2009 ocak anneleri hadi buraya (ARŞİV)

hera inş yakın zamnda gecer bulantıların önemli olan 3. aydan sonra iyi besin alabilmek oyüzden kafaya takma. bende içiyorum sıgara ama eskisi kadar içemiyorum çok az az 1 sıgaranın yarısını belki ara ara tabi akşamalrıda hiç aklıma bile gelmiyo inş tamamen bırakırız kısa zamnda.ya ben cok halisis ve uykuluyum akşam eve gidiyorum hop yatağa sabahlarıda uyanamıyorum nezamn gecer acaba bu halsizlik

kirlarr ya bende pek bisey yiyemiyorum 1 kilo vermisim canim bisey cekiyor ama sonra onuda yiyemiyorum

bende erkenden yatıyorum akşamları özellikle çok yorgunluk oluyor. çalışıyormusun cnm sen

arkadaşlar hala sigara içenleri korkutmak istemem ama mesleğim dolayısı ile engelli çocuklarla çalışıyorum.sigaranın etkisi azımsanamayacak kadar çok.umarım en kısa zamanda tamamen bırakırsınız.

merhaba kızlar bende ocak annesi olacağım inşallah (ocağın son günleri)
bende mide bulantısı ve iştahsızlıktan dertliyim.birde ben vejeteryanım uzun zamandır vitamin kullanıyorum,.şimdide hiç bir şey yiyemiyorum ne süt ne yoğur ne et ne balık.çok endişeliyim ya..
kilo vermedim hala aynı kilodayım ama makarna gibi kuru gıdalar tüketiyorum.
inşallah üç aydan sonra canım çekerde yerim hepsini...

ben de Ocağın ilk haftasında doğum yapıcam inş..
yazdıklarınızı okudum kilo verdiğinizden bahsetmişsiniz moralim çok bozuldu ben şimdiden 3,5 kilo aldım ve hızla almaya devam ediyorumm

aynen bende öyleyim yemek yapamıyorum eşin ne diyor bu duruma?

valla ne desin yazık görüyor halimi... acıyor oda bana. ben kusuyorum o başımda... bir şey yiycem deyince fırlıyor alıyor yada yapıyor. çünkü hiçbirşey yiyemiyorum. canım isteyincede hemen yapmak istiyor.

ben de Ocağın ilk haftasında doğum yapıcam inş..
yazdıklarınızı okudum kilo verdiğinizden bahsetmişsiniz moralim çok bozuldu ben şimdiden 3,5 kilo aldım ve hızla almaya devam ediyorumm

canım al ya boşver. mide bulantısı ve yiyememk öyle zor ki halimi görsen şükredersin kilo aldığına. hep midem ağzımda geziyorum ... boşver ye gitsin. ben yeemk yemeyi özledim. şu an bana eziyet gibi geliyor yemek yemek çünkü.

heracım 5 kilo verdin hastanelerde yattın hala sigara içiyorsun yapma güzelim kendine acımıyorsan bebişine acı. sigara kadar kötüsü yok arkadaşlar. bırakın gitsin nolur yazık günay değil mi ? sırf şimdi değil emzirirken bile içmeyin nolur. bir tanıdık içiyordu emzirirken. doktor bebiğine zehir içiriyorsun bırak mama ver bari demiş.

aranızda sıgara içipde bırakamayan varmı ((

guzelim hamile kalmadan once sunde 5-6 tane iciyodum ogrendikten sonra 3 gun icinde biraktim sigarayi ama simdide tuvalete cikamama sorunu yasiyorum herseyi denedim olmuyo...yaklasik 15 gun oldu kabizim (((( iki gundur kahvenin yaninda bi sigara iciyorum o ise yaradi biraz yoksa siskinlikten olecektim. ama artik hic severek icmiyorum hatta midemi bulandiriyooo
sana tavsiyem halen iciyosan birakmak cunku bebislerimize cok zararli dusunsene her sigarada bebegin duman altinda kaliyoo.....birde insan kendini cok temiz ve rahat hissediyo. DUSUN ARTIK BEN 12 YILDIR ICIYODUM SU ZIKKIMI klava:

haklısın canım ama herseyden tiksindim bi sigaradan tiksinemedim kusup çıkıyorum inanırmısın kustuktan sonra bile canım istiyor. çok üzülüyorum yaptığımdan dolayı klava:

haklısın canım ama herseyden tiksindim bi sigaradan tiksinemedim kusup çıkıyorum inanırmısın kustuktan sonra bile canım istiyor. çok üzülüyorum yaptığımdan dolayı klava:

ah canım ya... neyse az kaldı atlatıcaz inşallah bu günleri bizimde yiyip içiceğimiz günler gelicek. hamileliğin tadına varıcaz. belki o zaman sende bu mereti bırakırsın.

Arkadaslar aranizda benim gibi kabizlik ceken varmi??? ben cok kotuyum bazen 10 gunu buluyo ve karnim sisiyo cok sikinti yapiyo... her seyi denedim ne yapsam acaba?

Arkadaslar aranizda benim gibi kabizlik ceken varmi??? ben cok kotuyum bazen 10 gunu buluyo ve karnim sisiyo cok sikinti yapiyo... her seyi denedim ne yapsam acaba?
sana tavsiyem kaysı kompostosu veya mevsimindeyiz sabah aç karna kayısı ye ve üstüne ılık su iç faydasını göreceğine eminim. aynı dert bendede var ama 1 2 gün sürüyor sonra düzleiyorum. koposto yaparsanda şeker koyma kendi özünde yap sabahları iç gecmiş olsun

tsk arkadasim ama onu denedim olmuyooo :1no2:

Merhaba herkese.Güzel bir konuya değinilmiş bugün.-SİGARA-Hamile kaldığımı öğrendiğim güne kadar günde 1 paket bazen daha fazla içiyordum.Öğrendiğim an bırakmaya karar verdim.Gerçekten çok zor oldu.Tiksinmeyi çok istedim ama olmadı.Canım halen arasıra çekiyor.Ama o an bana gelen bir mail var,onu aklıma getiriyorum.Ve bebeğimi ne kadar önemsediğimi tartıyorum.Bebeğim sigaradan daha keyifli hatta herşeyden daha keyifli diyorum.Bence zararın neresinden dönülse kardır.Siz de bırakın arkadaşlar.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…