2009 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

evet esracım bende bu doktorları anlamıyorum birinin dediği birini tutmuyor hangisine inanıcaz biz merhaba bebeğin göğsüne hafifçe masaj yapmanın bir zararı olmaz bence, ama göğsünden süt gelecek kadar yaparsanız tekrar dolar ve ağrı yapar

kızlar ben kaçıyorum çok uykusuzum oğluşum bugün hiç uyumadı hazır uyuyorken bende yatıyım nasıl olsa sabah 5-6 gibi kalkıcaz montenin dediği gibi çalışkan oğluşum benim işe gidicez ya ondan erken kalkıyoruz :)))
hepinize iyi geceler

kızlar kuzum bronşit başlangıcı olmuş bugün hastanedeydik kaç tüp kan aldılar üni hastanesinin bu yanını hiç sevmiyorum çok kötü öksürüyor daha önce bronşit başlangıcı olan bi arkadaş vardı kimdi hatırlayamıyorum şuan acaba ne kullandı ne kadar sürdü dr 10gün sürer en az diyo bronşite çevirmesi çok kolay bebekler daha tam gelişimlerini sağlamadıkları içn bilmemm ne dedi çok kötüyüm iştahı nerdeyse sıfır sürekli uyuyo bayılıp bayılıp gidiyo Allahım ne zormuş sen bize yarım et sizlerde dua edin ne olur.

ben sadece multitabs 1cc veriyotum monte

canım çok geçmiş olsun.inşallah tez zamanda eski sağlığına kavuşur inşallah dualarımız bebişinle canım.

basak gecmiş olsun seda dogru hatırlamıs ben bronşit olmustum doktora gitmemekte direndim ogluma da hafif gecti doktor sekrol peditus duocıd antibiyotik verdi oglum hafif geciriyordu doktorun antibiyotik vermesi canımı sıktı bir arkadasım var hemşire ikizleri var 8 aylık bir problem olunca onu ararım bana ilaçları ver antibiyotik verme onun yerine ıhlamur ver dedi sabah ögle akdam 20 ml toplamda 60 ml ıhlamur verdim ama tadını begenmedi bende zorla sırıngayla agzına sıkıyodum sekilden sekile girdim kafmada peceteyle dans bilen ettim gecti cok şükür bu hafta pazartesi baktım hapsuruyo yine ıhlamur verdim gecti ne varsa ıhlamurda var ben birde ıhlamuru kaynamıs suya atıyorum yani kaynatmıyorum vitamini ölmemiş oluyo tülbentte süzüyorum tozları bogaza yapısmasın diye cok gecmiş olsun...ben hastayken cok panik olmustum önceden gazdan şikayet ederdim ayyy dedim hep gazlı olsa da hasta olmasa....acil şifalar...
bu kk beni de cok oyalıyo bugun bir tencere yemegi yaktım:KK43:( hep sizin yüzünüzden işte nolcek:))

bendensin sırnaşık şey bende yaktım geçen gün yemeği.sinir oldum bi daha baştan yaptım.

ayyy ben zaten yemek bilmiyorum güç bela yaptıgımda yanınca sinirlerim bozuldu bu kk beni çok oyalıyo yaw bagımlılık yaptı karar aldım sadece aksamları gircem gündüz işlerimi halletcem....

basak gecmiş olsun seda dogru hatırlamıs ben bronşit olmustum doktora gitmemekte direndim ogluma da hafif gecti doktor sekrol peditus duocıd antibiyotik verdi oglum hafif geciriyordu doktorun antibiyotik vermesi canımı sıktı bir arkadasım var hemşire ikizleri var 8 aylık bir problem olunca onu ararım bana ilaçları ver antibiyotik verme onun yerine ıhlamur ver dedi sabah ögle akdam 20 ml toplamda 60 ml ıhlamur verdim ama tadını begenmedi bende zorla sırıngayla agzına sıkıyodum sekilden sekile girdim kafmada peceteyle dans bilen ettim gecti cok şükür bu hafta pazartesi baktım hapsuruyo yine ıhlamur verdim gecti ne varsa ıhlamurda var ben birde ıhlamuru kaynamıs suya atıyorum yani kaynatmıyorum vitamini ölmemiş oluyo tülbentte süzüyorum tozları bogaza yapısmasın diye cok gecmiş olsun...ben hastayken cok panik olmustum önceden gazdan şikayet ederdim ayyy dedim hep gazlı olsa da hasta olmasa....acil şifalar...
bu kk beni de cok oyalıyo bugun bir tencere yemegi yaktım:KK43:( hep sizin yüzünüzden işte nolcek:))

