2009 ocak anneleri hadi buraya (ARŞİV)

ben varım nazlıcan herkez tatile kaçmışsenağlamabende bugün yemek yapmaya verdim kendimi sanki ordu gelicek:1rolleyes:abarttım galiba ama akşam oldu bugünde bitti

kızlar hepinize merhaba
geçen perşembe günü dr a gittim kızım olacakmış.....3lü test sonucumda pazartesi çıkacak herkesin ki inş sağlıklı çıkar

afiyetolsun fatocum.keşke yakın olsa sana yemeğe gelsem burası acaip sıcak mutfağa ocağın başına geçemek cesaret gerektiriyo.makarna haşlıyorum onu yiycem bende
barcli kızın hayırlı olsun canım.annesine babasına hayırlı bi evlat olur umarım.sağlığı da yerindedir inşallah

nazlıcancım keşke gelebilsen yanlızlıktan kafayı yemek üzereyim allahtan yarın kardeşim gelicek.Barcli gözün aydın canım sen kız istiyordun dimi

nazlıcancım keşke gelebilsen yanlızlıktan kafayı yemek üzereyim allahtan yarın kardeşim gelicek.Barcli gözün aydın canım sen kız istiyordun dimi

evet cnm kız istiyodum allahta gönlüme göre verdi ama oğluşumda olsa olurdu
çok saol cnm

kızlar demin duş aldım benim ufaklık sağ tarafımda taş gibi resmen ben burdayım diyo sizde hissediyomusunuz

ben hissediyorum cnm sol tarafım daha şiş oluyo
senin bebiş erkek olacak galiba erkekler sağda olurmuş

kızlar hepinize merhaba,ben şubat annesi olucam inşallah(1 hafta erken gelmezse tabi)
yarın 2li testleri yaptırıcamda size danışmak istedim,bu tarama için kan verirken aç veya tok olmak gerekiyormu,fark edermi?
şimdiden teşekkürler hepinize.Rabbim sağlılla bebişlerimizi kucağımıza almak nasip etsin hepimize

benim için çok farketmez ama kız annesi olunca yine kız olsa kolayıma gelir.ama kızım kız olsun istiyo eşimse hiç farketmez diyo ama oğlana da hevesleniyo gibi

kızlar hepinize merhaba,ben şubat annesi olucam inşallah(1 hafta erken gelmezse tabi)
yarın 2li testleri yaptırıcamda size danışmak istedim,bu tarama için kan verirken aç veya tok olmak gerekiyormu,fark edermi?
şimdiden teşekkürler hepinize.Rabbim sağlılla bebişlerimizi kucağımıza almak nasip etsin hepimize

açlık toklukla ilgisi yok canım güzelce karnını doyur sen.İnşallah testlerin güzel çıkar

hayırlısı olsun vidi inş sağlıklı geçer tüm testlerin sonuçları ii olur
aç veya tok farketmiyo

Selam Vidi.İyi dileklerin için teşekkürler.Açlık ya da tokluk farketmiyor canım kan verirken.:1no2:

Ya biliyormusunuz acayip heyecanlanmaya başladım ben.Haftaya çarşamba hem 3lü test için hem de cinsiyet öğrenmek için gideceğim.Ama günler geçmiyor.

X