2009 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

kanciceğim canım açıyorum ama kızımdan ev işlerinden fırsat bulup okuyana kadar herkesler gitmiş oluyo:)))
nasılsın canım bebişin nasıl ben çok yorgun ve bi okadarda sıkkınım.

kızlar tecrübeli bi anne olarak size tavsiyem sütüm kesildi diyip sakın bırakmayın kesilip azalsada normale döner bendede çok olmuştur bu durum ilk bebeğimdede şimdide ama bazen bir gün bazende bikaç günde normale dönüyorum.sizde devam edin kızlar emzirmeye doymuyorsa mama verin gerekirse ama emzirmeyi bırakmayın.

selamlar ben geldim oğlumun banyosunu aptırdık uyuması için yatırdım beşiğine bende laptopu açtım başında ay uyumaya hiç niyeti yok kıslar benim bile banyodan sonra uykum geliyor bu sıpanın gelmiyor anlamadım gitti fatocum maşallah bbeğine kıs sadece anne sütümü veriyosun yoksa mamadamı veriyosun ay kıslar bende tombul bebeği pek severim ama benim oğlum çiroz hoş sağlıklı olsunda çiroz olsun artk napalım

ıyı aksamlar kızlar
bırkac gundur gıremedım , kızkardesıme gıttım. Bugun onlıne organik urunler satan bır
siteden alısveriş yaptım. cumartesı siparıslerım gelecek umarim umdugum gıbı cikar.

inanna ben aktif hale getirdim ikinci ay kilo boy ölçümlerimizi yazdım hadi kıslar sizde yazın takiplerimizi yapalım

kanciceğim canım açıyorum ama kızımdan ev işlerinden fırsat bulup okuyana kadar herkesler gitmiş oluyo:)))
nasılsın canım bebişin nasıl ben çok yorgun ve bi okadarda sıkkınım.

ben de aynen canim kizim butun vaktimi aliyor cok az giriyorum bende kk ya ....uykusuzum bir de ev isleri bir yandan surkli bir maraton icindeyim zaman cabuk gecse de hemen buyuseler bizim yaramazlar da rahatlasakkaydirigubbakcemile
kizim da iyi teyzesi biraz gazi var geceleri sabaha kadar oturtuyor beni:))ama onun disinda iyiyiz sen nasilsin bebisin buyumustur artikbenim icin öp minnosu:ecrin_bebek:

ben izmişrli değilim heracım kocaelide yim ama aslen balıksirliyim

kıslar unibaby nin yenidoğan için pamuklu ıslak mendilini hala kullanıyorum ama bulmakta çok zorluk çekiyorum nisandan itibaren başka bir marka ya geçeyim diyorum tavsiye edebileceğiniz ürün varmı siz ne kullanıyorsunuz

ben geldim.sadece akşamları girebiliyorum sohbeti kaçırıyorum ama geçmişi okuyorum.herkes iyi benim kızda 5 dk emiyor sonra çekemiyor süt gelmeyince meme ile nasıl kavga ediyor anlatamam.deli ediyor beni.sonra sağıp veriyorum memeyi bırakıcak sanırım.çok üzülüyorum.
90 ila 100 cc arası yiyor.birde tam 48 saat olsu kakasını yapmadı ilk defa böyle birşey oldu.bakalım bekleyelim gerçi gaz çıkarıyor bir sorun göremedim ama takipteyim.

inaysa bende unibaby kullanıyorum.benim oğlanın teni çok hassas.6 aylık oluncaya kadar onu kulanmayı düşünüyorum.ama dalininde var ıslak mendili birde onu denyeceğim.bence en bilindik markalardan birisi.

barcli maşallah kızına ısırasım geldi yanaklarını.ben avatara resim koyamıyorum ya(

siz 3 aylık olmuşsunuz kızlar.inşallah bizde 25 de olacağız.

zeynep senin kızın gözleri renklimi.maşallah bebişler ya hepsi çok tatlı.

evet cnm 2 ayı geçtik artık apla olduk:lepi: ellerinden öperikk
valla gaz falan idare ediyos en iyi ilacımızda sıcak su torbası:roflol:

öle yoğunumki anlatamam sabah nasıl oluyo akşam nasıl oluyo anlamıyorum
ama bi okadarda yorgunum hem beden olarak hemde kafa olarak.yaz gelsede azcık çıksak artık şu dört duvarlardan yaaa.

büyüyooo artık bebişlerimizzz
bizimde renkli gözleri döner mi kiii

slm kizlar nasilsiniz artik eskisi gibi yogun olmuyor kk ocak anneleri galiba herkes bebislerle ugrasiyor:)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…