2009 ocak anneleri hadi buraya (ARŞİV)

:)) saol canım çok şükür
hastane çıkışı aradım dedim temizmiş dedi cinsiyet baktırmadım dedim sonra akşam evde mutfakta dedim aşkım cinsiyeti hani öğrenmemiştin dedim telde nası sölim :)) ney dedi baktım baktım çatlatmasana dedi tahmin et dedim erkek dedi güldüm baktım ölemi dedi kız dedim hadi canım dedi öle dedim ama nası ağzı kulaklrında gözlerinin içi gülüyo yaaa dedim ben senin şu surat ifadeni görmeden nası baktirim bölece kız olsa bozulmıcanı öğrenmiş olduk dedim :)) heralde dedi sağlıklı hayırlı olsunda :))) ama fena yuttu

yaaa ben ikili test sonucu telle öğrenmiştim dün gitmişken sonuç kağıdını aldım attım çantaya bhcg ye bakcaktım ama unuttum bugünde çanta değiştirince akşam bakim de onun değerledirilmesi nası yapılıyo bilmiyomki

tebrik ederiz canım ne güzel bir süpriz yapmışsın biz beraber öğreniceğimiz için süpriz yapamıyacağım inşallah önce sağlıklı olsunda bende kız istiyorummmmmmmm naniknanik

yok sinemcim sürpriz deil ben kocişi kandırdım bende her muaynede yanımda böle bişeyide onsuz öğrenemem hem haksızlık hem o anı oanki suratını görmek istiyorum ben sadece küçük bi şaka yaptım erkek dio ya kızsa nası bi tepki vercek die

Nazo sevindim tahlillerine, çok sarkıtma bundan sonra ayaklarını, eşinide iyi heyecanlandırmışsın valla yazık kız, bu arada beta hcg değerleri 2 kişide tuttu 1 kişide tutmadı birde balıma sormak lazım onunki tutmuş mu

evet ya çok merak ediyorum haftaya salı gidicem doktora o yüzden heyecanım dahada arttı

saol ekinsu evet masa altına tabure falan koycam bizimde bu haftayı saymazsak iki haftamız var öğrenmeye
kızlar bu bhcg değerleri neye göre kız erkek akşama bakim

günaydın kızlar ben de bakıcaktım hcg değerlerine ama doktor kan testi istemedi sadece detaylı ultrason istedi normal mi sizce

anladım sinemcim akşama bakim bakalım :))) gerçi dün şöle bi baktım kağıda hiç BHCG görmedşm ama

günaydın arkadaslar cinsiyetlerini ögrenenlere hayırlı olsun diyorum...
dün doktoruma hcg oranını sordum 50 altı ise erkek üstü ise kız diye bir varsayımın oldugundan bahsettim... acıklaması cok mantıklıydı sizlerle paylasıyım istedim doktorum hcg oranının hamileligin ilk aylarında 1,2,3 gibi deger aldıgını 12.13. haftalarda kiminin 50 lerde kiminin 60 larda oldugunu 8.9. aylarda 100 leri gördüğünü söyledi bunla cinsiyet tahmin edilmez dedi... ama tutanlar oldugunu söylediğimde %50 gibi olasılıgın oldugunu sansa tuttugunu acıkladı ...sizlerle paylaşmak istedim...

sende mi canım kız istiyordun.biliyorum neyi çok istiyosan tersi oluyoo.eskiden beri kız çocuklarına bayılıyorum ve hepte demişimdir ben kız çok istiyorum ama benim erkek çocuğum olucak.o zaman benimde senin gibi erkek olucak galiba:))napalım bizde kaynana oluruz:dance::dance:senin 4 ay olmadan belli olmuş bak erkek daha erken belli oluyor,kız olsaydı 4. ayda yada daha sonra belli oluyor.hayırlı evlat versin allah hepimize,eli ayağı düzgün olsun,erkek kız farketmez.

Alisha sen dün gittiğinde 2 li test yapmadımı doktor, ense kalınlığını falan ölçmedi mi

2li test önermorum 3lü yapıcam 1 ay sonra dedi ama detaylı ultrason istedi heralde kendi cihazı yetersiz sonomede yönlendirdi 10 gün sonra yaptırıcam araştırdım şimdi bütün organlarını inceliolarmış heralde ense kalınlığına da bakarlar

olabilir drların çoğu 2 liye gerek duymadan 3 lü yapıyorlar, bir çok arkadaşım öyle yaptırdı sadece 3 lü,detaylı ultrason için ise bir bilgim yok vardır bir bildiği belki 10 gün sonra detaylıda cinsiyetini de görürsün çünkü o zaman artık nerdeyse 14 haftalık olacaksın
doktorun kim bu arada

merhaba kıslar, nasılsınız, bebişler nasıl. Okuduğum kadarıyla herkes ii gibi
Balım, inşallah gönlüne göre olmuştur, ama artık 2 erkekimiz, 2 kızımız oldu. Hadi bakalım arkadaşlar, yavaş yavaş cinsiyetler beli olmaya başladı.
bhcg nin 50 nin altında erkek üstünde kız olması olayı da kesin değil montesorinin dediği gibi, ama kız bebeklerde bhcgnin daha yüksek çıkma ihtimali oluyormuş.O yüzden tutabiliyor bazen.
Nazobülo geçmiş olsun canım sana da , aslında hepimizin yapması gereken birşey sonuçta ayakları yukarı kaldırmak, sabahtan akşama sandalye üzerinde ayaklarımız sürekli sarkık aşağıda. Eve gidince kaldırmaya çalışıyorum ama.
Kıslar bebek için bende hemen oda takımı düşünmüyorum, ilk 5-6 ay bizim odada yatsın diye düşünüyorum, ondan sonra yaz dönemi gelecek zaten o zmana kendi odasını ayıracağım. Ama sepetlere de o kadar para verip, arkasından atmaya kıyamıyorum.O yüzden sanırım sadece yatak alacağım, daha sonra takımı parça parça tamamlayacağım.Sizler ne düşünüyorsunuz.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…