2009 ocak anneleri hadi buraya (ARŞİV)

inşallah cnm bana dr her ıhtımale karsı progestan verdı bende test yapana kadar 1 pakete yakın ıcıyordum ogrendıkten sonra bır anda bırakamadım gunde 3-4 tane yarım ıcıyorum ama çok vicdan azabı çekiyorum

bende progestan kullanıyorum ve bide jelim var bende hamile kalmadan 1 paket içiyordum şu anda 5-6 tane içiyorum evet doğru söylüyorsun vicdan azabı çekiyorum ama bırakmak çok zor beslenmene çok dikkat edersen etkilerini azaltabiliriz.kızımda da sigara içmiştim maşaallah çok sağlıklı ve tam 4.5kg.doğdu beslenme çok önemli can:teselli:m

maşallah allah bağışlasın canım benim ilk hamileliğim biraz korkuyorum açıkçası doğumdan da. normal doğum mu yaptın ilkinde

maşallah allah bağışlasın canım benim ilk hamileliğim biraz korkuyorum açıkçası doğumdan da. normal doğum mu yaptın ilkindefisfisfis

ay kizlar gercekten kalabalik olduk artikha arkadaslar sizlere bi soru sormustum mide bulantilariniz varmi

canım nelere dıkkat ettın beslenmende özellikle yediğin bişeyler oldumu ceviz üzüm falan diyorlar ama ben öyle fazla yiyip içen birisi değilim çok az yerim inşallah iştahım açılır

ben de bazen oluyor gülsü bu sabah kalktığımda oldu ve biraz önce oldu ara ara oluyor.benim de ilk hamileliğim bende korkuyorum doğumdan

canım nelere dıkkat ettın beslenmende özellikle yediğin bişeyler oldumu ceviz üzüm falan diyorlar ama ben öyle fazla yiyip içen birisi değilim çok az yerim inşallah iştahım açılır

canım sanada hayılrlı hamilelik diliorum inşallah, ewet ceviz ve balık omega 3 bebeğin beyın zeka gelişiminde önemlı rol oynuomus,hergun bıkaç cevız atıştır istersen

ezra2001 cim sağol canım bi araştırayım canım bana kent hastanesini de iyi dediler senin verdiğin isme bi internetten bakayım teşekkürler canım ilgilendiğin için

kent hastanesındede namık bey var çok ii ama o dal başkanımış butun hastalara bakıomu bilmiorum,rica ederim önemlı deıl

ocak anişleri moralım cok bozuk.2 hafta once gıtmıstık keseyı gorduk dunde yıne gıttık sırf merakımızdan.bebegımı gorduk daha kucucuk zaten.pek anlasılmıyo.ama dr. 1 hafta gerı dedı.yanı 7.hafta olması gerek 6 gozukuyo ultrosonda.gelırken baska bır yol kullanmak zorunda kaldık yol cok bozuktu .buyuzden cok sarsıldım ve kasıldım.eve gelınce cook belım ayaklarım kasıklarımdan ıtıbaren sızladı sabaha kadar.ve bugunde hala bacaklarım sızlıyo.bırde mıdem bulanırdı.bugun hıc bulanmıyo.cook korkuyorum.ya bırsey olduysa dıye aglıyorum.zaten kucucuk.olmasın bısey bu sefer gıtmesın.bu sefer benı bırakmasın...

tülincim üzülme canım 1 haftalık geri demesi ultrosonda farklı olabiliyormuş geç döllenme olduğu için hafta olarak farklılıklar oluyormuş kiminde 1veya 2 hafta oynayabiliyormuş.bel ve kasık ağrılarıda normal dedi dr. birde hamile bile olunsa adet dönemin geldiğin de aynı adet olacakmış gibi ağrılar hissedebilirmişiz bazen yüzde yirmi anne adayında kanama bile olabilirmiş ama yinede sen dr.nu ara ve sor bol bolda dinlen canım kendini çok yıpratma stres zararlı canım düşük olmasın diye herhangi bir ilaç kullanıyormusun geçmiş olsun canım çok üzüldüm.:çok üzgünüm:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…