2009 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

inannacım nasıl olmaz ilgisi dengeli beslenme bol sıvı alma çok önemli süt yapımında
birde sık emzirme ve huzur önemli tabi

maşallah egeye işallah kiloda da yakalayacak arkadaşlarını:))
valla suyu çok içerim ben zaten ama yemekle ilgisi yok die biliodum valla..su+uyku+huzur die:))
aman neyse zaten ben çok yerim her zaman:))dün tüp bitti de yiemedim dooru düzgün:))

bizim kız çok kısa olucak galiba ya, en son 4800 54 cm di, cüce prenses diye seviyoruz:)

maşallah maşallah nazlıcan çok sevindim.
blooms hiç gözükmüyor kızlar haberi olan var mı?oğluşu büyüdü alışveriş merkezlerine dönüş yaptı heralde.))
bizimkide her bezde çiş yapıyor.daha doğrusu gazla çıkıyor.tabi hemen değiştiriyoruz.80 lik paket bir hafta giderse şükrediyoruz.babamızın da en zoruna giden çöp taşımak.bizim apartman görevlisi yok çöpler taşınmaz oluyor bezlerden.))
ben altına kaynamış su ve pamuk kullanıyorum.çok zor oluyor keşke ıslak mendil kullanabilsem.çok allerjik cildi.kremler,ıslak mendiller hepsi allerji yapıyor.

aşıkçım yazık valla kocana:))ben nili tartarken bezini falan çıkarıorum en az 300 gr oynar valla:))

ne güsel bi lafmış o öle ya,çok sevdim,kullanabilier miyim??
kontes ha valla çok çekeceğiz bu çocuklardan gibi gelio??

inannacım valla artık kimi dinleyeceğimi şaşırdım dr göre normal sağlık ocağındakilere göre az almış kilo haftada 200 almalıymış ya aslında sorun kilosua değil emmiyor benim oğlum 3 satte 5 dakka anca emiyor sorun burda biberon almıyor kaşıkla almıyor acaba sütümü bırakçak diyoeruz e dr da bişey demedi bakalım başka dr a gidicez o ne idyecek haftaya

nazlıcan hoşgeldin canım maşallah meleğine baya toparlamış valla boyu benim kızımınkinden baya uzun kiloyu boşver canım nasıl olsa alır onu inşallah sağlığı iyi olsun da a.s.

nil de öle hayatım benim de sütüm azaldı sanki dünden beri,emmediği için heralde ..aynı şeyi düşünmüşüz bana da bırakacak gibi gelio:çok üzgünüm:

merhaba kızlar ....
dün dr.gittik herşey yolunda çok şükür yanlız dr.bize bebğin başını yıkadığımız suyu memba suyu kullanın dizanteri olmasın dedi arada öyle vakalar geliyomuş:1shok:bu yüzyılda bu hastalık valla zehirleniyoruz da Allah koruyo yine bizi dikkat edin kızlara.s
kuzi ve blooms nerde...????
nazlı maşallah oğluna büyümüş ege bey:dance:
ay bu süt gelgitleri bende çok oluyo bi azalıyo bi bakıyorum artmış anlamadımki delikafadulden

süt sorunu bizdede var beninde 3 gün sütüm hiç yoktu dr bir haftada emme güdüsünü bırakır diyince korktum ama şimdi azda olsa var ama benim ufaklık memeden süt az gelince kavga ediyo resmen memeyle hele sol göğsümü hiç almıyodu bi ara ama yılmayın düzeliyo sonra Bu arada bugün aşılarımızı olduk yavrum çok ağladı boyu 60 cm kilosu ise 6.960 gr tombul kuşum yani

ayy kızlar çocuk büyütmek ne zormuş.kafasına ayrı su mu ısıtacakmışız şimdi.çok zor olur ısısını ayarlamak.ben kombide zor ayarlıyorum onu hiç beceremem heralde..
benim oğlum uyanıkken dimdik tutulup gezdirilecek.yoksa yıkıyor etrafı.belim kopuyor valla.niye uyumuyor bu ocak bebişleri.uyutmaya uğraştığım kadar uyusa sevineceğim.gece uykusu da 12 de yatıyor sabah altıda kurulmuş saat gibi uyanıyor.tabi arada en az iki kez kalkıyoruz...
bu kadar zor olduğunu bilmiyordum anneliğin.yine de her şeye rağmen dünyanın en tatlı uğraşı...

herkese iyi aksamlar nasilsiniz bakalim??
kanki nasilsin kizlarin napiyo??

fatocum masallah bebisine kilosu iyiymis:))

benim cimcime uyandi emzirmeye gidiyorum birazdan gelirim..
kanki sedakt,birgul siz de oyle bakmayin asagidan goruyorum gelin de kaynatalim ozledim kiz :)))

maşallah canım bebeğine:)
1 haftada emme güdüsünü bırakır ne demek ,anlayamadım??

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…