2009 ocak anneleri hadi buraya (ARŞİV)

cok erken kalkıp yürüdüm eve gel kahvaltı ... yemek yaptım eşim çalıstı bugun uyumusum iki saat gec yatarım artık dısarı cıktık az önce geldim eşimin canı dondurma cekmiş:)neyse yedi de rahatladı...

Ben geldiiimmm
Ezra sen şu takvimde tarih olarak ne girdin?Ben muhtemel doğum tarihimi girdim doğuma kalan sürem çıktı.Bitürlü beceremedim yaa.

Ben geldiiimmm
Ezra sen şu takvimde tarih olarak ne girdin?Ben muhtemel doğum tarihimi girdim doğuma kalan sürem çıktı.Bitürlü beceremedim yaa.

canım yaptığın yerde type of counting bölümü war orda after ve till seçeneği war,after ı seçmen gerekio,yamapazsan bu ocak çubat anneleri dıe yazan konu başlıklarının altında ewlılık çızelgesı nasıl yağılır dıe konu war orda ayrıntılı anlatıo canım

blooms hosgeldin doktor cinsiyetle ilgili bişiy demedi ama ben erkek istiyorum önce saglık tabii...sen ögrenmissin cinsiyeti ne güzel...

montesorı nasıl erken kalkıosun ya,ben zaten okula gıderken 6 da kalktığım için bol bol uyuyorum ,uykuya düşkünümdür,tabı gece de gece kuşu gıbı oturuorum,
senın kociş sanırım hamıle sen deılsın,onu canı çektığıne göre:teytey:

Canım sıkılıo yaa 2 gündür bebişim hiç oynamıor o kadar alıştımki şimdi korkuorum:1no2:

nası yani yaaa,ben daha bebişimi hiş hissetmedim,
sanırım dedıklerı doğru erkek bebişler erken hıssedılıomuş,kızlar sa geç
montesorı sen hissedıomusun bebişini

blooms hosgeldin doktor cinsiyetle ilgili bişiy demedi ama ben erkek istiyorum önce saglık tabii...sen ögrenmissin cinsiyeti ne güzel...

Saol canım deniycem.a.s.
Evet en sonunda öğrendim ama hala içimde bi şüphe var acaba yanlışlık olurmu die :uhm:
Seninde İnşallah ALLAH gönlüne göre veriri canım.Ne hissediosun erkek mi kız mı?

canım ben erkenciyimdir kociş tam tersi ama bugun uyumusum gec yatarım artık...
blooms gecen gün yatarken karnımdan bir yırtılma sesi geldi ani harekette yapmadım ama içime kurt düstü kontrolumde 29 una içimizi ferah tutalım...bişiycik yoktur...
kızlar sohbet odalarından gebelikte kimse yok oraya gecelim mi...
benim pc de sorun var yazdıklarınızı görmek için sürekli giriş cıkıs yapıyorum...

X