2009 ocak anneleri hadi buraya (ARŞİV)

canım ben bir kilo almıştım. dişimden ameliyat olunca onuda vermişim.

dikişlerim alınsında heralde başlarım almaya.

gerçi iştahım yok hiç

ofsiten arkadaşımın görümcesi var kız hamile kalıyo ve zayıflıyo ve doğuma hamile kaldığında daha az bi kiloyla girdi tabi bebişde 2.600 doğmuş

bende sadece çok acıktığım ve yemem gerektiği için yiyorum şöle iştahl iştahlı ay şu olsada yesem demiyorum hiç kilo almadım ama yinede genişledim göbiş büyüdü bel kalınlaştı memler şişti sanırsınız 4-5 kilo almışım

bende genişledim evet bak kilo vermişim göbek 75 ti 78 olmuş. pantolonlarım sıkıyor

Acaba bu doğuma yansırmı Aralıkta doğurmak istemiorum.:roflol:

benim bebişte önden gidiyor ve her dr kontrolünde doğum tarihi 3 -4 gün öne geliyor, mesela benim şu an dr kontrolüne göre 25 aralık ama ben çizelgemi değiştirmedim sat a göre ayarlı. Birde sezeryan olursa daha da öne gelir aslında kesin gibi doğum aralıkta yani napalım

valla oluur mu olur ?

hepimizde aralıkta doğurma riski var.

aralık annelerinede takılalım en iyisi :))

Yok anam ben kabul etmem zorlamı doğurtacak.

Geç dalganı son aylarda beni geçme sakın:sm_cool:

rica ederim ne dalgası ben diorum zaten böle yersem çok almam ama 6dan sonra doymuyosun çok yiyosun diolar o zaman alırım belki ilk üç ay almamın avantajı sadece şu olur atıyorum almam gerken 12yse 12 alır otururm aşağıya seninkide bu hesapla 15 oluyo budur yani benim görümcem 20 kilo aldı

Şaka yapıorum canım.Ne olucak doğumdan sonra koşturmaktan kilolar gidio farkına bile varmıosun.

yaaa zaten ben diorum o sağlıkla dünyaya gelsin hayırlı evlat olsun da tek derdimiz kilo olsun neki yani

kışın ara ara seyretmiştim dünmü ondan önceki günmü gördüm tekrarını tutukluyolardı :)

kışın ara ara seyretmiştim dünmü ondan önceki günmü gördüm tekrarını tutukluyolardı :)

ewet sen show turkte izlemişsin ,orda daha da eskıden gelıo bölumler,anlayacağın show tv paso bu dızıyı yayınlıo,
ama oldumu şimdi ya,lamıa tam kenana hamile olduğunu sölicek,kenanın karısı telefon açıp hamile olduğunu söluo,ve lamia söylemekten vaz geçioklava:

düzelir herşey merak etme :sm_cool:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…