2009 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

saol canım bakalım ben de haftaya ankaraya gideceğim orda yaptırayım dedim burda var mıdır??
bizimki de azaldı bayaa yetişkinliğe kadar bile kalabiliomuş bu lekeler..
ben de izleyeyim bakayım,aslında internetten bikaç şey alacaktım 90 tl tutunca kargo vermiomuşuz tamamlayayım die 3-6 ay arası emziği alayım dedim delikafadulden

dr una sordun mu ,vardır muhakkak ordada bence,ihmal etme aman 3 ay dolmadan yapılması lazımmış,
internetten izle bak bu hanımın çok güzel kısa videoları war uzman tvde,gaz dan banyoya tırnak kesilmesine herşeyı çok güzel anlatıo
ne aldın ınternetten?

aslında önermedi burdaki doktor ben de arada kalmıştım,siz yaptırınca bi de dr kemal bey den de duyunca yaptırmaya karar verdim..
uzman tv de seyrediorum canım hamileliğimden beri ,tırnak kesmeyi ve banyoda rahat olmak gerektiğini öğrendim ondana.s.
şimdi açtım uzmantv yi ishal denk geldi,ya korkuorum ben nası oluo ishal,nil çok kaka yapıo,sümüksü de oluo bazı kısımları,kafam karışıokafamçokkarıştı

dr a bı sor ishali ,belkıde ishal deildır suludur,berrakta bazen çok emdiğinde kakası sulu oluo,
sanada ii geceler canım

merabalar:)
güzel bi gün bizlerin olsun:))
ezracım akşam biz kapatmışız:))
ishal diil canım diğer bulgular yok ama işte ....tan nem kapar oldum:))

inanna merhaba cnm dediğin gibi benim kzım da da oluyo sümüksü gibi bazen de su gibi oluo ama sonra düzelioo

Ezra, barçlı maşallah tontişlere çok tatlı çıkmışlar, Berrak hanım tokada takmaya başlamış galiba tam hanım olmuş yerim onu
Benimkinin kafasının arkasındaki saçlar uzun uzun ama tepede yok :) takamıyoz toka falan

Merhabalar kızlar,
Barçlıcım çok tatlı çıkmış tontişin.Uzun zamandır görünmüyordun nasılsın_?

Ana kucağı çok rahat oldu kızlar, özellikle yaz döneminde daha rahat ederiz onunla.

Ben gün aşırı yıkıyorum egehanı, hava çok soğuksa o günü atlıyorum.Özellikle akşamları yıkıyorum ki rahat uyusun diye. Hemde babasıyla beraber yıkamaya giriyoruz.Bütün gün annemle ben bakıyorus, akşam banyo saatinde hiç olmazsa babası olsun:ecrin_bebek:
Ben ilk haftadan itibaren doğru dürüst şapka takamadım, bizimki çok sıkıntılı, hiç sevmiyor.Eldiveni de 1 aylığa kadar taktık, artık onu da takmıyorum.Bazen tırnaklarıyla yüzünü çiziyor, tırnaklarına çok dikkat etmem gerekiyor, sık sık kesiyorum.
Poposunda bazen kızarıklık oluşuyor, hametan kullanıyorum kızlar bende, pomatı ve kremi var.İkiside iyi geldi.En kötü ihtimalle bepanten sürüyorum, hemen geçiyor, altını da çok fazla kirli tutmuyorum.
Yiğidin malı meydandadır hesabı, bizimkini altını açıp yatağa yatırınca çok mutlu oluyor, yaz gelse de çocuğumda rahat etse.Sıkılıyor üzerinde ceket filan olunca.

saol cnm valla giremiyrm uzun zamandır benim tontiş çok yaramaz öğleye kadar beşiğinde uyuyo öğleden sonra hep ayağımda uyuyo geceye kadar mahvedio beni

bende alayım bari ana kucağıı

slm kızlar nasılsınızm pembeeeeeee nbr gribin nasıl oldu....
barcli arasıra gir foruma özlüyorus seni...

inanna iyim valla tam siteye giriyorum kızımın çığlıklarıyla bakamadan çıkıyorum klava:ay hepuykum var ya deliksiz uyumayı çok özledim:1closedeyes:
pembe ne haber oğlun nasıl??

kızlar giremiyorum birkaç gündür umarım herkes iyi keyfi yerindedir
kendinize iyi bakın yakında görüşmek umudyla sevgilera.s.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…