aynen filizcim bende bugün kaç kez dedim bilmiyorum keşke hep gazı olsada iyileşse tek diye!!bizede antibiyotik vermedi dr öksürük şurubu verdi sadece hastanede buhar la ilaç verdiler. evdede soğuk buhar veriyoruz ama dahaçok üşürmü diyede endişeliyim sizde soğuk buhar mak. kullanıyorsunuz ? yüzüne yakın tutuyoruzda,kızlar burun tıkanıklığı çok önemliymiş uzun süre tıkalı kalırsa kulak iltehabına çevirirmiş,aman dikkat edin dr muz söyledi.ıhlamur deneyiim bende ozaman ah ne zor büyüyecekler şimdi daha iyi anladım bunu:)

merhaba arkadaşlar ben daha yeni üye olum bu siteye ...2 ocakta oğlum oldu. sizler hangi tarihte doğum yaptınız şu anda kaç kg bebekleriniz?benim bebişim ş sıralar pek bi iştahsız.var mı böyle sorunları olalar.hoşcakalıngamyoncuiremsu

Günaydınn annişler.. Sanırım bugün açılışı ben yapıyorum... Hanımefendi nezaman isterse kalkıyor.. Bugünhafta sonu annem uyusun iyice demiyorki...6:30 da kalktık... Şimdide şapur şuıpur ellerini emiyor...

aysurey aramıza hoş geldin...
Bebeklerin gelişim konusu burda. Bak burdan takip et istersen...

<<< Ocak Bebeklerinin Boy Ve Kiloları >>>

calemityjane canım sen ne zaman doğum yapmıştın? 2-3 aylık bebeklere ıhlamurun bir sakıncası yoktur dimi?

günaydın:))
biz de 6:30 da başladık mesaiye 8 gibi baktı ki anneden hayır yok yarım saat uyuttu beni güzek kızım:))
calemityjane çok geçmiş olsun canım,dene bakalım ıhlamuru..

günaydınlar hanımlar bebeği hasta olanlara geçmiş olsun Allah şifa versin bir an önce hepinize güzel bir hafta sonu diliyorum :)

aynen filizcim bende bugün kaç kez dedim bilmiyorum keşke hep gazı olsada iyileşse tek diye!!bizede antibiyotik vermedi dr öksürük şurubu verdi sadece hastanede buhar la ilaç verdiler. evdede soğuk buhar veriyoruz ama dahaçok üşürmü diyede endişeliyim sizde soğuk buhar mak. kullanıyorsunuz ? yüzüne yakın tutuyoruzda,kızlar burun tıkanıklığı çok önemliymiş uzun süre tıkalı kalırsa kulak iltehabına çevirirmiş,aman dikkat edin dr muz söyledi.ıhlamur deneyiim bende ozaman ah ne zor büyüyecekler şimdi daha iyi anladım bunu:)

geçmiş olsun canım inşallah en kısa zamanda atlatırsınız.benim oğlan bronşit başlangıcı olmuştu.doktor 6 tane iğne verdi.öksürük şurubu birde iğneler bittikten sonra bir şurubumız daha vrdı.ben burnunu sürekli temizledim.bizde buhara tutuyorduk içine ilaç koyupta.çok iyi bakarsan 1 haftada atlatırsınız.ayrıca üşütmeyle bir alakası yokmuş gripli biri geldiyse evinize yada gripli birileri varsa gittiğiniz yerlerde büyük ihtimalle o zaman mikrop kapınca olmuştur.ban aöyle söylemişti doktorum çünkü eymen 38 günlükken hastalanmıştı ve henüz bir yere gezmeye bile gitmemiştik.bu konuda kendini suçlama yani.

