2009 ocak anneleri hadi buraya (ARŞİV)

Esracim Canim Benim çok Sevindim Bende Görmek Istiyorum Yaa Benimki Ne Alemdedir Acaba Bak Ne Güzel Senin Son Adetle Uyumlu Benim Değil Ya 3 Gn önde Inş Uyar Bir Dahakine Tahlil Sonuçlarin Belli Oldu Mu??

canım normalde bende 14 unde görecektım ama test için smyrnaya gittim ordada dr muayene edıo böylelikle görmüş oldum,canım uyup uymaması bence son adet tarihinle döllenme arasındakı tarıhın uzamasıyla ilgili,sonra düzelirmi bilmem,
toxoplazma ve rubella da hiç bir sorun yokmuş fakat tiroid testı yarın belli olcak inşallah ondada bişey çıkmaz,sen nasılsın canım senın kontrol ne zaman bi dahakıne ,bu arada yarın saat 4 te okul gecesi var,gelsene sende

canım normalde bende 14 unde görecektım ama test için smyrnaya gittim ordada dr muayene edıo böylelikle görmüş oldum,canım uyup uymaması bence son adet tarihinle döllenme arasındakı tarıhın uzamasıyla ilgili,sonra düzelirmi bilmem,
toxoplazma ve rubella da hiç bir sorun yokmuş fakat tiroid testı yarın belli olcak inşallah ondada bişey çıkmaz,sen nasılsın canım senın kontrol ne zaman bi dahakıne ,bu arada yarın saat 4 te okul gecesi var,gelsene sende

vajinal mı baktı cnm??ii hadi çok sevindim inş tiroidte de bişi çıkmaz
iiim cnm nasıl olayım belim ağrıyo arada 18inde cnm nerde olucak

vajinal mı baktı cnm??ii hadi çok sevindim inş tiroidte de bişi çıkmaz
iiim cnm nasıl olayım belim ağrıyo arada 18inde cnm nerde olucak

yoo vajınal deıl artık bellı oluo ustten,ordan memnun kaldım ayrıca emeklı sandığı olduğu için sadece 20 ytl ödedım muayeneye.
canım okulda olacak yıne,hepımızz birseyler yapıp getırcez sergı olcak bide gösteri,7 ye kadar falan surceek sanırım

slm kizlar bakiyorum da muhabbet iyice koyu...biz de burdayiz...
bu arada,nasil gidiyor hamilelik??
insallah hersey yolundadir....

bende acayip mide yanmasi basladi sizde de oluyor mu???
onceden bulantiyi cekiyordum simdi o gitti bu yanma geldi...
ooofffffff

Bende aynı şekilde 4 kilo aldım.Sende saat başı acıkıyomusun.Çok güzel tıka basa yiyorum bir saat geçmeden tekrar acıkıyorum.Normalde hiçyemek aramayan bi insanım baktım olucak gibi değil iki gündür ekmeği kestim ve sulu şeyler yiyorum.Nasıl olsa öylede acıkıyorum böylede.

sulu yemekler yenildiği zaman kontrol altına alabiliyormusun peki? birde ekmek yeme diyorlar ama ekmekte folik asit varmış yememek imkansız yani allah bizi bu kilolardan kurtarsın bebişlerimiz gelince :teytey:

Geçmiş olsun canım Bizdede kan uyuşmazlığı var malesef ama ilk çocuk için problem değil diyolar bir sorun olmaz diyor doktor...

kaç kere test yaptınız kan uyuşmazlığı için canım ya biz daha bir kere yaptırdık acaba daha mı sık olsa ki? inşallah hiçbir problem olmadan sağ salim gelir bebişlerimiz :1no2:

merhaba sefamolsun sen dün saat 3 de sonuçları almıyacakmıydın doktor ne dedi sonuçlara?
sonuçun 30.89 çıktı iyimi kıslar yaaa...
korkuyorumkimyasal gebelik falan , bugün doktorla 3te randevum var doktor evet hamileisn herşey yolunda demeden inanamıycam .
Birde kan testimi yaptıralı bugün 3cü gün olucak, aynı sabahta idrar testi yapmıştım ikinci çizgi çok silikti.Dayanamadım bu sabah bir daha yaptım aynı testten bu kez üçüncü çizgi gayet net çıktı.iyi diimi:sm_confused:

sonuçun 30.89 çıktı iyimi kıslar yaaa...
korkuyorumkimyasal gebelik falan , bugün doktorla 3te randevum var doktor evet hamileisn herşey yolunda demeden inanamıycam .
Birde kan testimi yaptıralı bugün 3cü gün olucak, aynı sabahta idrar testi yapmıştım ikinci çizgi çok silikti.Dayanamadım bu sabah bir daha yaptım aynı testten bu kez üçüncü çizgi gayet net çıktı.iyi diimi:sm_confused:

bencede iyi güzelim sen hamilesin ama belki hani şu geç yumurtlama deniliyor ya ondan olmuşturda bu kadar geç sonuç alabilmişsindir. aklına kötü şeyler getime bi kere içini ferah tut allah hayırlıysa onu sana verir zaten

