2009 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

kızlar hepinize iyi geceler bebişlerinizede çok derin rahat uykular diliyorum tabi arada benim tombiş kızımada

günaydınlar ben de kıskandım izmirlilieri ist anadolu yakasındakiler hadi caddede buluşalım bizde

selam kızlar bir ay mı oldu ben girmeyeli??
sizi çook ihmal ettim beni affedin
ama bu benim minik oğlan çok yaramaz oldu gündüzleri çok kısa süreli uyuyor en uzun uykusu yarım saat yatmıyor da hep gezinmek ve değişik şeylere bakmak istiyor
ev işleri de ve ablamızın dersleri falan birde ege çok minikken gelemeyen misafirler gelmeye başladı anlayacağınız kafamı kaşıyacak vakit bulamıyorum.
hatta laptop nerden açılıyor unutmuşum :)))
geçmişde o kadar çok yazmışsınız ki hangi birini okuyayım
ama bütün iyi dileklerim hepinize ve meleklerinize.
herzaman dediğim gibi hepsini okuyan ekinsunun bütün dileklerine aynen katılıyorum:)))))))))))

Slm kızlar... Sizler buluşun bizde burda yalnız kalalaım, oldumu şimdi...

Ya bu arada benim kız iki gündür baya dillendi... Sanki konuşuyor bizimle.. Ses çıkaracağım diye eli yüzü bir acayip şekil alıyor, şafılları akıyor ... Rabbim bu duyguyu herkese yaşatsın.. Annelik çok güzel bişey valla...

selam kızlar

nazlıcım merhaba hoşgeldin inan artık bende pek okuyamıyorum ama okuduğum kadarı ile katıl sen benim dileklerime canım :)))

izmirliler buluşun bizim yerimizede ne güzel buluşmak güzel oluyor hele şimdi birde bebişleriniz var daha da güzel olur

Alishacım burda havalar ısınsın bizde buluşuruz orası sıcak memleket bize daha erken

benim oğlan da öle konuşma çabasında ama altını açıkken bir görün nasıl keyifleniyor nasıl gülüyor
bu arada benimki hala çok kaka yapıyor günde 8-10 falan sizinkiler nasıl

herkese merhaba dr dan geldik şimdi arkadaşlar 3 haftada 400 gram almış çağan dr herseye normal dedi ben tabi sinirlendim adama sağ memeyi almıyor diyorum açsa bile alır diyor mama falan verme dedi açmı kalsın dedim bende emmiyor işte başka bir dr bulucaz bakalım hamileykende dr lar problemliydi dr lardan yana çok şanssızım valla nazlıcan benimki günde 3 defa falan yapıyor bazen 4 5 de oluyor yada 2 falanda belli olmuyor yani

ekinsucum siz ist a mı taşındınız buluşalım biz de nisan gelsin öyle
nazlıcan benim kız abartısız her bezine kaka yapıyor anlamıorum bu kadar çok bağırsakları nasıl çalışıyo sanırım gaz çıkarırken kaçırıyo ama öyle bezi tamamen 2kez fln dolduruyo dr a sordum ne güzel dedi kilo alımı da iyi bi sorun yokmuş ama ben de şüphelendim
akşam 5-8 arası noluosa çıldırıyo bizimki kara kara akşamı bekliorum çok ağlıyo allah sabır versin bize

Ay negüzel sizinkiler kaka yapıyor. Benimkide 3 veya 4 günde bir yapıyor. Öyle çok tıslanımıyo ama karnı hep şiş oluyor bu yüzden. Doktor bağırsak düzenleyici bir şurup verdi.. 3 gündür kullanıyoruz bakalım işe yarıyacakmı?

alisha benimki de her beze yapıyor ve öle az da değil bol bol kakalı oluyor bezbir paket bez bir hafta gitmiyor

merabalar :))
hoşgeldiniz nazlıcan ve ege:))
bu günlere kadar bizde 8-10 kere yapıoduk ama azaldı son zamanlarda ama kokosu aynı 100 metreden duyuluo:))
gene bi buluşma valla canım çekti:))
inaysa ev tartısına göre 3 haftada nil de 500gr aldı??doktorlar zaten kontrol zamanlarında ayda 500gr normal diolar biz mi alışrık 1-1,5 kiloya??
bu arada benim dünden beri sütüm çok azaldı doyuramıorum nil'i:KK43:(

nahcoy kabızlık da zor ama bebiş rahatsa şikayet etme derim günde 10 kakalı bez hiç çekilmiyor walla
ne bez ne ıslak mendil dayanıyor

alisha benimki de her beze yapıyor ve öle az da değil bol bol kakalı oluyor bezbir paket bez bir hafta gitmiyor
benimde 54lük prima yetmiyodu, ben bu sefer huggies aldım 80lik 2hafta yeter belki, bu hiç taşırmıyo hem de arkası beli lastikli çok daha rahat tavsiye ederim, ama ıslak bez bizi de batırdı 10luk 2tane bitirdim unibaby

Merhaba kızlar,
Nazlıcan hoşgeldin canım, maşallah minik egemizde iyi, sen misafirlerle filan ilgilenebiliyorsun:)))) Büyüdü mü ege bey_?

ya ben mesaj attım nie yıok??
neyse,
nazlıcancım bez ve mendil konusunda haklısın ama ii olsunlar da naapalım:))
ben dün biraz az yedim ama hani sütün yemeyle ilgisi yoktu??

alishacım bende hugies alıyorum çok beğendim bende
aynen ıslak mendildeunibaby pamuk sütlüsünden migrosta indirimdeydi bizaman 20 paket falan almıştım bitmek üzere stoklar
merhaba waterfulcum ege bey çok yaramaz gündüz uykusu pek kalmadı o yüzden pek giremiyorum
büyüdü maşallah 3800 gram oldu boyuda sanırım 60 ı geçmiştir boyu uzun olacak belli.zaten 1 kilo eksik dışında akranlarını yakaladı boy tamam sıra kiloda.senin egehanın nasıl

X