2009 ocak anneleri hadi buraya (ARŞİV)

merabalar hanımlar:)
nazlıcan rahatlamana çok sevindim umarım bi daha bööle sıkıntılara girmezsin..
bu korkma bende de var ,bebişi hissetmiorum bu günlerde dr.a gidecek olan varsa sorsun lütfrn benim için eğer 16.hafta da kaybedersek nası anlarmışız bebeği die,neys bunu düşünürken eşim kötü düşünmememi tembihlio bu seferde onu kaybedeceğimi düşünüorum,soona da tövbelerle vakit geçiriorum.iice aptallaştım yani...

yapmamamız lazımda mağlesef yapıyoruz işte güzelim.

merak etme çoğumuz hissetmiyoruz bebeğimizi. ama her gecen gün karnım büyüyor sanki ... bu son zamanlarda bayagı büyüttüm. oğlumunda büyüdüğünü hissediyorum o zman :))

nazlıcan;
gözünaydın herşeyin yolunda gitmesi güzel umarım bundan sonra ki günlerini de sorunsuz geçirirsin..

ben de şimdi doktordan geldim,yine göstermedi cinsiyetini ama doktorum kesin değil ama kıza benziyor dedi :)
zaten gönlümden de kız geçiyordu inşallah bu da kız olur..

ben de şimdi doktordan geldim,yine göstermedi cinsiyetini ama doktorum kesin değil ama kıza benziyor dedi :)
zaten gönlümden de kız geçiyordu inşallah bu da kız olur..

allah gönlüne göre versin canım.
kaç haftalıksın sen takvimin yok

waterfull; bende 36 yaşındayım bu ikinci çocuğum olacak bugün 3 lü testi yaptırdım haftaya çarşamba günü de amniyosentes yaptıracağım..
gittiğim iki doktor da ileri yaş anne olduğum için yaptırmamın daha iyi olacağını söyledi..

allah gönlüne göre versin canım.
kaç haftalıksın sen takvimin yok

marsg teşekkür ederim,hepimizin gönlüne göre olur herşey inşallah..
ben 16+4 haftalığım ,takvim işlerinden pek anlamadığımdan hiç bakmadım bile nasıl olur diye :)

kaç yaşından sonra tehlikeli diyorlar. benim ikinci geçe kalıcak çünkü şuan bile 28 im

marsg teşekkür ederim,hepimizin gönlüne göre olur herşey inşallah..
ben 16+4 haftalığım ,takvim işlerinden pek anlamadığımdan hiç bakmadım bile nasıl olur diye :)

bayagı büyümüş ama göstermeyince göstermiyor işte...

benim doktor da ugraştı bayagı 45 dk falan baktı. ben kalkmıyorum öğrenene kadar dedim de :))

Hoşgeldin Linaycım,
Evet 35 yaşından sonra sorunlu ve riskli gebelik olarak bakıyorlar, illaki bu testleri yaptırın diyenler var.Bilmiyorum bazen benimde kafama takılmıyor değil ama, aynı zamanda test sonuçlarının iyi çıkması ve dr.umun da rahat olması beni rahatlatıyor.

kaç yaşından sonra tehlikeli diyorlar. benim ikinci geçe kalıcak çünkü şuan bile 28 im

o zaman mars çım 35 yaşına kadar doğur canım sen :lepi:çünki 35 yaş ve üztüne riskli diyor dr.lar türkiyede avrupa da bazı ülkelerde ise sınır 37

doğururum heralde o zamana kadar :)))

29 da bunu doğursam 33 te 2.ciyi yakalarım inşallah :)))

linay cım bende 35 yaşındayım ve 2.çocuğum dr.um banada amniyosentez yaptır dedi ama ben kararsızım çünki düşük riski var bende 3'lü testimin sonucuna ve gidiştıma göre dr.umla konuşup kararımı vericem tabii birde bu testin kim tarafında yapılacağı da önemli

talyacım sen tam sınır yaştasın ama yinede doktorlara göre yaptırman gerekiyor...
ben hamile olduğumu bilmeden endoskopi yaptırdım ve ağır ilaçlar kullanmıştım,genetik araştırma yaptırdım bunun sonucunda hem ilaçtan hem yaştan dolayı amniyosentes yapılması uygun görüldü..bugünde 3 lü testimi yaptırdım umarım iyi sonuç çıkar..

waterfull; ilk çocuğum prematüre doğdu ve hastaydı yine aynı şeyleri yaşamamak için ne deseler itirazsız hemen yapmaya çalışıyorum..
zaten Allah nasip etmişse hertürlü şekilde bu çocuğa sahip olurum diye düşünüyorum..
Allah hepimizin yardımcısı olsun..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…