlıo

X