2009 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

selamlar herkese.ben mart annesi olucaktım ama kızım erken doğdu ocak annesi oldum.28 ocakta kızım 34 haftalık doğdu.16 gün küvezde kaldı.rabbim bebişlerimize sağlıklar versin inşallah.görüşmek üzere.

wıpeout izliyorum show tv de gülmekten karnım ağrıdı :roflol:tavsiye edrim çok komik kızlarkaydirigubbakcemile3
enel 17 kızın acele etmiş annesine kavuşmak için Allah analı babalı sağlıkla büyütmek nasip etsin canım a.s.
calemityjane sende kendine iyi bak fırsat bulduğuda yaz

İyi akşamlar gülce ben de izlemek isterim ama eşim açmıyo.Bugün doktor kontrolüne gittik.Bizim kilo alamayan üstüne veren haftalarca hastanelerde yatan minik bir haftada yaklaşık 900 g almış!Doktor bu seferde fazla almış dedi.Ay yok mu bunu ortası.

Enel 17 nekadar aceleciymiş senin minnoş Allah bağışlasın

Pembe gözün aydın çok sevindim, gerçektende biraz fazla almış ama olsun nolurmuş ki fazla alırsa

Wıpeout çok komik gerçektende ve Asuman Krause tam işini bulmuş, çok matrak bi kız onun işi böyle bişey olmalıydı zaten mankenlik şarkıcılık değil.

kızlar ii akşamlar,
biz kötü bir akşam geçirioruz,akşam üsttü kayseride düşen helikopterin pilotu eşimin kuzeniymiş,ciğerimiz yandı,daha çok gençti,2 yaşında bir oğlu wardı,eşim cenazeyi almak için ankaraya gitti,allah sabır wersin ,ne dieceğimi bilemıorum,sadece paylaşmak istedım sizinle

bende onu izliyorum canım gerçekten çok komik.hemde ne acele etti.zaten hep kanamalıydı benimki 3.5 ve 5.5 aylıkken kanamadan dolayı hastaneye zor yetiştik durmasa alacaklardı kuzumu.ama o hep dayandı ve erken doğayım da kurtulayım artık dedi sanırım.behçet uz da 16 gün yattı.şimdi 1 yaşına kadar da hep oraya kontrole gidicez.

teşekkür ederim canım rabbim cümlemizinkini nazarlardan korusun.

canım başınız sağolsun.böyle durumlarda kelimeler anlamsız kalıyor.allahım sabrını versin ailesine çok zor.herşey insanlar için kalanlarına uzun ömürler versin rabbim.

herkese iyi geceler.gerçi minişlerinizin uyku düzeni nasıl bilmiyorum ama benimki uyutmuyor 40 ı çıkmak üzere ondan diyorlar pek bi huzursuz.
tatlı uykular minişlere.

Ezra başınız sağolsun canım Allah kalanlarına sabr versin ölümün her türlüsü zor ama gmnç ölüm daha da zor
Enel hoş geldin aramıza
pembe haftada 900gr nasıl olur ya bi yanlışın olmasın:)

Elagülce fırsat bulmaya çalışıyorum sizlerle paylaşmak için bebişlerimizin büyümesini ama işte ancak
iyi geceler kızlar

esra başınız sağolsun Allah ailesine yakınlarına sabır versin

enel 17 sağlıkla gelmiş ya bebişin hoşgelmiş:))
pemneci maşallah alsın ama bi anda çok alırsa çatlakları olur dikkat et:))
ezracım başınız sağolsun,mekanı cennet olsun,kalanlara sabır dilerim

inanna iyim valla tam siteye giriyorum kızımın çığlıklarıyla bakamadan çıkıyorum klava:ay hepuykum var ya deliksiz uyumayı çok özledim:1closedeyes:
pembe ne haber oğlun nasıl??

ben de aynı durumdaım canım bekliorum iice dalsın die,açıorum bilgisayarı cırlıo hemen cırtlak kebabım:sm_cool:

ay gene ben, 2 de yat 7 de kalk halime bak:))
ii pazarlar hanımlar:))

