2009 ocak anneleri hadi buraya (ARŞİV)

canım çok geçmiş olsun. benim diş etim şişti görsen bir diş daha çıktı sanki önden arkadan. sürekli kanıyor. aynı senin gibi doktor hiçbir şey yaptırmama izin vermiyor. ama sanırım Allah hepsinin sabrını veriyor. bebeğine birşey alan oldu mu aranız da ... ben bir tulum aldım sonunda :)) dayanamadım daha fazla çok erken biliyorum ama napim :eek:

AH CANIM YERİM BEN TULUMU YAAA BEN DAHA BİŞEY ALAMADIM ZOR TUTUYORUM KENDİMİ VALLA:dance::dance:

AH CANIM YERİM BEN TULUMU YAAA BEN DAHA BİŞEY ALAMADIM ZOR TUTUYORUM KENDİMİ VALLA:dance::dance:

sırnaşık şey valla biz de zor durduk aldık işte sonunda. görsen minicik ay el kadar. eşimde deli oldu ne alıcağını şaşırdı minicik şapkalar eldivenler almış arada :dance:
geçiyorum sabahları onun karşısına kahvaltımı öyle yapıyorum.

BENİM EŞİMLE KANIM UYUŞMUYOR DEMEK İSTEDİM TEST YAPILDI KAN GRUBUNDAN ANLAŞILIYOR SENİNKİ FARKLI BİR DURUM GALİBA...:uhm:

güzelim annenin kanı (-) babanınki (+) olursa kan uyuşmazlığı oluyor ve bunun sonuçları eğer bebeğin kanı (+) ve annenin kanına geçerse antikorlar oluşuyor bunlar tekrar bebeğe geçip onun kanını eritiyor ve bebek için kötü sonuçlar ortaya çıkıyor. bebeğin kanının anneye geçip geçmediğini yada annede antikor oluşup oluşmadığını anlamak içinde indirekt coombs testi yapılıyor ve bende bunu sana sormuştum belirli aralıklarla bu testi yaptırmamız ve antikor seviyesine bakmamız lazım

Cidy ablan burda yani istanbulda mı doğum yaptı? Ben burda iki doktora gittim ikiside yanaşmadı.Doktorun ismini verebilirsen çok sevinirim.

üzgünüm canim biz yurtdisinda yasiyoruz ablamda burda dogum yapti :sm_confused:

ama doktorlar niye yanasmiyolarki? :uhm:

kızlar siz yine iyi dayanmışsınız.ben daha hamile kalmadan 2 tulum 1 tane çıngırak 1 tanede şekilli oyun küpü aldım.napıyım ama dayanamıyorum.

kızlar siz yine iyi dayanmışsınız.ben daha hamile kalmadan 2 tulum 1 tane çıngırak 1 tanede şekilli oyun küpü aldım.napıyım ama dayanamıyorum.

sırnaşık şey, ay valla uğursuzluk diyorlar insanın içine kurt düşürüyorlar. içinize ne doğuyor peki, kız mı erkek mi?:emir_bebek:

sırnaşık şey, ay valla uğursuzluk diyorlar insanın içine kurt düşürüyorlar. içinize ne doğuyor peki, kız mı erkek mi?:emir_bebek:

ay valla ben erkek hissediyorum ama kızım olsun istiyorum şöyle bi güzel süsleyim istiyorum ama neyse sağlıklı olsunda ne olursa olsun

ay valla ben erkek hissediyorum ama kızım olsun istiyorum şöyle bi güzel süsleyim istiyorum ama neyse sağlıklı olsunda ne olursa olsun

öyle tabi canım öncelikle sağlıklı olsun. ben hep kızım olsun isterdim şimdi içime erkek doğuyor. eşim sürekli erkek dediği için olabilir sanırım :roflol:
o kızların süslü püslü elbiselerine içim gidiyor gördükçe

bana erkek olacakmış gibi geliyor ama gönlüm kızdan yana.ama herşeyden önce sağlıklı bir bebek olsun.

