2009 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

evet cnm 2 ayı geçtik artık apla olduk:lepi: ellerinden öperikk
valla gaz falan idare ediyos en iyi ilacımızda sıcak su torbası:roflol:

öle yoğunumki anlatamam sabah nasıl oluyo akşam nasıl oluyo anlamıyorum
ama bi okadarda yorgunum hem beden olarak hemde kafa olarak.yaz gelsede azcık çıksak artık şu dört duvarlardan yaaa.

masallah canim:nazar::nazar:biz de cumartesi 2 aylik olucaz ne de cabuk geciyor zaman hamile oldugum gunler dun gibigamyoncuiremsugazi icin ben de sicak su torbasi kullaniyorum ama bi de sprey var onu veriyorum agzindan 3 saatte bir baya faydasi oluyor...ben de cok yorgunum inan ama haftada iki kere disari cikyariyorum gunesli gunlerde temiz hava iyi geliyor sen de cikar hem kafan dagilir biraz yuruyus iyi gelir..kaydirigubbakcemile2ben biraz da dogum kilolarini atmak icin cikiyorumkaydirigubbakcemile3

kançiçeğim nbr.doğumun problemlimi oldu daha önce yazdım ama görmedin sanırım.

masallah canim:nazar::nazar:biz de cumartesi 2 aylik olucaz ne de cabuk geciyor zaman hamile oldugum gunler dun gibigamyoncuiremsugazi icin ben de sicak su torbasi kullaniyorum ama bi de sprey var onu veriyorum agzindan 3 saatte bir baya faydasi oluyor...ben de cok yorgunum inan ama haftada iki kere disari cikyariyorum gunesli gunlerde temiz hava iyi geliyor sen de cikar hem kafan dagilir biraz yuruyus iyi gelir..kaydirigubbakcemile2ben biraz da dogum kilolarini atmak icin cikiyorumkaydirigubbakcemile3

valla canım çıkıyorus ama arabayla pek bişi anlamıyorum açıkçası alışveriş falan hemen dönüyorus zaten arabada evde olmak arasında fark yok pek.
canım bu sprey dediğin nedir ve üç saatte bir çok deilmi merak ettim neymiş bu ilaç.
kilo konusuna gelince hamilelik öncesi olan kilomun iki kilo altına düştüm canım halada veriyorum okadar çok ayakta ve hareket halindeyimki nefes almaya vaktim olmuyo bide inanılmaz bi iştahsızlık yaşıyorum Allah sonumu hayır etsin valla:çok üzgünüm: özledim valla yaa ne güzel sohbet ederdik geceleri bi yandan tekme yer bi yandan yazardık ah ahhh:teytey:

kançiçeğim nbr.doğumun problemlimi oldu daha önce yazdım ama görmedin sanırım.

yok cnaim dogum sezeryan oldu ama birsey yoktu dogumdan bes gun sonra oldu olanlar.dikislerim acildi 10 gun falan baya bir eziyet cektim surekli kanamalar,akan iltihaplar acik duran yaralar boyle 10 gun elim karnimda gezdim snein anlican 11 gun sonra tekrar dikis yaptilar sonra iyi oldum cok sukur....ameliyat yerimi tel zimbalarla dikmisler o da alerji olmus iltihaplamis ondan geri acilmis iltihap bitmeden de tekrar dikemediler o yuzden 10 gun temizlediler boyle gotu gunler gecirdim ama gecti gitti cok sukur...:Saruboceq:

valla canım çıkıyorus ama arabayla pek bişi anlamıyorum açıkçası alışveriş falan hemen dönüyorus zaten arabada evde olmak arasında fark yok pek.
canım bu sprey dediğin nedir ve üç saatte bir çok deilmi merak ettim neymiş bu ilaç.
kilo konusuna gelince hamilelik öncesi olan kilomun iki kilo altına düştüm canım halada veriyorum okadar çok ayakta ve hareket halindeyimki nefes almaya vaktim olmuyo bide inanılmaz bi iştahsızlık yaşıyorum Allah sonumu hayır etsin valla:çok üzgünüm: özledim valla yaa ne güzel sohbet ederdik geceleri bi yandan tekme yer bi yandan yazardık ah ahhh:teytey:

canim Lefax diye bir ilac ben daha once damla kullandim o hic fayda etmed bir arkadasim tavsiye etti bu cok iyi geliyor..turkiyede de vardir sanirim..kullan bence,,oh masallah kilolari cabuk atmisin darisi basima...
neyse ben kaciyorum izlar benim cimcime huysuzlandi emzireyim tekrar herkesi öptüm iyi geceler..

yok cnaim dogum sezeryan oldu ama birsey yoktu dogumdan bes gun sonra oldu olanlar.dikislerim acildi 10 gun falan baya bir eziyet cektim surekli kanamalar,akan iltihaplar acik duran yaralar boyle 10 gun elim karnimda gezdim snein anlican 11 gun sonra tekrar dikis yaptilar sonra iyi oldum cok sukur....ameliyat yerimi tel zimbalarla dikmisler o da alerji olmus iltihaplamis ondan geri acilmis iltihap bitmeden de tekrar dikemediler o yuzden 10 gun temizlediler boyle gotu gunler gecirdim ama gecti gitti cok sukur...:Saruboceq:

geçmiş olsun canıma.s.duymuştum daha önce bazı ciltler zor dikiş tutarmış.