Ezracım başınız sağolsun, Allah rahmet eylesin
Kandiliniz mübarek olsun arkadaşlar Allah dualarınızı kabul etsin inşallah bu arada dünya kadınlar gününüz kutlu olsun

slm kizlar bende herkes gibi fazla yazamasamda sizleri hep takip ediyorum umarim herkes iyidiri.
ezra canim basin sagolsun cok üzüldüm allah kalanlara sabir versin haberi duyudugumda cok üzülmüstüm zaten huzur icinde yatsin sehitlerimiz diyorumm
enel hosgeldin canimmmmmmm.kizin cok aceleciymis anneisni özlemis demekki.
pembe hey masallah kizinaaaaaaaa cnaim ne güzel bakmissinn.
kizlar su uyku sorunu bendede varyaaaa.neyse idare etcez artik yeterki bebisler saglikla büyüsünn.haydi herkese iyi günlerrrrrrr byyyy

herkese iyi pazarlar kandliniz mübarek olsun vede kadınlar gününüz kutlu olsun arkadaşlar
kıslar çağan sağ göğsümü almıyor neden acaba uyku sersemi olursa emiyor oda çok az onu sağıpta verdim 2 gündür birde yalancı emziğe çok alıştı memeden sütü öyle gelsin istiyor ay napıcam bilemiyorum yaa buarada kanguru kullanmaya başlayanlar henüz erken değilmi benimde var acep kullansammı

ay ne güsel hava var sanki yaz gelmiş:))biz çıktık gezdikj kızımlan,kahvemizi içtik geldik ii geldi valla ama saatlerce kalablirdim daha..
aman çıkın bugün kaçırmayın bu güneşi:)) (umarım her yer bööledir tabi)

Merhaba herkese, inşallah güzel bir pazar geçiriyorsunuzdur.
Mevlüt kandiliniz mübarek olsun, dünya kadınlar gününüz kutlu olsun.

İnannacım, bizim burda kaç gündür yağmur ve rüzgar var canım. Bugün de çok kapalı hava. Ama sizin için sevindim, iyi yapmışsın, açılmışsındır.
Esracım Allah rahmet eylesin canım, tvde gördüğümde üzülmüştüm, şehit oldular, huzur içinde yatsınlar inşallah.
pembe, ne güzel kilo almış oğluşun, ama tabii fazla kilo alınca da dr. lar nooluyor demeye başlıyorlar. Ama sanırım kendi kilosuna ulaşınca normal kilo alımına başlar inşallah canım.
enel hoşgeldin canım, kızın erkenden gelmiş ne güzel. Sağlıklı olsunda gerisi önemli değil.

enel 17 sağlıkla gelmiş ya bebişin hoşgelmiş:))
pemneci maşallah alsın ama bi anda çok alırsa çatlakları olur dikkat et:))
ezracım başınız sağolsun,mekanı cennet olsun,kalanlara sabır dilerim

ay gene ben, 2 de yat 7 de kalk halime bak:))
ii pazarlar hanımlar:))

canım iyi yine sen 5 saat uyuyordun.biz hiç uyumuyoruz.sürekli bağırıyor benim kız.pek huzursuz.yapmadığımız şey kalmadı.uyku düzeni yok denecek kadar az.oku allah oku yine kendine gelmedi.40 ımız salı günü çıkıyor inşallah ondan sonra düzelir.

hepinize çok teşekkür ederim.kandiliniz mübarek olsun.kadınlar gününüzüde kutluyorum canlarım.

benim kız genelde gündüz uyuyor gece uyumuyor.gündüz uyuyan bebek annesini gece uyuyan bebekte babası severmiş derler.beninkide beni seviyorki gündüz yatıyor.ama ben mahvoluyorum.sağlığı yerinde olsunda katlanıcam artık.

bide kızlar bebişlerinize hangi vitaminleri verdi doktorunuz?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…