2009 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

bizim cuma günü cnm valla denk gelse ne ii olurdu yaa sende gidecekmisin kontrole ben adetimi gördüm bitti bile sende durum nasıl??

ben iim işte valla annelerde olmasa nne olurduk bilmyrm bende ölelikle dinleniyrm naz iii ayaklarımda şimdi elini emiiooo berrak napıoo

evet yaaa ne tesadüf...seni teselli etmişim istememiştin baştan sonrada bu siteyi sölemiştim nerden nereye valla :))))

haftaya cuma kaçta canım,eğer öğleden sonra ise o saate alayım bende,daha randevu almadım zaten,
belki bende kendiem randevu alıcam aynı gün,ben regl olmadsım hiç,ondan bı gözükeyım dıorum,
berrak uyuyo canım,alıştırdım artık 7-8 gibi uyuyo artık arada emip sabaha kadar yine uyuyo,arada bizimkide atıo parmağını ağzına hemen emzik veriorum,refleksı geçınce emziğide atıo zaten,sende wersene emzik parmağını emmesin,yada eldiven tak

eycik ben hamilelğim boyunca özelden gittim prof dr yakup erata,fakat doğumla birilkte özel sada hastanesinde gökhan önala gitmeye başladım,burcula aynı dr a gidioruz şu an,çocuk dr u da ordan

eldivenler küçük gelio artık...emziğide almıyo öğürüoo. ben bu cuma gidicem cnm kontrolden sonra gelsene bana

bende adet olmadım.problem olurmu bu.bana normal emzirirken olmaz dediler.

hhımm bu cuma mı senın,walla bakalım aslında hep düşünuom hastaneden sonra bı yarım saat uğrasam diede,eşim hep arabayla alıp geri bırakıodu hemen ,ama haftaya sanırım dolmuşla gelcem berrakda durursa uğramaya çalışırım canım,haber verırım o zaman sana

tmm cnm bekliyorum...balım emzirmekle alakası yok diebilyrm ben

batuhanda 1 - 2 haftadır parmaklarıyla çok uğraşıyo. yalıyo emiyo ilk zamanlar çekiyodum şimdi ellemiyorum uyanınca falan ağlamıyo en azından baya bi parmak idare ediyo:)

bu arada sadece izmirliler kalmış. havalar ısınınca buluşcaz unutmayın

benimde hala uyuşuk canım ameliyet yeri,hissizlık var,göbeğimin deriside eskisi gibi yumuşak deil,daha kaba etim sanki,kahverengi çizgide duruo hala,bide çatlaklarım,bugun bi krem daha gördüm tvde çatlak için,alsammı dıe düşünuorum ya,sen bişey sürüomusun

ya aslında adet olmayı pek istemiyorum ama aklımada takıldı,

bu arada bu leyla ile oğuz ne zaman barıştı_? oğuz leylayımı seviyor artık.uzun süredir izleyemiyordumda

sizin bebişler ayaklarının üstüne basıp zıplıyo bizimkinin öle çok hoşuna gidio

ewt hera,buluşcaz inşallah az kaldı havalar ısınsın izmirli anneler ve bebişleri,ne güzel olcak:)))

waterfull,inaysa, barçlı sağolun kızlar.

waterfull ilk zaman kullanmıştık dfloru günde 2 kez 3 er damla kullanıyorduk. kaşığa damlat 6 damla öyle ver. şuan multitabs kullanıyoruz a c d vitamini içeriyor.

X