2009 ocak anneleri hadi buraya (ARŞİV)

marsg çok tatlı oğluşun valla allah sağlık versin
waterfull seninde göbişi gördüm çoook güzelllll

jadejade ve zeynep hoşgeldiniz aramıza zeynepçim takma kafana olur öyle şeyler
marg hadi bakalım oğlan anası olucan allah hem sana hem oğluna sağlık versin inşallah canım
ekinsu yani reva mı bu sana arkadaşım ben de çok merak etmiştim kesin belli olmuştur diyordum ama neyse kız olacak heralde nazlı bu bebiş anlaşıldı

talya ben doktora gideceğim gece rüyamda bir görüyorum kızmış bir görüyorum erkekmiş ama işin diğer tarafı seninde oğlun olacak gördüm biliyormusunn

ya kızlar bende bi kız gibi görüyom bi oğlan aynı rüyada hatta ikiz die görüyorum :))) benim başlarda böle bi şüphem vardıda heralde bilinçaltı hala acabamı dio geçen rüyamda doktor biri kız dio bakıyorum birimi diorum evet iki tane diğeride erkek dio :)))

saol waterfulll evet öle hatta işin ilginci ben bu rüyaları çok düşünüp merak ettiğim zaman değil ölesine zamanlarda görüyorum :))

walla catlıcam meraktan yaaa benim bebişin cinsiyetini düşünmekten elim kolum baglı bişiyde alamıyorum önce saglık tabii ama gönlümde bir erkek yatıyo heryerdede indirim var erkek oldugunu bilsem lacivert,kırmızı,haki renklerde bişiyler alıcam çizgili filan dayanamadım dün mavi hastane cıkısı aldım allahım bir eldivenleri filan var sormayın minicik minicik adama da söyledim cinsiyet kesin erkek ama problem olursa degiştirir misin diye o da tamam dedi kanz da ,chiccoda süper seyler var 29 u na ögrenirim insallah...

ben daha sadece don aldım donansın die onun dışında arkadaşım eltim falan öle bi iki tulum alan oldu
bizde iyice büyümeden herşeyi alınmaz iyi saymazlar zaten kış bebeği olcağı için şimdi hep yazlık dolu normal kıyafetde pek almak istemiyorum çok hediye geliyo o yüzden daha çok tulum çorap iç badysi falan alıcam inş oda ekimde falan

merhaba arkadaşlar.marsg benim oğlanın pipisini çekmedi doktor.elini çekti.ben 4 parmağını gördüm baş parmağı içeride saklarmış.açtı sonra elini 5 parmağınıda gördük.canım benim ya.minicik elleri var.

bugün benim belim ağrıyor çok kötü.sizde de varmı bel ağrısı?

geçenlerde ikizimiz yok demiştiniz ya benim görümcemin bebekleri ikiz.o da ocak 27 de doğum yapacak.gelin görümce doğuracağız artık.bu kadar tesadüfte olamaz yani.6 yıl beni beklemiş galiba:))

hatt
talya ben doktora gideceğim gece rüyamda bir görüyorum kızmış bir görüyorum erkekmiş ama işin diğer tarafı seninde oğlun olacak gördüm biliyormusunn

aaa hayır olsun arkadaşım ben çok kız istedim ama şimdilerde ne biliyim oğlan olursada üzülmem baya kabullendim hatta isim bile aramaya başladık kızımla:teytey:

Ben ilk çorap aldım 2 gün önce . Normal haftalık alışverişe gitmiştik, bi baktım küçücük çoraplar markette.3 tane aldım. Ama hiç dikkat etmedim doğrusu kız erkek diye.
Evde arkadaşlara gösterdim "aaa hep erkek için almışsın" dediler.Sanırım bilinçaltı erkek diyorlaelaelaelaelae

günaydın hanımlar:)
jadejade ve zeynep hoşgeldiniz:))
ben de bugün ii hissediorum kendimi her ne kadar sabah gene tuvalette ...
boşverin kuş gibiyim,umarım bütün günüm böyle geçer,özledim keyifli günleri..
sizlerin günü de birbirinden hoş olsun:))
günaydııın!!bende 15+4 haftalık hamileyim ama hala bulantılar devam.bazan hayat çekilmez hale geliyor vallahi.ama tek teselii bebişim:)onlar için herşeye katlanıyoruz.bide bu aralar bacağımdan kalçama doğru bi kasılma yaşıyorum yürürken bunu yaşayan varmı aranızda?

hosgeldin paparinaaa...bende aynı bahsettigin türde kasılmalar yasıyorum benim kalçamda oluyo ara ara tutuyo beni de arkadasım muz ye yatmadan önce kasılmaların azalır dedi faydasını gördüm...
nazobilo annemde kızdı aldıklarım için erken dedi ama dayanamadım bizim oralarda da bebegin yediği helal giydigi haram derler bu mantıkla düşündü herhalde...

X