2009 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

:) aynen maç izleniyo..ben de kendimi kk ya verdim..ee ne zamandır bakamıyodum zaten..çıksın acısı..ama yoruldum galiba,yatsam iyi olucak..malum gece yine mesai var bizim için :) herkese iyi geceleeryerimseniben

iyi geceler herkese.eşim olmayınca korkudan uyuyamadım bende kk ya takılayım dedim.ama başım çok ağrıyor nedense.

Son düzenleme:
:) aynen maç izleniyo..ben de kendimi kk ya verdim..ee ne zamandır bakamıyodum zaten..çıksın acısı..ama yoruldum galiba,yatsam iyi olucak..malum gece yine mesai var bizim için :) herkese iyi geceleeryerimseniben

evet canim hepimiz ayni durumdayiz delikafadulden mesai tam gaz devam ediyor bende yatayim :ecrin_bebek: herkeze iyi geceler

iyi geceler herkese bakiyorum da maci izleyen sadece benim kocam degilmis:))

yine kaynatmışsınız.benim cadı uyumuyır hala.deli olucam ya.sindiremiyor yediklerini yeşil yeşil kaka yapıyor.ilk mamasına dönücem artık olmuyor böle.
paşaların isimleri çok güzel isimleri ile uzun yıllar yaşasınlar inşallah.

Herkese günaydın....

Saat 9:00 olmuş ama kimse yok ortalıkta. Yoksa hepiniz oy kullanmaya mı gittiniz.. Valla ben sabah sabah hiçbir yere gidemem... Öğleden sonra inş.. Zaten felaket uykum var... Ama kızımın yok.

günaydın kızlaar,oyumuzu kullandık geldik bizde
ezracım çok güzelmiş hürriyetteki makale paylaştıın için saol
ela maltepe sahilde buluşalım kız biz de, benim evin önü sahil
chicconun telsizinden çok şikayet varmış diye duydum, güvenlik falan karşıyomuş weewell kullanıorum ben digitallerde karışıklık olmuyo
ekinsu ben bedtime ı yüzüne d sürüyorum bişey olmuyo güzel kokuyo,ama unibaby nin kremli mendili de ii nemlendiryo

herkese günaydınlar kimseler yok galiba oy kullanmayamı çıktınız kıslar biz öğleden sonra gidicez oğluşuda götürücez yakın bize okul yürüyerek gidcez oradanda parka geçeriz ee bahar geldi çocuk hava alsın tabi anneside

merhaba ocak anneleri.herkes iyidir umarım.ya ben bişey merak ediyorum acaba göğüslerimizden süt damlamamaya ne zaman başlıyacak.bez kadar para harcadım şu göğüs pedlerine:)

merhaba ocak anneleri.herkes iyidir umarım.ya ben bişey merak ediyorum acaba göğüslerimizden süt damlamamaya ne zaman başlıyacak.bez kadar para harcadım şu göğüs pedlerine:)

canım maşallah aman sütün olsunda damlasın mllet süt olsun diye neler yapıyor

nasılsınız kızlar bişey sorucam size
ben lohusalığım bittikten sonra adet görmeye başladım ama bu ay adet görmedim :1no2:
çok korkuyorum valla imkansız olması ama kendime sormaktan bile korkuyorum
bebeğim sütümü emmek istemiyor emdiği sütü hemen kusuyor o ilk aylarda ki kusma gibi değil bu neredeyse 3buçuk aylık artık ve dahası 3 gündür ishal yarın dr'a gidicez ama
çok stresliyim bebeğim acaba hasta diye mi rahatsız yoksaa...
Allah korusun hamile olabilirmiyim ama imkansız kızlar imkansız mümkün bile değil ama
adetim gecikti bebeğim sütümü istemiyor
test yapmaya korkuyorum olması imkansız olmaz değil mi stresten olmamışımdır ya da kansızlıktan olmamışımdır
hani lohusalıktan sonra hiç adet görmemeiş olsaydım normaldi bazı insanlar 6 ay görmüyor ama ben gördüm kızlar:çok üzgünüm:
sormaya bile korkuyorum ama yokturdur değil mi:1no2:
yarını beklemeye bile korkuyorum