günaydınn ,iyi hafta sonları herkese...........
eycik nbr,dün gelmedin sende

kızlar hürriyetten makale,okuyun lütfenn

BBP Genel Başkanı Muhsin Yazıcıoğlu'nun da aralarında bulunduğu 6 kişiyi taşıyan helikopter'in Kahramanmaraş'ta düşmesinin ardından 48 saatten fazla bir süre geçti. Helikopterin bulunmasına rağmen, 5 kişinin cesedinin bulunduğu açıklaması yapılırken, Muhsin Yazıcıoğlu'nun cesedinin henüz bulunamadığı belirtildi. Yılmaz Özdil Hürriyet'teki yazısında, kamuoyunun tepkisine neden olan "kurtaramama rezaleti"ne köşesinde yer verdi.

ZANNEDERSıN HıMALAYA'DIR
41 derece, 3 dakika 44 saniye kuzey, 28 derece, 51 dakika 8 saniye doğu. Şu an... Bu satırları yazdığım çalışma odamın koordinatları. Çünkü... Abonesi olduğum GSM şirketinin böyle bir hizmeti var. "Neredeyim" yazıp, 7777'ye mesaj atıyorsun, bi kaç dakika sonra şak diye cevap geliyor. Şehir içinde 300-500 metre, şehir dışında en fazla 1-1.5 kilometre sapma gösteriyor. O kadar hassas. Ver bu koordinatları havacılık veya harita bilgisi olan birine, gözü kapalı eliyle koymuş gibi bulur beni.

ABUK SABUK REKLAMLAR YAPIALCAĞINA..
Abuk sabuk reklamlar yapıp, 3 kuruşa indirdik, 1 kuruşa indirdik filan gibi, dini imanı para olmuş millete "ucuzluk" müjdeleri verileceğine, bu tür "hayat kurtaran bilgiler" verilseydi, Muhsin Yazıcıoğlu ve diğer 5 kişi çoktan bulunmuş olurdu. Çalıştığı kurum, o telefon eden gazeteci arkadaşıma 7777'yi öğretseydi, önce konumunu öğrenir, sonra 112 Acil'i arardı. Sağlık Bakanlığı, 112 Acil'de çaresizce çırpınan o kızcağıza 7777'yi öğretseydi, "Gazeteci arkadaşım, lütfen 7777'ye mesaj at, sonra hemen beni tekrar ara" derdi. ıçişleri Bakanlığı, 155 ımdat'taki polis memuruna 7777'yi öğretseydi, o polis memuru, en azından 112 Acil'deki kızcağıza öncelikle ne yapması gerektiğini söylerdi. Veya... Sağlık Bakanlığı, 112 Acil'de çaresizce çırpınan o kızcağıza teknolojik eğitim vermiş olsaydı, "Benimle konuşmaya devam et, yerini bulmaya çalışıyoruz" diyeceğine, "Telefonu kapat, benimle konuşmaya devam edersen şarjın 10 dakika sonra tükenir, konuşmazsan, stand-by konumunda 5-6 saat dayanır, sinyal yaymaya devam eder, seni bulmamız kolaylaşır" derdi.

KRıZ MASASINDA OKEY OYNAYIN
Uzatmayayım... Bizim Başbakan'ın, miting meydanlarında "Bırak davarı, koyun güdemez bunlar" dediği dakikalarda, Beyaz Saray'daki Obama, uzay mekiğindeki astronotlarla canlı yayında sohbet ediyordu. Neymiş efendim, Sikorsky'ler kalkmış da, komandolar gelmiş, gece görüş sistemleri devredeymiş, Casa uçakları arıyormuş falan... ış işten geçtikten sonra Awacs göndersen, hik&#225;ye! Adresi bilmen lazım... Adresi. Adresi bilmezsen, göt kadar arazi, sana Himalaya kadar büyük gelir! Ve, bu kafayla gidersen Türkiye... O kriz masasında anca okey oynarsın.

X