canim Lefax diye bir ilac ben daha once damla kullandim o hic fayda etmed bir arkadasim tavsiye etti bu cok iyi geliyor..turkiyede de vardir sanirim..kullan bence,,oh masallah kilolari cabuk atmisin darisi basima...
neyse ben kaciyorum izlar benim cimcime huysuzlandi emzireyim tekrar herkesi öptüm iyi geceler..

ok canım eşime sorim varsa eczaneden getirsin denim bi valla bende okadar çok gaz ilacı kullandımki ama şuan hiç biriini kullanmıyorum hepsi duruyo fayda etmedi çünkü çocuğa boşuna içirmenin ilaç yüklemenin anlamıyok ama bunu denim inşallah rahatlatır.ne şekilde kullandığınıda yazarmıısn cnm günde kaç kez kaçar damla ve ne kadar zamanda etkisini gösteriyor.
ii geceler canım cimcimeyede güzel annesinede kcaman öpücükler.

günün ilk günaydını benden olsun günaydfın kıslar umarım güzel bir gün geçirirsiniz ben bugün oğlumun emme saatlerini not alıcxam birde uyuma satlerini bakalım hergün aynımı düzene giriyormu yavaş yavaş ona göre plan yaparım artık

Günaydın herkese,
İlk günaydın senden geldi inaysa, ikincisi benden.Diğer bebişler uyumuyor sanırım, annelerini meşgul ediyorlar:))))

Biz biraz programlıyız sanırım,Öğlen 12-1 e kadar uykusu çoğunlukla düzenli ama öğleden sonra kıpır kıpır , hacı yatmaz misali ben yatırıyorum, o kalkıyor, kucakta gezmek istiyor.Ya da uykusu geldiyse, kucakta uyuyor, yatağa yatırır yatırmaz mızıldanmaya başlıyor gözlerini faltaşı gibi açıp-tatlicadiarzu-

günaydın anneler, melekleri
ıslak mendil sormuşsunuz ben de bi kere yanlışlıkla unibaby pamuk sütü çeşidini almışım anında poposu kızardı, dalin de denedim o da kızarttı ama çok güzel kokuyo ben kullanıorum bazen ellerini ayaklarını yüzünü siliyorum.bence de unibaby yenidoğana devam ya da diğerlerini ıslatıp kullanın
bebek losyonu kullanan var mı, şu bedtime johnsonın nasıl acaba
bizim gece kötü geçti 11de yattı 6da kalktı 3kere de arada kalktı
bi gece önce süperdi 10da yatmıştı 2kere emdi gece boyunca 7buçukta da kalkmıştı bidaa da yapmaz bu jesti

alişhacım ben kullanıyorum bedtime serisini çok memnun kaldıım kokusuda süper başta sebamed almıştım ben tüm serriyi hiç memnun kalmadım olduğu gibi duruyor şampuanı vs valla bende uniden menunum ama çok zor buluyorum izmitte eşim dolaşmadık yer bırakmıyor carfur real tansaş bazen oluyor hiç biyerde bulamıyoz hade eczane arıyoz alıncada fazla alıyoz ama cabuk bitiyor ayda 10 taneden fazla kullanıyoz

günaydın kızlar,
ıslak mendil olarak bende dalin kullandım çok hoştu kokusu,kızartmadı,ama en son evy baby nin kremli aloe veralı mendilini aldım çok memnun kaldım,yumuşacık oluo kremli olduğu için kokusuda çok hoş,kampanyası da wardı,3 paket 8.5 tl di,isterseniz bir deneyın,bu arada huggıesten te çok memnunum,ilk 2 ay prima kullanmama rağmen çoğunda kakası taşıodu ,huggies ilk kullandığınızda daha kaba gibi gelio ama yanlarının ve belinin lastıklı olması çok güzel,böylece belinde iç boşluk kalmıo ve dışarıda taşmıo

waterful benim oğlanda sabahları 8,30 dedeimmi ayakta kurulu saat mübarek bizde eşimle geç yatmayı seven insanlarız ah o sabahları kalkması okadar zorki

tünaydın kızlar...
ıslak mendil bende unibaby ıslak pamuk yeni doğanı kullandım şimdi aynı marka ama losyonlusunuı kullanıyorum memnunum diğer ürünler bizimde sebamed kullanıyorum çok pahalı küçücük ürünler yağı şampuanı silme mendili sabunu ay battık valla -tatlicadiarzu-
bugün arabası gelcek macleren aldık:dance:
esracım canım ne haber:uhm:nezaman buluşuyosunuz?ay çok kıskandım vallakötükedihüso

ay benim kollar manyak kas yaptı:roflol:kız sürekli kolumda nerdeyse wc girecez beraber:çok üzgünüm:babasının yolunu gözlüyorum akşam gelsede hemen versemsırnaşık şey

X