Son düzenleme:
nasılsınız kızlar bişey sorucam size
ben lohusalığım bittikten sonra adet görmeye başladım ama bu ay adet görmedim :1no2:
çok korkuyorum valla imkansız olması ama kendime sormaktan bile korkuyorum
bebeğim sütümü emmek istemiyor emdiği sütü hemen kusuyor o ilk aylarda ki kusma gibi değil bu neredeyse 3buçuk aylık artık ve dahası 3 gündür ishal yarın dr'a gidicez ama
çok stresliyim bebeğim acaba hasta diye mi rahatsız yoksaa...
Allah korusun hamile olabilirmiyim ama imkansız kızlar imkansız mümkün bile değil ama
adetim gecikti bebeğim sütümü istemiyor
test yapmaya korkuyorum olması imkansız olmaz değil mi stresten olmamışımdır ya da kansızlıktan olmamışımdır
hani lohusalıktan sonra hiç adet görmemeiş olsaydım normaldi bazı insanlar 6 ay görmüyor ama ben gördüm kızlar:çok üzgünüm:
sormaya bile korkuyorum ama yokturdur değil mi:1no2:
yarını beklemeye bile korkuyorum

zeynepcim slm
korma cnm sanmıyorum hamile olucağını doğum sonrası hormonlardan adet düzensizliği olucaktır bir iki ay hemen panik yapma yavaş yavaş düzene giricez. bebekler iki ve üç aylıktan sonra sütten yana sıkıntı yaşıyorlar ve yaşatıyorlar ne yazıkki benim kızımdada var bu sıkıntı ve hatta geçen hafta birkaç arkadaşta daha vardı burdada konu olmuştu bu bebeklerin iştahsızlıklarıyla alakalı canım.

zeynepcim slm
korma cnm sanmıyorum hamile olucağını doğum sonrası hormonlardan adet düzensizliği olucaktır bir iki ay hemen panik yapma yavaş yavaş düzene giricez. bebekler iki ve üç aylıktan sonra sütten yana sıkıntı yaşıyorlar ve yaşatıyorlar ne yazıkki benim kızımdada var bu sıkıntı ve hatta geçen hafta birkaç arkadaşta daha vardı burdada konu olmuştu bu bebeklerin iştahsızlıklarıyla alakalı canım.

canım bizde annenin sütü bebeğe yaramazsa hamilelikten korkulur ne bileyim canım aklıma herşey geliyor işte
zaten bu ara çok ağır şeyler yaşadım stresten mi acaba ama benim adetim öyle stresle falan gecikmez offf sedaktcım aklım çıkıyor biliyomusun ya öyleyse diye ama imkansız biliyorum
:çok üzgünüm:

of ya bugün tv kanalları iptal çok sıkıcı burdada kimsecikler yok.herkeş kocişi ve bebişiyle gesmelerde galiba bisde duruşumla tekiz bugün ne yazıkki kociş nöbetçi.

canım bizde annenin sütü bebeğe yaramazsa hamilelikten korkulur ne bileyim canım aklıma herşey geliyor işte
zaten bu ara çok ağır şeyler yaşadım stresten mi acaba ama benim adetim öyle stresle falan gecikmez offf sedaktcım aklım çıkıyor biliyomusun ya öyleyse diye ama imkansız biliyorum
:çok üzgünüm:

gereksiz yere kendini sıkıntıya sokma be canım bişi olmaz milyonda bir ihtimalden bahsediyosun.sen tecrübeli bi annesin böle bu küçük ihtimal gerçek olsa anlarsın rahat ol.stresten olma ihtimali çok yüksek ben oğlumu doğurduktan sonra ilk adetimin üstünde iki ay geçtikten sonra ikinci adeti görmüştüm ve hatta üçüncüsüde gecikmişti o nedenle zamanla düzelir dedim.valla duruda birkaç gündür zorla emiyo ama ben hiç öle düşünmedim acık rahat ol.iştahsızlıktır bebeğindeki.ama illede için rahat etsin isyiyosan test yap canım sen bilirsin.ama bence boşa üzüyosun kendini.

içime su serpiyon varya sağolasın canım benim şöyyyle ağız tadıyla bi rep verem bacıma
kız bebeğin ne kadar sevimli maşallah bal gibi ha yeni gördüm cimcimeyi
Allah esirgesin Şeniz

içime su serpiyon varya sağolasın canım benim şöyyyle ağız tadıyla bi rep verem bacıma
kız bebeğin ne kadar sevimli maşallah bal gibi ha yeni gördüm cimcimeyi
Allah esirgesin Şeniz

canımm inan moralini düzeltmek için demiyorum ama samimi olarak ihtimal vermiyorum bu duuruma.
saol teyzesi sevimlidir benim duruşum annesinin ikinci tanesisırnaşık şey
cümlemizi canım seninkide çok güsel bakıyor maşallah allah nazarlardan korusun:nazar:
bahtı güzel olsun inşallah

X