2009 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

günaydınlar, ilk günaydın benden bu hafta herkese iyi haftalar diliyorum
dün gece ilk defa kızıma biberonla çay içirdim rezeneyle iyi geceler çayını karıştırdım 30ml verdim, maşallah gazı olmadı ilk kez 7buçuk gibi uyudu gece de 2 kere kalktı işe yarasa keşke her gece içiririm
dün de eşimin ablasına kahvaltıya gittik, arabasına koyduk öyle bize baktı çıtı çıkmadı düzeliyo mu ne yok yok kandırıyodur bizi yaramaz çok sevinmiyeyim:)

güanydınlar herkese alişha benim oğlumda bir hafta falan gaz problemi yaşamdık aha dedim bitti galiba şükür ama bu hafta tekrar başladı valla şurubuda bitmişti eşim hep kolunda çıkardı gazını hafta sonu bugün alıcak artık ecazaneden artık 3 aylık oluyoz işallah biter artık bu gaz problemi

günaydın hanımlar ve en tatlı bebekler:))
alishacım artık düzeliodur canım ,arada olur gene artık ama alışıo fıstık dünyaya,daha rahat olur bundan soonası işallah:))

günaydın...gazsız ve bol sütlü bir hafta diliyorum...
dün ilk defa alışveriş merkezine gittik oğluşumla.çok şükür bir sorun olmadan döndük.araba baktım,nette daha ucuz olduğu için netten sipariş verdim.arabasız zor oldu biraz.haftaya havalar iyice ısınacakmış rahat rahat gezeriz artık.)))

nurse harvey kullanan var mı kızlar doktorumuz sab simplexle onu beraber kullanabilirsin dedi uyutuyomuş sanırım

herkese selam.
kızlar benim çok büyük bir sorunum var.kızım dünden beri mama yemiyor daha doğrusu biberonla içmek istemiyor.yalancı memeyide kabul etmemiştim.daha düne kadar benim gögsümden içmiyordu süt çıkaramadığı için.ama şimdi sadece benim gögsümden içiyor ve sütüm yetmiyor diye düşünüyorum.yinede uyuyor ama çabuk uyanıyor.ben ne yeditcem şimdi bu kıza ve nasıl yedireceğim.boş mememi emiyor sadece.

herkese günaydın.alisha ben nurse harveys kullanıyorum ama uyku yapmadı.

günaydın kızlar ...
alisha ben rezene ve gece çayı veriyorum ama bizim kızda uyku yapmıyo ilk verirken rahattm ama sonra alıştı heraldeı:çok üzgünüm:geçengün bende kızı arabasına koydum sitenin etrafında bir turatalım dedim ayy yapmaz olaydım önce iyiydi 10 dk.sonra kıyamet koptu valla sırtımdan ter çıktı eve kendimi zor attım iyi sizin bebişler duruyo ne güzel maşallah

kızlar bu arada bende duruşumun resmini koydum avarata nasıl kzım teyzeleri.
maşallah çok tatlı canım kızanın
kızlar bana huggies çok kaba geldi bir paket o kampanyadan almıştım şu üç tane ıslak mendilli olandan bitirmeye uğraşıyorum erkek çocukları için hiç uygun değil bence ççişlerini yapınca önü iyice kabarıyo pipisini sıkıştırıyo bi bakın bence sizde
bu yarı uyku modu yerine koyunca hemn uyanmalar gazdan oluyo bizde canım gazı çok olunca uykusuzluktan sızsada kıpırdatınca uyanıyo..temizlik mi hiç birşeyle ilgilenemiyorum valla anca belki bir tencere yemek oda daha yeni yeni ve belki:)
Valla arada bir yerde temizliğide yapmak gerekiyor.. Yoksa ev uğranmayacak hale gelecek....
valla 10 günde bir kadın geliyor bana gittiğinin 2. günü yine eski halini alıyoruz :) o da olmasa kabus olurdu

maşallah balım tosununa!
canım ya bu güneş olayını nasıl yapcaz şimdi çıkarsak üşürler ben korkuyorum çıkıncada kafasını komple kapatıyorum hiç bir yerden güneş almıyo ama yazada 6 ayo doldurcaklar inşallah -tatlicadiarzu-

bende rezene ve gece çayı veriyorum içmiyor sıpa kusuyor içersede pek bir işe yaramıyor.

canım benimkide artık biberon almıyor.bende süt yetmezse ne yaparım diyordum ama yetiyor heralde yoksa kıyamet koparır.sende bir hafta bir bak bakalım kilo alacak mı.senin sütte yetiyordur aç olsa alır mamayı...mama daha uzun tok tutarmış,anne sütü alınca daha sık uyanması normalmiş.memeden içmesi güzel ama bir yere gitmem gerekse gidemiyorum artık.bir haftadır dişciye gideceğim bırakamıyorum biberon almayınca.
emzik de biz çok denedik en son vee bir numara emziği aldı.damaksız olanı.hangi emziği alacakları belli olmuyor.birkaç marka dene.emzikten sonra çok rahat ettim.fazla vermiyorum,çok yorulduğumda huysuzluğu geçmezse veriyorum rahatlıyor..

canım çok sağol inşallah dediğin gibi olur.aç kalsa herhalde kıyametleri koparırdı ki öyle yapıyordu çok teşekkür ederim.moral oldu.
ben 5 ayrı emzik denedim damaklı,damaksız,silokonlu,kauçuk ve birde ucuzlardan ama hiçbirini almadı.

bu arada eşimde hasta üşütmüş.yatıyor işe bile zor gidecek herhalde.tek yardımcım oydu şimdi tek kaldım.

calemtiyjane sadece yüzünü görmesi yeterliymiş.bende iyice sarmalıyorum yüzünü 10 dk tutuyorum balkona çıkıpta.

merhaba kizlar benim yine bir sorunum var. bizim ufakligin genzi yaklasik 3 haftadir tikali hirliyo yavrum--- normalmi sizlerinde varmi boyle sorunu yoksa doktora gortureyim hemen?????? zaten sutumde azaldi ne yapcagimi bilemiyorummmm :çok üzgünüm:

meleğim bende böyle bi sorun yok ama götürmesen bile bi doktorunu arasan ilerlemese bari sende bendensin heralde doktoru aramaktan nefret ediorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…