üçüncü çizgi demişim yaaaaa...:1rolleyes::roflol:
hehe...:roflol:
iyi değilim zati bütün gece uyuyamadım sabahın köründe ayaktaydım...:bbo:

günaydın güzel annelera.s.a.s.
yeni arkadaşlar aramıza hoşgeldiniza.s.
sefamolsun hayırlı haberlerle gelirsin inşallah canıma.s.:nazar:
kançiçeğim sorma canım bende de 2 haftadır hem bulantı hem yanma var geçecek inşallah bakalım bebişlerimiz için katlanıcaz artık:nazar:

üçüncü çizgi demişim yaaaaa...:1rolleyes::roflol:
hehe...:roflol:
iyi değilim zati bütün gece uyuyamadım sabahın köründe ayaktaydım...:bbo:

hoşgeldin canım. neler hissettiğini çok iyi anlıyoruz merak etme.bende senin gibi testi alıp elime kalakalmıştım. doktoruma gitmeden asla inanmam demiştim. keseyi görünce içinde bir huzur oluyor. sonra bekliyorsun bir daha randevuyu kalp atışını göreyim diye. bu sonralar hiç bitmiyor. seni ve bizi daha çok uykusuz geceler bekliyor. içini ferah tut herşeyin iyisini düşün. minik sağlıklı bebişlerimizi hayırlısıyla alıcaz kucamıza hepimiz birer birer. haberi bildir bize. sevgileer. :emir_bebek:

Ben hiç bulantı yaşamadım, ama yanma ve hazımsızlık sorununu yaşıyorum.O yüzden hep az az yiyorum, Sık yemek yiyorum, faydasınıda gördüm.CADIARZU

Bahçelievler Medıkalde Seçil Hanım var. İki arkadaşım Seçil hanıma gidiyorlardı. Oradada doğum yaptlar. Onlarda tavsiye üzerine gittiler.Çok memnun kaldılar.İstersen araştır .Aklında olsun.Ben gidemiyorum. Çünkü sağlık poliçemi acıbadem sigortadan yaptırdığım için limitli oradan başka hastaneye gidemiyorum :)) yoksa bende gitmeyi düşünüyordum

seçil hanımı bende duydum. normal doğuma teşvik ediyormuş seni. medikal park kime desem seçil hanım diyorlar.

Ben hiç bulantı yaşamadım, ama yanma ve hazımsızlık sorununu yaşıyorum.O yüzden hep az az yiyorum, Sık yemek yiyorum, faydasınıda gördüm.CADIARZU

bulantısı olmayanları çok kıskanıyorum. ben sabahları lavabodan çıkamıyorum. normaldede bir koku duydummu mahvoluyorum. valla değerini bilin bunun. mutfak hayatım sona erdi. önünden bile geçemiyorum artık.

sefamolsun meraklanma canım büyük bir ihtimalle hamilesin endişelenmene gerek yok.bende kan tahlilinde öğrendim daha adetime 3 gün vardı sonucum 145.5 çıkmıştı. benim bildiğim 5 üstünde çıkan sonuçlar pozitif oluyor diye biliyorum senin sonucunda pozitif canım sen kaçıncı günü kan tahlili yaptırmıştın şimdiden hayırlı olsun gözünaydın

benimde yanmam var 4 günden beri bulantı var bide şiddetli diş ağrısı çekiyorum ama 12.haftadan önce hiçbir tedavi yaptıramıyorum bu daha kötü kızlar hepsi yakında geçecek az kaldı

benimde yanmam var 4 günden beri bulantı var bide şiddetli diş ağrısı çekiyorum ama 12.haftadan önce hiçbir tedavi yaptıramıyorum bu daha kötü kızlar hepsi yakında geçecek az kaldı

canım çok geçmiş olsun. benim diş etim şişti görsen bir diş daha çıktı sanki önden arkadan. sürekli kanıyor. aynı senin gibi doktor hiçbir şey yaptırmama izin vermiyor. ama sanırım Allah hepsinin sabrını veriyor. bebeğine birşey alan oldu mu aranız da ... ben bir tulum aldım sonunda :)) dayanamadım daha fazla çok erken biliyorum ama napim :eek:

kaç kere test yaptınız kan uyuşmazlığı için canım ya biz daha bir kere yaptırdık acaba daha mı sık olsa ki? inşallah hiçbir problem olmadan sağ salim gelir bebişlerimiz :1no2:

BENİM EŞİMLE KANIM UYUŞMUYOR DEMEK İSTEDİM TEST YAPILDI KAN GRUBUNDAN ANLAŞILIYOR SENİNKİ FARKLI BİR DURUM GALİBA...:uhm:

X