2009 ocak anneleri hadi buraya (ARŞİV)

waterfull burdamı

fotoda gördüm göbeği yanındaki köpekler ne canavar gibiiiii :))))

evdemi bakıyorsunuz

Merhaba kızlar, anca girebildim tekrar.Yazdıklarınızı gördüm , çok güldüm yaaaa....:roflol:
Evet onlar canlı, biri dişi bir erkek alman kurdu kırması ikiside.Evde bakıyorum.Hem onlar için , hemde bebiş gelmesini düşündüğümüz için hamile kalmadan büyük bir eve taşındık.Bahçemizde var, ama çoğunlukla evdeler.
5 yıl önce oğlum istediği için almıştım, şimdi yeni bir bebeğin koruması ve arkadaşı olacaklar

yapabilmişim sonunda.ben bilgisayarımın ekranınada koydum ticker arkadaşlar.hergün takip ederim artık.

arkadaşlar yarın doktora gidiyorum belki cinsiyetini öğrenirim dua edin nolur rabbim gönlümdekini versin

kız annesi olmakla şanslısın.ben güzel bir erkek bebek resmi bulamadım.herşey kızlar için ya.en süslü en güzel şeyler.senin prenseste tatlı ama

ewet o konuda haklısın ,bızde onu susleyıp püsleyıp nazlı nazlı dolaştırcaz inşallah

erkek istiyorum hayırlısıyla çünkü bir kızım var ve erkek anneliğinide tatmak istiyorum

a.s.
Kızlar günaydın, hepinize güzel bir gün diliyorum, üçlü test sonuçlarım çıkmış allaha şükür temiz , o yüzden bende gönül rahatlığı ile gidiyorum, birazdan yola çıkıyoruz, hepinizi çokkk öpüyorum, kendinize ve bebişlerimize iyi bakın, sizleri çok özlüyeceğim, internet bulduğum her yerden gireceğime emin olun, Hoşçakalın
:teytey:

saol canım,demek senin %90 kız ay çok güzel yaa,bende bişey hissetmiyorum.ama karnım şiş yaa 3 aylıkken bu kadar göbek çıkarmı,yoksa benimkimi çok çıkıyo bilmiyorum.bende kabızlık oldu hamileliğimin başından beri,hala devam ediyor ve kan sulandırıcı iğne yapıyorum o mu şişkinlik yapıyo bilmiyorum.gerçi öle veya böle çıkacak bu göbekte ne bileyim işte birden çıkınca tuhaf oluyo.siz nekadarlık oldunuz,bizden büyüksünüzdür:)

herkese günaydın a.s. 1 hafta falan bakamadım ne kadar ilerlemiş sayfalar oku oku bitmiyor valla cinsiyeti belli olanlar var ne güzel benımde olacaktı ama doktorum izindeymiş artık 2 hafta sonraya kaldıyerimseniben ezracım kızın olacakmıs ne guzel aklıma yuzuk testı geldı sen ona cok ınanıyordun erkek cıkmıstı sana bak tutmadı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…