2009 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Enel allah razı olsun , okurken sona gelinceye kadar kime ne cvp vereceğimi unutuyordum.Sayende öğrendik bu kolaylığıhihoyyyt
Bende hiç bişeyi esirgemiyorum kendimden ne bulursam yiyorum da içiyorumda.Sadece kolayı zaten pek sevmem, ama bazen canım çekiyor, içiyorum,içtiğimde bende de oğlanda da gaz oluyor, ana oğul pırtlatıyoruz.:roflol::roflol:

Bizim kide ellerini nereye koyması gerektiğini çözemedi, ağzına bazen yumruk şeklinde sokuyor, bazen baş parmağını sokuyor ama boğazına kadar:roflol:Şimdilerde de ellerini birleştirip oynamaya başladı.

blooms, hoşgeldin.inşallah bir an önce atlatırsınız.Bebişim çok zorlanmadan geçer sorunu.

kıslar hepsiburadada unibabyler 3 lü aket 11 tl bana uygun geldi tanesini 5 tly e alıyordum haberiniz olsun

canım kirazbebe.com da da 3lüsü uzun süre 9 tl ydi ben çok aldım. bakırköyde magazaları var.

artık pişikten dolayı sadece suyla yıkıyoruz biz mendil kullanmamız yasak. paket paket duruyorlar inşallah birgün kullanıcıam :))

kızlar nazlıcan nasıl oğlu iyimi???

bu arada kimler buluşuyo bakiiimmm????????

Nazlıcanda oğluşu da ii maşallah.
İzmirliler buluşuyo hayatım.Esracım,perşembe de cumada hava güzel olacak, güneşli.Havada sıcak görünüyor.Cuma öğleden sonra diyelim mi kızlar.Tam saatini de belirleriz olmazsa.

kızlar az önce dr dan geldik
dr a gece uykuya alışması için altını almıyorum doğru mu dedim
idrar yolu enfeksiyonu olur pişik olur sakın yapmayın dedi sık sık değişin dedi

kızlar ii dilekleriniz için saolun ınşallah her şey güzel olucak..

blooms canım çok geçmiş olsun..en kısa sürede herşey yoluna girer inşallah..

[/QUOTE]
Başak cım..biz yaz gelsin de buluşalım Ank anneleri olarak..Bu gidişle güneşi biraz zor görces valla çünkü ben de henüz dışarı çıkamadım..yani kızımla hiç çıkamadım..bu arada çok tatlı oğluşunnn Allah esirgesin nazarlardanhihoyyyt[/QUOTE]
ne güzel olur canım ya ısınsın havalar atalım bizde kendimizi sokaklara temmuz gibi AVM lerede gideriz artık ,çok iyi olur :sm_cool:

emirin dudaını ve ön damağını dikicekler 1 yaşına kadarda arka damağını dikicekler bugün yarın derken geldi hayırlısıyla atlatırız İnşallah..

geçmiş olsun canım inşallah hayırlısı ile güzel geçer sağlığına kavuşur emirciğimiz

kızlar az önce dr dan geldik
dr a gece uykuya alışması için altını almıyorum doğru mu dedim
idrar yolu enfeksiyonu olur pişik olur sakın yapmayın dedi sık sık değişin dedi

aaa iyi oldu söylediğin bende gece yatarken bağlıyordum sabah uyanınca açıyordum gece kaka yapmadığı sürece açmıyordum açıyım bundan sonra saol

merhaba kızlar
i-zmirliler buluşuyomuş nerde olucak pekii???karar verelim de gelebilirsem bende gelirim inş

iki ara bi derede çaya misafir geldi neyse pek oturmadılar zaten kızıma bi çeyrek daha geldi :))) bide elbise kızlar size gelen hediye altınları naptınız

taşındık canım nerdeyse 1 ay olacak zaman çabucak geçiyor ne tatlı çıkmış senin bebiş öyle

yapma ya o kadar oldumu sanki bir kaç gün önce atmıştın bana nakliye sorduğun mesajı:):1shok:
neyse yeni eviniz mutluluk getirsin dilerim size
nakliye işini ne yaptın kolay olmuştur umarım

ekinsu yeni evinde güle güle otur cnm

altınlar duruyo kızımın 7 tane bileziği var zillinin :))

Selam millet.Oğlum dün kakasını canlı yayında dayısı ve benim huzurumda yaptı:))Ay bi kaka temizlerken hiç bu kadar mutlu olmamıştım:))Ben de geceleri uykusu dağılır diye korkumdan açmıyorum altını.Çok şükür pişik olmadık daha.Ay valla zaten zor uyutuyorum bi bebek günde 6 saat uyur mu dün sadece 6 saat uyudu ve bütün gün aralıksız ağladı çok şükür kakasını yaptı rahatladı.Huggiesten memnun değilmisiniz kızlar ben çok memnunum hiç sızdırmıyo bantları da lastikli sıkmıyo kuzumu çok da güzel indirimleri oluyo valla.

ben 3-4 saatte bir mama verşyorum ya her mamadan önce altını açıyorum gecede odanın ışığın açmadan koridor ışığıyla idare ediyorum

huggies 1 numara ya ben çok memnunum, altınlarımız hala yastıkta bankaya gitmeyi bekliyo benim değilmiş onlar babası dedi kızıma vericekmişiz büyüyünce
ekinsu hangi semttesin yakınsan beklerim cnm:)

ben hiç huggess kullanmadım daha dorusu primadan başka hiç kullanmadım değiştirmeyde çekinyorum başka bez dokunur pişik yapar die

yapma ya o kadar oldumu sanki bir kaç gün önce atmıştın bana nakliye sorduğun mesajı:):1shok:
neyse yeni eviniz mutluluk getirsin dilerim size
nakliye işini ne yaptın kolay olmuştur umarım

saol canım senin dediğin nakliyat firması ile görüştüm ama onlar Ankara firmasıymış o yüzden olmadı başka bir firma ile anlaştım ne çok iyi nede çok kötüydü oldu bitti işte kırıp dökmeden:))
ekinsu yeni evinde güle güle otur cnm
altınlar duruyo kızımın 7 tane bileziği var zillinin :))

teşekkürler canım
iki ara bi derede çaya misafir geldi neyse pek oturmadılar zaten kızıma bi çeyrek daha geldi :))) bide elbise kızlar size gelen hediye altınları naptınız

ben bozdurup oğluşuma vadeli hesap açtırıcam inşallah üniversiteye gidene dek dokunmuyacağım Allah izin verirse

gözünaydın canım , her günmü uyumuyor oğluşun , benim bazen çok uykusuz kaldığı günlerin ertesi günü hep uyuyor dr da bir gün uyur bir gün hiç uyumaz normal dedi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…