ben bide rüyamda gördüm canım bebeğimi kızdı allahım ve gerçekten uyandığımda anne olacağımı hissettim çünkü bende ne bulantı ne bi rahatsızlık hiç bişey yok unutuyorum nerdeyse bazen hamile olduğumu o rüya hissettirdi bana miniğimi

ben bide rüyamda gördüm canım bebeğimi kızdı allahım ve gerçekten uyandığımda anne olacağımı hissettim çünkü bende ne bulantı ne bi rahatsızlık hiç bişey yok unutuyorum nerdeyse bazen hamile olduğumu o rüya hissettirdi bana miniğimi

ay ben görmedim daha. ama bir arkadaşım var o da görmüş senin gibi. doğduğu günü görmüş resmen onunda kızı oldu. olmasın rahatsızlığın valla ne güzel. ben çekiyorum biraz yine de şükürde bu halime. ama bulantı çok feci birşey. valla anne olucağıma hala inanamıyorum. hayal gibi. ama dünyadaki en güzel duyguymuş ...

Hisleri Kuvvetli Bir Arkadaşimda Bana Senin Ki Kiz Olacak öyle Hissediyorum Diyor Ama Bakalim Kismet.

ay ben görmedim daha. ama bir arkadaşım var o da görmüş senin gibi. doğduğu günü görmüş resmen onunda kızı oldu. olmasın rahatsızlığın valla ne güzel. ben çekiyorum biraz yine de şükürde bu halime. ama bulantı çok feci birşey. valla anne olucağıma hala inanamıyorum. hayal gibi. ama dünyadaki en güzel duyguymuş ...

ben bebek ve çocuklar normalde çok severim ama bu bi başkaydı ya farklıydı gerçekten anlatılmıyor inşallah en kısa zamanda sende bi rüyada miniğini görürsün ve beni o zaman anlarsın inşallah

ben bebek ve çocuklar normalde çok severim ama bu bi başkaydı ya farklıydı gerçekten anlatılmıyor inşallah en kısa zamanda sende bi rüyada miniğini görürsün ve beni o zaman anlarsın inşallah

ay inşallah görürüm. o kadar merak ediyorum ki miniğimi en azından rüyamda görüyim.
benimde babam kızın olcak, kayınvalidem erkek doğuyor içime diyor :roflol:
herkes merak içinde yani

siz söyleyince aklıma geldi bende akşam bebeğimin doğduğunu gördüm kundaklamışlar kucağıma veriyorlar uzun uzun kokluyorum sadece çok güzel koktuğunu hatırlıyorum.mide bulantının olmaması ne güzel ben dayanamıyorum bazen bu bulantıya akşam sadece yattım yatınca hafifliyor.bide çok yemek yersem yanma yapıyor.öğünleri azar azar bölersem rahat oluyorum.çantamdan kraker eksik etmiyorum.bide tuzlu ayran içiyorum o çok iyi geliyor.

siz söyleyince aklıma geldi bende akşam bebeğimin doğduğunu gördüm kundaklamışlar kucağıma veriyorlar uzun uzun kokluyorum sadece çok güzel koktuğunu hatırlıyorum.mide bulantının olmaması ne güzel ben dayanamıyorum bazen bu bulantıya akşam sadece yattım yatınca hafifliyor.bide çok yemek yersem yanma yapıyor.öğünleri azar azar bölersem rahat oluyorum.çantamdan kraker eksik etmiyorum.bide tuzlu ayran içiyorum o çok iyi geliyor.

allah o günleri de görmeyi nasip etsin inşallah güzelim.

bulantı benide mahvediyor. beyaz leblebide çok iyi geliyor tavsiye ederim. kraker benimde vazgeçemediğim bir şey oldu. 4 gün çorbayla beslendim sadece şimdi yemeğe başladım artık. umarım geçicek bu günler.

valla arkadaşlar bende çok çekiyorum bulantıdan sabahları kusuyorum. krakerden falan tıksındım onu da yıyemıyorum artık aç geziyorum resmen inşallah kısa zamanda geçer dayanmak zor. benimde geçenlerde rüyamda dr erkek olacağını söylüyordu allah sağlıkla kucağıma almayı nasip etsin inş.

Ben hamile kalmadan önce hep erkek bebek gördüm rüyamda.Kayınvalidem de erkek görmüş.Bir de herkes senin oğluşun olacak diyor.Kız olacak diyen 1 kişi çıktı.Ama benim için farketmez.İkisinin de ayrı güzelliği var.Allah bebişlerimize sağlık sıhhat versin.

X