2009 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

sizin bebeklerinizde elleriyle çok uğraşıyormu.benim oğlan bir haftadır ya ağzına sokmaya çalışıyor yada kollarını kaldırıyor havaya sürekli ellerine bakıyor.dikkatimi çektide.elleri yüzünü kapatıyor fotoğraf bile çekemiyoruz artık.

inaysa başka dr.a gidicektin gittinmi canım?biz 15 gün olsun diye bekliyoruz kilosuna göre karar vericez?tam emin değilim ama çayı gaz yaptığı için değilde başka bir nedenden dolayı içmeyin diyorlar.bana kurufasulye dahil herşeyi ye iç bebeği etkilemez demişlerdi hastanede

eycik gitmedik canım iyi bir dr arıyoruz henüz bu perşembede sağlık ocağında ölçücem kilosunu ordaki dr arkadaşım benim izindeydi bu hafta dönecek onla görüücem bir ondan sonrada yeni dr gideriz zaten diğerini değiştirmeye kararlıyız çünkü çok ilgisizdi adama emmiyor diyorum emer emer diyor kalk bir bak dimi dişimi çıkıcak pamukçukmu olmuş ağzında ne bilim bir incele oturduğu yerden normal durumu deyip çıktı sin,ir oldum valla eşimde diyorki karısıyla kavga etmiş galiba :)

sizin bebeklerinizde elleriyle çok uğraşıyormu.benim oğlan bir haftadır ya ağzına sokmaya çalışıyor yada kollarını kaldırıyor havaya sürekli ellerine bakıyor.dikkatimi çektide.elleri yüzünü kapatıyor fotoğraf bile çekemiyoruz artık.

aynen bizimkide öyle , geçen 2. ay dr kontrolünde dr bize ellerini inceleyecek ellerine bakacak sürekli demişti olması gereken buymuş bu dönemde, bizimki parmak emmeye çalışıyor ama bulamadı yolu parmakcık bir türlü gözlerden başlıyor ağıza gelene dek orada da yumruk halinde ağıza giremiyor bir türlü:))
ama gözlerini ovuşturuyor çok fazla kaşlarının üzeri kıpkırmızı çiziyor hep

evet canım artık ellerini yavaş yavaş kullanıyolar çağanda artık oyuncaklara vuruyor ince battaniyeyi yüzüne çekiyor uyuyacağı zaman bunuda nerden bulduysa ama daha oyuncakları eliyle tam tutamıyor alamıyor

evet canım artık ellerini yavaş yavaş kullanıyolar çağanda artık oyuncaklara vuruyor ince battaniyeyi yüzüne çekiyor uyuyacağı zaman bunuda nerden bulduysa ama daha oyuncakları eliyle tam tutamıyor alamıyor

Aynen bir tane tırtılımız var onun kuyruğunu yakalayıp çekiyor sonrada yemeye çalışıyor battaniyeyi çekmiyor ama uyurken yüzünü örttüğüm mendili çekip alıyor yana atıyor

gülce kız günahımı alma evden dışarı çıktıım yok oğluşumu güvenipte kimselere bırakamıyorum kafamçokkarıştı saolsun arkadaşlar gelip gidiyo bu aralar ondan giremedim malum çaydı börekti:)))

esra kız malum olmuş gördünmü temiz kalpli arkaşım yerimseniben

ekinsu kadının var bi dert yok ayrı bi dert açtırma kutuyu söyletme kötüyü:))))

Bizimki de elleriyle emziğini çekiyo elimi ittiriyo ama daha çok ayağa kalkmaya çalışıyo utanmaz, kafasını yattığı yerden 5cm fln kaldırıyo hayretle izliyorum onu 2aylık yürümek istiyo hayret bişey

benimkide battaniye delisi hemen kafasına geçiriyor:)))

kızlar bu arada oğlum geçen hafta ameliyat olucaktı ama babası istemedi 3 aylık olsun en azından diyor muhtemelen 10 güne kadar ameliyat olucak çok heyecanlıyım biyandan korkuyorum biyandan seviniyorum..

alisha maşallah seninki bayaa bi ilerlemiş:))) bizimkide sürekli karete yapıo:)))

benimkide battaniye delisi hemen kafasına geçiriyor:)))

kızlar bu arada oğlum geçen hafta ameliyat olucaktı ama babası istemedi 3 aylık olsun en azından diyor muhtemelen 10 güne kadar ameliyat olucak çok heyecanlıyım biyandan korkuyorum biyandan seviniyorum..

canım şimdiden geçmiş olsun allah yardımcınız olsun.

herşey yoluna girer

benimkide aştı yüz üstü yatırınca poposunu attırıyor sırt üstü dönüyor...

