2009 ocak anneleri hadi buraya (ARŞİV)

evet canım çok zararlı asla unutulmıyacak bişey ama ben pazar günü markete girdiğimizde unuttum ve geçtim senağlama geçtikten sonra hatırladım o gece uyuyamadım

hangi ara bu kadar yaşlandım ben yasenağlama

marg çım bide çocuk olduktan sonra yılları yakalıyamıyorsun yok kıyafeti yok okulu vs.vs
bende yeni yeni atlatıyordum 35 yaş sendromunu:1shok: benim dr.um tutturmadımı ileri yaştasın illaki test yapıcam diye moralman çöktüm ama allahtan eşim aman da benim güzel karıcım dr.da kimmiş benim karım 18'lik çıtır felan dedide kendime geldim:teytey:

Son düzenleme:

canım evet dr.unla konuşup son kararı vermek lazım senin durumunda bu testi yapmanı gerektirecek pek çok etken olmuş inşallah bu hamileliğin sorunsuz geçer canım

Talyacım bende görüntü ve ruh olarak çok genç hissediyorum kendimi çok şükür,nüfus kağıtlarınıda kimseye göstermessek kimse anlamaz dimi yaşımızı :))
bugün kızımla gittim doktora aa kardeşin gibi duruyor dedide pek bi sevindim :))

Haklısın hayatım bu konuda. Bebeklerimiz sağlıklı bir şekilde doğsunda başka herşeyi bir kenara atıyoruz sonuçta.İnşallah bu bebeğinde yaşamazsın bu sorunları.

Eh talyacım , daha 35 sin. Bak ben kırkıma merdiven dayadım, kızım öyle diyor zaten, 40 ında çocuk mu doğuracaksın diye.
Margs arası çok açık olmasın, yoksa bir sürü laf sokuyorlar çocuklar:roflol::roflol:

[
Eh talyacım , daha 35 sin. Bak ben kırkıma merdiven dayadım, kızım öyle diyor zaten, 40 ında çocuk mu doğuracaksın diye.
Margs arası çok açık olmasın, yoksa bir sürü laf sokuyorlar çocuklar:roflol::roflol:[/QUOTE]

waterfull, bazen sıkıntım olduğunda eşimde bana kırkından sonra yumurtlarsan başına bunlar gelir diyor :))
sen kendinmi istedin yoksa kazaylamı oldu ikinci bebek?

:roflol::roflol:İkinci değil linaycım üçüncü.19 yaşında kızım , 16 yaşında oğlum var.
Bu kazayla değil isteyerek oldu.:roflol::roflol:

Selam kızzzlar.Okuduğum kadarıyla herkes iyi.Nazlıcan gözünaydın.İnşallah bir daha böyle bir stres yaşamazsın.İyi tatiller sheeda.

:roflol::roflol:İkinci değil linaycım üçüncü.19 yaşında kızım , 16 yaşında oğlum var.
Bu kazayla değil isteyerek oldu.:roflol::roflol:

waterfull ne güzel allah bağışlasın,herhalde çok sevinmişlerdir bunca yıldan sonra yeni bir bebek yeni bir heyecan :)
bu kadar ara verip tekrar çocuk yapanları görünce seviniyorum kendimi yalnız hissediyordum :))

kıslarrrrrrr hiç bana yakın oturanınız yokmuuuu kii ben ist beylikdüzünde oturuyorum

:roflolyle sevindiler kiiiiii.......Kızım 16 yıl sonra birkardeş daha nasıl çekeceğim dedi.Erkek olan hamile kalmadan evvel soruyordum ister misin diye, hayır diyordu, hamile kalınca da erkek olsun bari demeye başladılülülülülülülülülülülülü

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…