2009 ocak anneleri hadi buraya (ARŞİV)

marsg bu benim blogum demişsin
ama adres yok...
zaten ne kadar dogum blogu yada annelik düşüncesini yazan yazılar varsa okumusumdur... bende günlük yazıyorum ayy cok keyifli...
bebişe okutcam buyuyunce...

adres koydum güzelim. benimki doğum değil daha önce hazırlamaya başladığım blogtu. çok amatörce.
adresi tekrar yazdım
http://sehirici.blogcu.com/

Bu sayfa bakım aşamasındadır.
Üzgünüz, kısa bir süre için hizmet verememekdeyiz. Lütfen daha sonra tekrar deneyiniz.
karşıma hep bu ibare cıkıyo marsg...

marsgcım çok güzel bende italya hastasıyım ama gitmek nasip olmadı henüz bir gün gideceğim ama sen gitmişsin bak ne güzel neyse bizde bebişimizle gideriz artık sırnaşık şey

italya süper. turumuzda çok güzeldi görmediğimiz yer kalamdı. milano, venedik, roma, floransa, napoli hepsine gittik.

ama en harikası venedik bir daha gitmek istiyoruz. ama bebişle çok zor olur. biz mahvolmuştuk çok yorucuydu.

birde prag çok güzel. muhakkak tavsiye ederim.

italya süper. turumuzda çok güzeldi görmediğimiz yer kalamdı. milano, venedik, roma, floransa, napoli hepsine gittik.

ama en harikası venedik bir daha gitmek istiyoruz. ama bebişle çok zor olur. biz mahvolmuştuk çok yorucuydu.

birde prag çok güzel. muhakkak tavsiye ederim.

ay evet kesinlikle o ekvator çizgisinden geçmek o çizgiye basmak istiyorum

ay evet kesinlikle o ekvator çizgisinden geçmek o çizgiye basmak istiyorum

bebişleri 5-6 yaşına gelince kısmetse disneyland a götürürüz. hayatımda böyle eğlendiğimi hatırlamıyorum. bütün çocuklara prenses, prens, korsan kıyafetleri giydirmişti aileleri çok güzeldi.

bebişleri 5-6 yaşına gelince kısmetse disneyland a götürürüz. hayatımda böyle eğlendiğimi hatırlamıyorum. bütün çocuklara prenses, prens, korsan kıyafetleri giydirmişti aileleri çok güzeldi.

ayyy inşallah allahım o günleri görmeyi nasip etsin :çok üzgünüm:

Kızlar malum hamileyiz dolayısı ile cola-fanta vb. içecekler içemiyoruz. Hazır meyve sularıda çok kalorili vede sonuçta %100 meyve içermiyor. Ben de bugün kendime limonata yaptım inanırmısınız çok iyi geldi.
Yarım lt. lik su şisesinin içerisine 1 adet limon sıktım üzerine su doldurdum 2 adet kesmeşeker attım 5-6 yaprakta taze nane attım. Kapağını kapadım çalkaladım şekerler iyice erisin diye bir kaç saat beklettim dolapta.
Missss gibi oldu hemde soğuk soğuk nane acaip güzel tat verdi

kızlar ben dün akşam o haberi gördüm...inan şimdi bile ağlayacağım çok etkilendim dr bebeği düşürürken gördüm o andan koptum zaten allah hepimizi korusun....kadının dediği laf aklımdan çıkmıyo o benim karnımdaydı şimdi karnımda boş kucağımda dedi offf ağlıcam yine yaa

slm dunyanin en tatli ocak anneleri nasilsiniz bakalim???
nasil gidiyor hamislik,ben cok iyiyim ama bulanti kabusum geri geldi:KK43:(((((((

X