şaşırdık aldık... her cevirdiğimde dönüyor

senin kadın yatılı mı blooms, benim bugün başladı haftada 3, insan ondan çok yoruluyo ona öğretirken işi,keşke hiç almasam kendim yapabilsem ama bebekle çok zor yapanlara bravo valla

kıslar hepsiburadada unibabyler 3 lü aket 11 tl bana uygun geldi tanesini 5 tly e alıyordum haberiniz olsun

pasta börekleri çok yemeseydın blooms cum:)))yaz gelio bak ona göre,
hayırlısı olsun canım ameliyat için,tek ameliyatmı olucak?

annemlerin orda bi detarjancıda 3lü unibaby 11.5 her hafta gittiğimde iki paket alıyorum yani 6 tane eim dio napıcaz bu kadar mendili diorum birincisi yazlık için stok ikincisi bu çocuğu en az 1 yaşına kadar altı bağlanacak

yatılı canım bazen dünya varmış dedittiriyo bazende boğasım geliyo ama mecburum çekicez artık :KK43:( seninki ii gene haftada 3 gün kapıyı çekip gidio :))) Valla izinli olduu günler onu görmediim için çok mutlu oluyorum:)))

herkese selam.
kızlar benim çok büyük bir sorunum var.kızım dünden beri mama yemiyor daha doğrusu biberonla içmek istemiyor.yalancı memeyide kabul etmemiştim.daha düne kadar benim gögsümden içmiyordu süt çıkaramadığı için.ama şimdi sadece benim gögsümden içiyor ve sütüm yetmiyor diye düşünüyorum.yinede uyuyor ama çabuk uyanıyor.ben ne yeditcem şimdi bu kıza ve nasıl yedireceğim.boş mememi emiyor sadece.

al benden de o kadar..mama verene kadar patlıyorum..meme de doyuracak kadar süt da yok çok üzülüyorum valla.. zaten kaka da yapmıyo iki gündür

maşallah çok tatlı canım kızanın:nazar:

kızlar bana huggies çok kaba geldi bir paket o kampanyadan almıştım şu üç tane ıslak mendilli olandan bitirmeye uğraşıyorum erkek çocukları için hiç uygun değil bence ççişlerini yapınca önü iyice kabarıyo pipisini sıkıştırıyo bi bakın bence sizde

bu yarı uyku modu yerine koyunca hemn uyanmalar gazdan oluyo bizde canım gazı çok olunca uykusuzluktan sızsada kıpırdatınca uyanıyo..temizlik mi hiç birşeyle ilgilenemiyorum valla anca belki bir tencere yemek oda daha yeni yeni ve belki:)

valla 10 günde bir kadın geliyor bana gittiğinin 2. günü yine eski halini alıyoruz :) o da olmasa kabus olurdu

maşallah balım tosununa!
canım ya bu güneş olayını nasıl yapcaz şimdi çıkarsak üşürler ben korkuyorum çıkıncada kafasını komple kapatıyorum hiç bir yerden güneş almıyo ama yazada 6 ayo doldurcaklar inşallah -tatlicadiarzu-

Başak cım..biz yaz gelsin de buluşalım Ank anneleri olarak..Bu gidişle güneşi biraz zor görces valla çünkü ben de henüz dışarı çıkamadım..yani kızımla hiç çıkamadım..bu arada çok tatlı oğluşunnn Allah esirgesin nazarlardanhihoyyyt

esracım ben bu yazı unuttum bile boşveeeeerrrrrrr seneye yakıcam ortalıı ınşallah:)))

emirin dudaını ve ön damağını dikicekler 1 yaşına kadarda arka damağını dikicekler bugün yarın derken geldi hayırlısıyla atlatırız ınşallah..

inaysa ben bir ay önce marketten 2 paketi 5 küsüre aldım 1 alana 1 bedava veriyorlardı 10 paket aldım..

kızlar nazlıcan nasıl oğlu iyimi???

bu arada kimler buluşuyo bakiiimmm????????

X