2009 ocak anneleri hadi buraya (ARŞİV)

smrisk canım çok sevindim gözün aydın.a.s.
blueblackstone aramıza hoşgeldina.s.
Kızlar dün arkadaşım doğum yaptı.hemde ikiz biri kız biri erkek dün akşam ziyaretine gittik.Bebişleri yanyana yatırmışlar ben size güzelliklerini anlatamam.ALLAH hepimizin bebeklerini sağlıklı ve sıhatli kucaklarımıza almamamızı nasip etsin.

Merhabalar kızlar bende Ocak annesi olacakmışım
Doktorum öyle diyor.
Hayırlısı Bakalım 29 Ocak dedi.
Herkeze Sağlıklı bir Hamilelik Dilerim

slm kizlar nasilsiniz güzel annisler.ya arkadaslar benim karnim sisti sizinkide öylemi bukadar erken karin cikarmiyaaaaaa

inanna sanada gecmiş olsun .
Arkadaşlar iyi idlekleriniz için çok tşk ederim.
Yeni arkladaşlar sizlerde aramıza hoşgeldiniz.
hava cok sıcak valla bayılcam ben çıkıyorum şimdiden herkese ii tatiller, pzt gelirim artık herkes bol sebze ve meyva tüketsin katkı maddesi olan ürünleri lütfen tüketmeyin veeeee bayanlar hep titizizdir sakın çamaşır suyuda kullanmayın zararları oluyormuş hoşcakalınnnn.

UYU YAVRUM YİNE SABAH OLUYOR
UYUMAZSAN GÜZEL RENGİN SOLUYOR
BABACIĞIN GELMİŞ BİZE BAKIYOR
UYU YAVRUM YİNE SABAH OLUYOR

ayy allahım hepimize nasip etsin sağlıklı bebişleri öpelim doya doya koklayalım, kocaları bi kenara atmak yok ama ikisinide öper koklarım ben :)) daha cok erken cok sabıorsızlanıyorum ben şafak 32 hafta

gülsucum şişkinliğin normaldir gaz veya kabızlıkdan kaynaklanabilir bol bol kaysı kompostosu yap iç hem rahatklatır hemde bol vitamin almış olursun,

Şişkinlik bende de oluyor.Hem kabızlıktan hem de üşütmeden kaynaklanıyor sanırım.Sıcak olduğu için terlik giymek istemiyorum.Bir de şu ikili test için sabırsızlanıyorum ben.O günü bir atlatsam ne kadar rahatlayacağım.Bir arkadaşımın değeri yüksek çıkmış.Ben de korkmaya başladım.Allah sağlık versin bize ve bebeklerimize inşallah.

merhaba canım çok sevindim herşeyin yolunda olmasına.bak iyikide başka bir dr. gitmişsin.allah bebişlerimizi kucaklarımıza almayı nasip etsin.sağlıklı günler...

kızlar merhaba bugün biraz iyiyim diye dışarı çıkıyim dedim ama herkez parfüm şişesine düşmüş gibi yada ben felaket koku alıyorum yani günüm berbattısenağlama bugün bi arkadaş ekinsuydu galiba ikili test yaptırıcaktı sonuçları yazarsan sevinirim canım hepimiz aynı şeyleri yaşıyacağımız için merak ediyorum inşallah iyidira.s.

bide şu yanmalar herkezde var heralde berbat bişey bazek soğuk suya tutuyorum ayaklarımı sanki ços diye ses gelicekmiş gibi geliyor:roflol:

aramıza yeni gelenler hoşgeldiniz bebişleriniz hayırlı olsun
valla benim vücudum çok yanıyo yaaa

ay canım sende mi bende tazıları geçtim daha yaklaşmadan hertürlü kokuyu alıyorum.komşuların menülerini bile sayabilirim.ikili teste okadar kafayı takma bence çünkü sadece yüzde bilmem kaç ihtimal diye sonuç verir o.yani ihtimali veriyo sadece bence hepimiz pozitif düşünmeliyiz.
sana bu sıcakta bundan gönderiyorum::icecream:
çooooook sıcaaaaaak :icecream:

Ay kızlar benim dişimle başım dertte, çok ağrıyor. Doktorumda 12. haftadan önce bir şey yapma dedi, Bekliyorum.:sm_confused:

off ayak yanması bende de var ya zaten önceden de yazları yanardı ama bu kadar değildi yatarken ayaklarımı havuza sokmuş yatıyormuşum gibi hayal ediyorum ama nafile:roflol: yıkamakta çözüm olmuyor 3-5 dk sonra yine başlıyor

Handecim geçmiş olsun evet bencede ilk 3 ay bişi yapılamıyo zaten mecbur dayanacaksın güzelim offf baya kötüdür diş ağrısı yaaa

of hande diş ağrısı çok pis olur ya geçmişolsun canım.sen şimdi ağrı kesici de alamazsın.elma ve kiraz tüket bari onların ağrı kesici etkisi var çünkü

heracım bugün bende acayip yanıyorum sanada bundan göndereyim canım::icecream::icecream: bu gün zaten çok sıcaktı(40 derece) bi de ben yanıyorum düşün yani banada :icecream::icecream:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…