2009 ocak anneleri hadi buraya (ARŞİV)

benimde çok uykum gelıo allahtan yarım gun ewe gelınce dırek uyuyorum,akşamda sankı hiç uyumamışım gıbı yıne erkenden uyuyorum

hayırlısı olsun cnm aslında ben kız bebeklerı daha cok severım ama sağlıklı olsun bi problem olmasın yeter

bende kız olsun isterdım ilk öğrendiğimde üzülmüştum gercekten,ama dedğin gıbı sağlıklı olsun önemlı deıl,benım bu ilk bebeğim olacak hayırlısıyla ama 2. bile olsa onuda erkek werıo

benimde ilk çok tuhaf geliyor hala inanamıyorum süpriz olduğu için. kaç yaşındasın ezra

kızlar allah izin verirse benimde muhtemel doğum tarihi 1 ocak allah hepimizi bi nefeste kurtarır inş
herkesin bebişi hayırlı olsun

kızlar bende 6 haftalık hamileyim sizlere bir sorum olucak hamile oldugunuzu ögrendikten sonra hayatınız da ne gibi degişiklikler yaptınız bir de psikolojiniz nasıl...herks bişey yazarsa ruh hallerimizi de tanırız diye düşündüm

benimde ilk çok tuhaf geliyor hala inanamıyorum süpriz olduğu için. kaç yaşındasın ezra

aynen canım bızımde çok suprız oldu tam doğumgununde öğrendım önce ağladım üzüldüm,çunku daha 1 sene istemıodum,8 aylık ewlıyım,ama yaş konusunu dusununce olması gerektığını duşunduk,31 yaşındayım artık geç kalmayalım dedık,senın yaş kaç hangı semttesın ve karşıyakadayım

hayırlı olsun canım senınde hamileliğin,bende 7 haftalığım ama hala alışamadım,çok ta kolay olacgını sanmıorum,gercekten hamılelık zormuş ki bız çok başındayız daha neler görcez bakalım,psikolojık olarak hazırlanmaya çalışırken bıde fiziksel rahatsızlıklar olunca dahada zor oluo,şu an en önemlı yapmamız gereken bence ilk 3 ayı atlatıncaya kadar hareketlerımıze dıkkat etmelı ve sık sık dınlenmelıyız bıde duzenlı bır besın alışkanlığı edınmemız gerekıo kı oda şu ılk 3 ayda çok zor sanırım,allah yardımcımız olsun ne dıeyım:dance:

evet montesor esracım çok güzel anlatmış ayrıca sabah akşam süt içmek ve her gün mutlaka yumurta yemek gerekiyo psikolojik olarak gerçektende zormuş ben daha önceden bunun sorumluğunun bu kadar olacağını düşünmemiştim herşeyi yaparken artık onu düşünmek zorundayız ee adet olamamanında verdiği sıkıntıda var tabi stresten de uzak durmak gerekiyo

tek degilim düşüncelerimde ... bende alısmaya calısıyorum kolay degil öksürürken hapsırırken sürekli karnımı utuyorum küçük mercimegime bişiy olacakmıs gibi geliyo refleks işte cok nadir yedigim ceviz badem kayısı balıgı simdi yemek zorunda olmam beni tiksindiryo onlara karsı yürürken karsıdan karsıya gecerken cok dikkatli oluyorum niyeyse önceden de dikkatliydim havalar sıcak uyurken bu beni rahatsız ediyo bi de bazen aglama krizim tutuyo bi de cok alıngan oldum işteyken yani okuldayken öglen müthiş bir uyku bastırıyo bazen regl olcakmıs gibi sancım oluyo o kadarcık ohh be içimi döktüm rahatladım...

ewet tek deılsın,elim süreklı karnıma gıdıo onu tutuorum böle,her zaman teneffuste atıştırdığım kayısı cevızı şimdi ağzıma alamıorum ama çok iştahsızım,ama bende henuz ağlama krızı ve alınganlık görülmedi,ağrılar normal çunku bebiş içerde inşaat çalışması yapıo yerleşmek için,sanırım sende öğretmensina.s

kizlarr cogunuz sanirim ocak basinda dogum yapacaksiniz allahin izniyle benim de dogum tarihim 23. ocak gibi gözüküyor

baska arkadas varmi acaba benimle ayni zaman denk gelen??

canım benimkide 20 ocak görünüyo şuan kasıklarımın ağrısı hafifledi ama bulantı felan yok

azracım senin şu yüzük olayını denedim.erkek çıkıyo.tekrar tekrar 3 kere yaptım aynı inşallah doğrudur.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…