2009 ocak anneleri hadi buraya (ARŞİV)

valla sorma canım ya bodrumda dugun vardı oraya gıttık sonra anneannem rahatsızlanmıs kutahyaya gıttık baya bı uzaklastım buralardan. bana da erkek cıkmıstı canım bılmıyorum ne cıkacak cok merak edıyorum sabırsızlıkla beklıyorum

geçmiş olsun canım,herkesin yavaş yavaş belli oluo artık,darısı sana bakalım

ooo işin var bu sıcakta da yemek cekilmiyo eşin uyandı mı brnim eşim yattı şantiyedeydi bütün gün yorulmus artık kalkar gece...

iki gün önce annemdeydik sagolsun eşimin sevdiği yemeklerden yapmıs kızının beceriksizliğini bilir mutfaktan nefret ederim birazda eve ayırmış eşim yemiş onlardan bende evde yoktum bugun dısardaydım tokum yani...akşam meyve yerim bu eşlerin canı niye sürekli bişiy ceker anlamam benim eşim de sürekli aşeriyo gecen kızartma canı cekmiş,sonra pide ...biz kilo cetveline onların kilolarını da yazalım:)

walla benım koçiş zayıf,ona dıom benle birlıkte kılo alman lazımkı kendımı kötu hissetmeyeyim,:lepi:

iyi işin yok yanı yemekle

bu gün dr.gittim cinsiyet tam belli değil ama erkek gibi dedi bende esinleştiriyim diye başka bi dr. gittim oda kıza benziyo dedi oooooff kafam çok karıştı ya sizce

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…